View Poll Results: Romania - Bulgaria

Voters
209. You may not vote on this poll
  • 1

    175 83.73%
  • X

    15 7.18%
  • 2

    19 9.09%
Page 3 of 44 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 915

Thread: Romania - Bulgaria 2-2 (02.09.2006)

  1. #43
    incepator Patraulix's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Târgu Jiu, Bucureşti
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Batem la diferenta mica, dar luam cele 3 puncte...

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    de cand incep sa se vanda biletele si cat cost aveti idee?

  3. #45
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    mai exista un topic pe suporter Farul care se numeste "Nationala Romaniei pe stadionul Farul" unde discuta faristii si se pare ca sunt mai informati

    Quote Originally Posted by alex-hcm View Post
    preturi la bilete: Peluze 10 Roni
    Tribuna 2 30 Roni
    Tribuna 1 50 Roni
    La cateva sectoare ale stadionului nu se vor putea cumpara bilete pt ca si-au anuntat prezenta la Constanta aprox 1200 de suporteri bulgari.
    Quote Originally Posted by Kroenan View Post
    Biletele se vor vinde incepand cu 29 august la casele normale

    astea sunt doua postari din threadul de care vorbeam si anume:
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=31039

  4. #46
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ultima oara la meciu cu cehia asa am facut si eu cu cativa prieteni...am ajuns cu 5 min. inainte de meci si era arhiplina trib.2....dar bilete tot am gasit....

  5. #47
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    [QUOTE=lolo_grupa_c;768887]ultima oara la meciu cu cehia asa am facut si eu cu cativa prieteni...am ajuns cu 5 min. inainte de meci si era arhiplina trib.2....dar bilete tot am gasit....[/QUOT
    deci tu spui ca as putea gasi bilet la casa chiar si in ziua meciului?asa sa fie...
    tu mergi la meci?cum faci cu biletul?

  6. #48
    incepator livia raluca's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Sper ca de data aceasta Romania sa treaca de preliminariile Euro cu bine, si sa nu mai vedem inca un campionat european doar la TV!

  7. #49
    Banned Ulio singuraticu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Arad,micalaca
    Posts
    620
    Reputatie
    0
    Bate Romania noastr cu 2-0! Bulgaria e o muratura a fotbalului!

  8. #50
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    [QUOTE=dflOM;769315]
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    ultima oara la meciu cu cehia asa am facut si eu cu cativa prieteni...am ajuns cu 5 min. inainte de meci si era arhiplina trib.2....dar bilete tot am gasit....[/QUOT
    deci tu spui ca as putea gasi bilet la casa chiar si in ziua meciului?asa sa fie...
    tu mergi la meci?cum faci cu biletul?
    nu la casa.....si la cealalta intrebare :am prieteni in constanta care imi cumpara bilete,mai este o ocazie de a intra la peluza a cu baietii de la ROMANIANULTRAS,cei cu revista SUPORTER(baieti de nota 10,nationalisti convisi,adeptii fenomenului ultras),alta solutie este sa ajuti baietii din constanta la realizarea coregrafiei si ai sanse mari sa intri la trib 2.,iar ultima(asta daca esti fanatic):cumperi biletul de la bisnitari

  9. #51
    procrastination dannymoga's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    La Chaux-de-Fonds
    Posts
    275
    Reputatie
    1
    Romania sigur se califica!!!!
    La cat de multe puncte am facut in uefa avem valoare si incepem sa ne-o si aratam

  10. #52
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    cu siguranta asteptam victoria tricolorilor.....hai romania,,,,sper intr_o atmosfera frumoasa la cta...

  11. #53
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    Cel mai misto ar fi sa batem cu 2-0 ca in meciul cu Cehia. Ar fi perfect. Evident ca un scor mai mare ar fi si mai frumos, dar cred ca un 2-0 ar fi un scor ok.

  12. #54
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Va fi un meci mai usor decat se asteapta omul, bulgarii se vor avanta ei bine in atac primele 25 de minute, dar Mutu da gol 1-0 pe contraatac, apoi iar atac bulgar, o centrare si iar contraatac Mutu centreaza, gol, 2-0 repriza a doua Marica inscrie si el 3-0 , apoi gol de onoare, gafa Lobont 3-1 .

    Scor final 3-1 si Romania incepe foarte bine.Sa vina Albania...
    Nici nu stiu ce-i asteapta...

  13. #55
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    [QUOTE=lolo_grupa_c;771283]
    Quote Originally Posted by dflOM View Post

    nu la casa.....si la cealalta intrebare :am prieteni in constanta care imi cumpara bilete,mai este o ocazie de a intra la peluza a cu baietii de la ROMANIANULTRAS,cei cu revista SUPORTER(baieti de nota 10,nationalisti convisi,adeptii fenomenului ultras),alta solutie este sa ajuti baietii din constanta la realizarea coregrafiei si ai sanse mari sa intri la trib 2.,iar ultima(asta daca esti fanatic):cumperi biletul de la bisnitari
    esti din bucuresti?

  14. #56
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    cu siguranta asteptam victoria tricolorilor.....hai romania,,,,sper intr_o atmosfera frumoasa la cta...
    asta SE STIE
    Ce e mai bun intr-un meci de debut decat o victorie?Trebuie sa invingem pt a capata curaj.Va fi o atmosfera de mare meci, va fi "FESTIVAL ESTIVAL ,CA LA NOI PE LITORAL"

    HAI ROMANIA

  15. #57
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    2-3, transferul lui pitzurca jr. la tska sofia e atat de dubios incat ma face sa cred ca olteanul de tac'su ne-a vandut pentru bunastarea lui fiu-so; 300k euro/an pentru un antrenor lipsit de valoare; la modul cum schimba componentza lotului de la un meci la altul e foarte greu pt stoichkov sa ne citeasca tactica si modul de joc, daca o va face este fiindca am fost tradatzi de barbugiu; teoretic noi ar trebui sa scoatem 4 din 6, dar cred ca vom pierde!
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  16. #58
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    bla bla bla.....

    ce mä rog este dubios la acest transfer? numai supozitii care nu pot fi dovedite.Aici nu ne däm doar cu presupusuri,ci si cu facte..pe care nu le väd.
    In momentul de fatä,Bulgaria joacä prost,sincer scriind,joacä slab, ultimul joc arätänd acest lucru,numai Berbatov fiind o primejdie.
    Bulgaria a jucat cu Tara Galilor,pe care,in mod normal,ar fi invins-o cu 3-0 clar, iar Romania a jucat bine cu Cipru,care are un stil asemänätor bulgarilor,invingändu-i cu 2-0.
    In acel joc ,echipa putea invinge si mai bine,cu 4-5-0, dar nu au vrut sä umileascä,fiind vorba de amical.
    Eu cred cä Romania va invinge clar, 2-0 sau 3-1, joc frumos,bine jucat,bäietii se vor concentra si vor da totul pe teren,jucätorii sunt in formä, Mutu joacä bine, Dica in formä maximä de o lunä, Marica dä gol aproape meci de meci,ultimele 2 fiind in calificäri la Legia Varsovia, Dorinel Munteanu are un joc constant,sigur, Ganea este in top-form,Cocis a jucat bine dupä revenire ee dupä accidentare, Tamas este titular la Celta, Chivu dorit de Real,
    de ce sä fim pesimisti deci?

    haiRomania un 3-1 se poate

  17. #59
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    [QUOTE=dflOM;772691]
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post

    esti din bucuresti?
    GALATI(anti bucuresti)

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ammadeus View Post
    2-3, transferul lui pitzurca jr. la tska sofia e atat de dubios incat ma face sa cred ca olteanul de tac'su ne-a vandut pentru bunastarea lui fiu-so; (...) am fost tradatzi de barbugiu (...)
    Hai ca asa ceva n-am mai auzit . Ca Piturca sa fi fost cumparat de bulgari in schimbul transferului lui fi-su . Nu poate exista prostie mai mare...e halucinant.
    Parerea mea in cazul juniorului este ca acest transfer reprezinta un fel de reconciliere intre Piti si Giovanni , care de fapt i-a inlesnit transferul la bulgari . Este bine sa existe o relatie buna intre selectioner si impresarul multora dintre tricolori . Ma intelegi ,nu-i asa ? O relatie buna ar fi benefica amandurora... Juniorul oricum are valoare de divizia B.
    Altfel , sambata ii facem praf pe bulgari . Mai greu e miercurea viitoare cu Albania.

  19. #61
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Ogararu a fost integralist la Ajax
    Echipa din Amsterdam a cistigat, in deplasare, cu scorul de 2-1, in fata formatiei NAC, in etapa a doua a campionatului Olandei.
    Ogararu a fost avertizat in minutul 43. Coechipierul sau, Nicolae Mitea, nu a fost inclus in lot, nefiind complet refacut dupa o accidentare. spt.ro

    PArca Piturca zicea ca nu il ea pe Ogararu ca nu e titular la Ajax...dar el nu stie ca la Ajax exista notiunea de a rula lotul ...



    Victor Piţurcă a anunţat astăzi lotul pentru primele 2 partide din preliminariile CE 2008.

    Portari: Bogdan Lobonţ, Daniel Coman.

    Fundaşi: Cosmin Contra, Valentin Bădoi, Gabi Tamaş, Sorin Ghionea, Vasile Maftei, Cristi Chivu, Răzvan Raţ, Petre Marin.

    Mijlocaşi: Florentin Petre, Bănel Nicoliţă, Paul Codrea, Răzvan Cociş, Sorin Paraschiv, Dorinel Munteanu, Nicolae Dică, Laurenţiu Roşu.

    Atacanţi: Adrian Mutu, Ciprian Marica, Daniel Niculae, Ionel Ganea.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Ogararu nu e copil de suflet al lui Piturca cum e Oprita sau Pompiliu Stoica care sunt chemati mai des la nationala desi prestatiile lor nu impun acest lucru . In cazul Ogararu , Piturca aplica metoda Cernat . Il cheama asa de 3-4 ori pana cand se supara Ogararu si spune ca nu mai vrea sa vina la nationala . Ca si Cernat . Asta in timp ce avem pe partea dreapta 2 fundasi trecuti de 30 de ani.

    Dorinel Munteanu are probleme familiale si nu se prezinta azi la convocarea lotului. S-ar putea ca Piturca sa convoace alt jucator in locul lui , ceea ce ar fi o mare pierdere.

  21. #63
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Piturca e un imbecil! Nu l-a chemat pe Ogararu care joaca des la Ajax dar i-a chemat pe Contra, care d-abia a inceput Primera si pe Badoi care joaca la o echipa care are 6 puncte in 5 etape. Bravo Piti, tot asa !!! Esti un 0 (ZERO)!!


    Cu un atac format din Mutu si Ganea bulgarii n-au nicio sansa!!

    Niculae joaca prost rau de tot la Auxerre!!

    Primul 11 (in opinia mea):

    Dani Coman, Contra, Tamas, Chivu, Ratz, Nicolita, Paraschiv, Dica, Munteanu, Ganea, Mutu
    Last edited by Kainsashiki; 28th August 2006 at 13:40.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •