View Poll Results: Romania - Bulgaria

Voters
209. You may not vote on this poll
  • 1

    175 83.73%
  • X

    15 7.18%
  • 2

    19 9.09%
Page 11 of 44 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 915

Thread: Romania - Bulgaria 2-2 (02.09.2006)

  1. #211
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Trebuie obligatoriu sa incepem campania de calificari cu dreptul adik cu victorie normal.
    HAI ROMANIA

  2. #212
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    ok, bine...am inteles yo gresit..scuze
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  3. #213
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HotIce View Post
    EDIT --- Sa nu se inteleaga ca am yo ceva cu romanii plecati peste hotare...Doamne fereste, n-am...doar ca m-a deranjat atitudinea superioara pe care a afisat-o....
    Nu, amice, nu ma simt superior nicicui.
    Nu am intentia sa arat superior cuiva, nici sa aduc jicniri gratuite.
    Din contra, mesajul cu pricina chiar nu arata superioritate ci cu bun simt ii trage de urechi pe cei care vor cu tot dinadinsul sa fie mojici.
    Nu, imi pare rau, nu am afisat atitudine superioara, poate corectoare.

    Posibil ca tu, doborat de neajunsurile vietii cotidiene, sa fi capat fara sa vrei un complex de inferioritate, fara de sefi, fata de primar, fara de vedete, you name it, iar acest complex ne face sa vedem ca tot ce nu-i ca noi, in fond tot ce-i normal, sa-l percepem ca 'superioritate'.

    Trebuie sa ne scapam de asa complexe si sa vedem lucrurile asa cum sunt, nu asa cum credem ca sunt sau cum eronat le percepem.

    Dragule, eu nu iti sunt superior tie pentru ca traiesc peste Ocean asa cum nici un Becali nu imi este superior ca fiinta umana doar pentru ca invarte ceva mai multi $$$ decat mine.

    Viata in libertate trebuie sa te fi invatat lucrurile astea. Nimeni nu-i superios or inferior altcuiva, respecta pe toata lumea si vei fi respectat.

    Noapte buna.
    Last edited by TheIceMan; 31st August 2006 at 23:25.
    beleafer

  4. #214
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    stai nene linistit..te macina asa grav? am scris intr-un post mai sus ca am inteles gresit...gata acum, si stai linistit nu-ti face tu griji de complexul meu si am scris aia pentru ca asta a reiesit din posturile tale(si nu este numai parerea mea, "dragule")
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  5. #215
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    HAI ROMANIA!!!!!!!!!
    3-0 : Nicolita, DIca si Mutu (pen)

  6. #216
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HotIce View Post
    stai nene linistit..te macina asa grav? am scris intr-un post mai sus ca am inteles gresit...gata acum, si stai linistit nu-ti face tu griji de complexul meu si am scris aia pentru ca asta a reiesit din posturile tale(si nu este numai parerea mea, "dragule")
    Mda, a doua postare am trimis-o pana sa vad ca ai scris ca ai inteles gresit.

    Da, din pacate ma macina grav daca stiu ca fara voia mea am pricinuit cuiva un neajuns, si incerc sa corectez asta. Ma bucura ca am reusit corectia necesara la timp, far' s-o las sa evolueze.

    all righty...


    Oh, acu' bag de seama ca declari ca ai 17 ani, e normal ca la varsta asta sa reactionezi la toate
    beleafer

  7. #217
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    daca si de astia ne temem atunci cu olandeJi ce o sa facem? nu o sa ne prezentam?

  8. #218
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Chicago
    Posts
    107
    Reputatie
    1
    mama ce de castraveti au postat pe aici(putem face o salata)Cit despre meci sunt cam pesimist dupa ce am vazut nationala la Chicago.Daca ar juca fotbal cum golesc sticlele de Wiskey am fi campioni mondiali.pai cu asa caractere nu pupam calificari nici in 100 de ani

  9. #219
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Bai americanule ,nu ne lasi cu afirmatiile astea si pe linga acesti castraveti ai mai aparut si tu ca o varza murata cu scopul de a te baga in seama pe aici ,bea un pahar de apa rece si du-te nene la munca

    ROMANIA-bulgaria 2-0
    Last edited by ronaldinho; 1st September 2006 at 08:39.

  10. #220
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Romānia-Bulgaria 2-0. Mutu '4 , Ganea '82 . Dupa meci , in ziarele bulgaresti , titluri : Romania castiga cu arbitrii! sau Nu ne-am acomodat pe pajistea din cutia de chibrituri! sau Inchideti granita lui Petre!

  11. #221
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bochum, Germany
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Nici cu titularii ai echipei nationale a Romaniei Lobont - Contra, Tamas, Chivu, Rat - Codrea, Rosu - Fl. Petre, Dica, Mutu - Marica tricolorii nu trebuie sa le fie teama cu Bulgaria. Sigur ca fara absentii Goian, Radoi, Paraschiv, Dorinel Munteanu va fi un meci si mai greu dar chiar si fara ei, noi prin Mutu, Dica sau Marica (toti fiind in forma) avem oameni care pot decide un meci plus ca Chivu da stabilitate in aparare ca si Rat, Tamas si Contra sunt oameni cu experienta. Deci avem cu cine si avem de unde sa castigam, in afara faptului ca jucam acasa. Nu-mi fac mari griji cu bulgarii. Va fi un meci greu, la limita, cu emotii, restrans dar in final cu o victorie romaneasca.

  12. #222
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Chicago
    Posts
    107
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grande View Post
    Bai americanule .... la munca

    ROMANIA-bulgaria 2-0
    .Mi-am spus doar opinia in privinta echipei nationale (daca iti convine e bine daca nu i dont give a shit)si ce am vazut din comportamentul lor pe durata turneului din USA ciocan:
    Last edited by ronaldinho; 1st September 2006 at 08:40. Reason: relax

  13. #223
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    dubios faptul ca mass-media bulgareasca nu scoate un cuvant despre pitzurca jr....nu-i asa ca ati uitat de el si de faptul ca a fost probabil favorizat sa-si gaseasca echipa la bulgari si nu pe oricare? asa-i ca pitzurca jr. nu are valoare de tska sofia? daca sambata vedetzi 1-2 sau 2-3, sa nu va miratzi de ce e asa...cineva a tradat si acela nu poate fi decat pitzurca sr., zis barbugiul de la mititica...vetzi vedea ca mutu va fi marcat om la om si nu va face nimic iar din zbaterea noastra inutila ei vor marca pe contre
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  14. 1st September 2006, 08:53
    Reason
    relaaaaax pls!!!

  15. #224
    didUknow? claudio25ro's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    CTA
    Posts
    543
    Reputatie
    1
    fratilor am prins 2 bilete..la peluza..lasa ca e bine..faza e ca din ce citesc in presa..se cam umfla in pene tovarasii bulgari! Sincer...am colegi de munca bulgari si sunt chiar finuti unii dintre ei...dar cum presa ramane..presa...nu ma mai mira nimik..deci.. HAI ROMANIA... PE EI PE MAMA LOR !!!!
    PS: 3-1 ROMANIA
    o [COLOR="Silver"]oaie[/COLOR], doua [COLOR="Silver"]oi[/COLOR], trei [COLOR="Silver"]oi[/COLOR] ... [SIZE="5"][COLOR="Red"]4-2![COLOR="White"]![/COLOR]![/COLOR][/SIZE]

  16. 1st September 2006, 09:58
    Reason
    spam

  17. #225
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by claudio25ro View Post
    fratilor am prins 2 bilete..la peluza..lasa ca e bine..faza e ca din ce citesc in presa..se cam umfla in pene tovarasii bulgari! Sincer...am colegi de munca bulgari si sunt chiar finuti unii dintre ei...dar cum presa ramane..presa...nu ma mai mira nimik..deci.. HAI ROMANIA... PE EI PE MAMA LOR !!!!
    PS: 3-1 ROMANIA
    de la bisnitari?

  18. #226
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Multe dezamagiri de la nationala in ultimul timp....mult ghinion.... Meciul de sambata cu Bulgaria este greu si daca nu batem eu ma imbolnavesc iarasi. Pronosticul meu: Romania - Bulgaria 1 solist. Goluri: Ganea si Adi Mutu.

  19. #227
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Pe mine ma dezgusta ziaristii astia bulgari cu atacurile lor care arata ca nu prea au ce cauta in europa.
    eu sper sa le inchidem gura aia mare si spurcata.
    2-0
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  20. #228
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Campania asta avem noroc... cel puţin, locul 2 este superaccesibil, iar dacă īncepem cu victorie sāmbătă īmpotriva unei contracandidate la locul 2 pasul īn faţă ar fi unul uriaş. Iar dacă pe parcursul preliminariilor nu se va umbla puţin şi pe la lista de jucători, cred ne vom califica degeaba. Şi adevăratul pas īnainte va fi făcut doar atunci cānd vor fi selectaţi la Naţională şi jucătorii aflaţi īn plină formă īn īntrecerea internă.
    Din păcate după ultima campanie de calificări multora dintre noi ne-a dispărut pānă şi optimismul. Ce pot spune, este că ne dorim cu toţii victoria, rămāne īnsă ca lucrul ăsta să fie valabil şi pentru oficialii FRF, că de jucători nu mai zic.
    Prevăd o victorie la limită a Romāniei.
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  21. #229
    didUknow? claudio25ro's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    CTA
    Posts
    543
    Reputatie
    1
    bineinteles ca de la bisnitari... crezi ca mai gasesti altundeva..
    oricum..stau fara rusine in fata..politia vegheaza... si uite asa.. a mai trecut un meci..
    o [COLOR="Silver"]oaie[/COLOR], doua [COLOR="Silver"]oi[/COLOR], trei [COLOR="Silver"]oi[/COLOR] ... [SIZE="5"][COLOR="Red"]4-2![COLOR="White"]![/COLOR]![/COLOR][/SIZE]

  22. #230
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    1.Bulgaria
    2.Romania
    3.Holand

    Bulgaria and Romania is going together at EU and EURO 08, Holand out!!!
    Good Luck!!!
    Last edited by tatalia; 1st September 2006 at 13:31.

  23. #231
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by claudio25ro View Post
    bineinteles ca de la bisnitari... crezi ca mai gasesti altundeva..
    oricum..stau fara rusine in fata..politia vegheaza... si uite asa.. a mai trecut un meci..
    si cine ar fi de vina, ca bisnitari isi fac treaba fara sa-i intrebe politia, FRF sau cei de la Farul?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •