View Poll Results: P

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    16 64.00%
  • X

    3 12.00%
  • 2

    6 24.00%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 68

Thread: Etapa 26: FC Oradea - Otelul

  1. #22
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    bate Bihorul, spre disperarea lui Chivorchian!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #23
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    cred ca bate otelul

  3. #24
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    pt Otelul! afara din Divizia A! v-am bagat in B odata, va mai bagam inca odata la anul!

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Chisinau, Galati, Targoviste
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Fratzilor, aveti dreptate ca trebuia sa fim in B. Dar asta doar pt. ca am jucat cinstit ultimul meci cu Steaua,ceea ce nu se poate spune despre meciul Brasov-Bacau care ne-a trimis la baraj...Si sunt sigur ca Oradea merita o echipa in A.Doar ca nu cred ca echipa actuala va reusi sa se salveze.Tot amintiti acel 3-1...Intradevar atunci ati fost mai buni.Dar stiti citi jucatori ai Otelului din acel meci vor fi maine pe teren?Va spun eu,exact unul-Marginean.Apoi ca Otelul nu e periculos in deplasare...Nu stiu cum se face ca bilantul nostru in retur al meciurilor din deplasare e 1 3 1,cu singura infringere pe terenul lui Dinamo.Iar cel care a spus ca la ultima noastra prezenta in UEFA, dupa meciul cu Juventus am retrogradat,se pare ca a fost in hibernare vreo citiva ani, altfel nu-mi explic cum a putut trece cu vederea celelalte prezente in UEFA ale noastre de atunci, dupa care n-am mai retrogradat.Sa fim seriosi,preferati iar doar echipe bucurestene acolo?Eu zic ca merita sa mai dam o sansa si provinciei,iar anul asta se pare ca va fi sansa noastra.
    Pronosticul meu: Oradea-Otelul 2-2

  5. #26
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    pfuuuuu...fratilor oradeni,miercuri la ora 6 toata suflarea din oradea pe stadion,sa le aratam ce inseamne BIHORU!!!!!
    HAI BIHORU,HAI STEAUA,nici nu va ganditi la o remiza,sau mai rau...o infrangere,baietii si-au revenit si si-au aratat coltii
    sa umplem iarasi stadionul ca si la meciul din baraj
    !!!!!!!!!!!!!!
    hai bihoru,hai bihoru,hai bihoru!!!!!!!!!!!!!

  6. #27
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Chisinau ai perfecta dreptate doar ca eu sper ca aceea echipa care va juca in Uefa sa fie Alba Iulia.
    Lotul galatean nici nu se compara cu cel de atunci e mult mai solid si asta o demonstreaza si locul din clasament.
    Totusi nu cred ca o sa castigati la Oradea pentru ca echipa Oradeana chiar are nevoie de victorie si sper sa o obtina.Voi de obicei in deplasare mergeti la egal cu o aparare beton nu aveti un atac de invidiat de care sa ne fie frica.Toata lumea stie ca la Oradea problema este APARAREA..iar cand aceasta funct cat de cat Oradea nu prea are probleme.La atacul vostru cred ca facem fata.
    VA fi un meci in care poarta galateana se va afla intr-un continuu asediu....
    Forza RagazTZI!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #28
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    bat otelarii ... ...glumesc
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  8. #29
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    2-1 Oradea si asa incepe salvarea oradei de la retrogradere
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  9. #30
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1

    Talking

    U.E.F.A SA VINA CUPA LA GALATI!mai voi pe ce lume traiti mai? e clar ca otelul e peste oradea din toate punctele de vedere...locul ocupat in clasament...calificarea in finala...si parcursul in deplasare cu o singura infrangere[acolo unde trebuia sa pierdem ca sa jucam in uefa -la Dinamo ].
    Oradea se taraie si se roaga la Dumnezeu sa se salveze!Sincer...NU ARE NICI O SANSA! Eu zic asa: 16 ORADEA ;15 PETROLUL ;14 ARGES...de ce...pai ...Bacau castiga la Pitesti si Petrolul pierde cu Rapid....si nu se poate sa pice Stefan sau Sechelariu Cat despre Oradea...nu mai aveti nici o sansa fratilor...si sincfer...MA BUCUR! lasa-ti locul altora mai buni din Moldova [POLI IASI ] jaja gata ca v-am ofticat destul...nu am nimic cu voi dar ma bucur pentru otelul doar si pentru toate echipele din Moldova! Nu inteleg de ce socotiti Otelul o echipa de doi lei...o sa vedeti sambata cand OTELUL-STEAUA 2-0!!!

    In fine...ORADEA-OTELUL X2 [ 0-0 sau 0-1;1-2;1-3 ]

    SAaa vinaaaaa cupaaaaaaa la GALATI!!!

    FORZA OTELUL! LUPTA SIDEXPLOZIA!
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  10. #31
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    2-1 la Bihoru' ! Stan da gol
    HAI BIHORU!!!!

  11. #32
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    As Vrea Sa Scape Oradea Deci 1 Solist.
    POLI L'OM

  12. #33
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Pan' la urma, o sa devenim cea mai iubita echipa din tara! lol
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  13. #34
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Bai moldoveanule "mitea"! Eu zic sa vorbim saptamana viitoare, cand voi ceti fi pierdut cu STEAUA, iar Oradea va fi batut la Bacau. Nu pica ceahlaul sau bacaul ? Da astea ce au. Craiova ii termina la piatra neamt si in B cu ei, DEFINITIV, iar bacaul nu are nici o sansa la Arges, cu toate ca mi-ar place si un egal.
    Toate echipele din moldova numai rele ati facut in fotbalul ramanesc, Vezi cele doua de mai sus, ca sa nu mai vorbim de galati (ati cumparat anul trecut locul in divizia A, asa de buni sunteti !).
    Asa ca... Va spunem LA REVEDERE ! LA REVEDEEEEEERE !

  14. #35
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Ce bulan am!!!!!
    Am castigat un bilet in tribuna PS!!! lol
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  15. #36
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Chisinau, Galati, Targoviste
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Intr-adevar, M]tea, pentru noi mai mult va conta o eventuala victorie cu Steaua.Dar sincer cred ca meciul cu Oradea va fi mai dificil.Otelul e mai bun decit Oradea, dar in situatia asta va fi greu.Va fi greu chiar sa obtinem un punct.Cu Steaua insa n-am nici un dubiu-vom invinge!!!

    Ad3iane,e clar ca nu avem atacanti cu golul in singe,dar daca ne calificam in UEFA,vor veni cu siguranta.Poate chiar acelasi Victoras Iacob care aici era vedeta,iar acum se rateaza la Rapid.

  16. #37
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Chisinau e posibil ca la voi sa mai vina atacanti mai ales daca va calificati in Uefa un posibil atacant va fi... VRAJITOAREA.Daca o sa ajungem in B e foarte posibil ca el sa plece la Galati impreuna cu ceilalti jucatori a lu Netoiu.
    La voi e o dilema pai daca invingeti Steaua e clar ca stelisti nu mai au nici o sansa la campionat ceea ce inseamna ca pt a juca in UEFA trebuie sa castige finala cupei.Oricum vorbim dupa meci(sper sa invingem...... trebuie.....)
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  17. #38
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Nush de ce mi se pare un meci de antrenament pentru Otzelul ... Cartzul o sashi menajeze baietzi pentru meciul cu Steaua la care are o politza de platit de anul trecut unde trebuia ca Steaua sa dea meciullui Otzelul dat Pitzi a facut cum a shtiut el shin nea bagat in B unde printrun noroc am ramas in A nu cum spune un stupid mai sus ca am cumparat locul .Otzelul o sa incerce noi scheme pe Oradea ca deocamdata sta bine cu punctele deci merg pe 2 solist !

  18. #39
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Gool
    0-1 ... Bravo Otzelul tot asha

  19. #40
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Nu vad cum se joaca pana acum dar scorul de la pauza mi se pare absolut normal. Vreau sa stiu un singur motiv pt. care Oradea ar trebui sa ramana in "A" si va dau eu mai multe motive pt. care Otelul trebuia sa ramana in "A". Otelul mai are de jucat cativa ani buni prin UEFA. Chiar sunt curios cate echipe din provincie au jucat in ultimii 10 ani de 3 ori in UEFA. Poate or fi, nu zic nu, dar as vrea sa le stiu si eu. Poate Oradea sau Poli?
    Last edited by Caligula; 12th May 2004 at 19:08.

  20. #41
    junior radhoo's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    pacat! la scorul asta ne putem lua la revedere de la divizia a. sa vedem ce va fi in repriza a 2-a!
    [COLOR=Blue]F.[/COLOR][COLOR=Red]C.[/COLOR] [COLOR=Blue]ORA[/COLOR][COLOR=Red]DEA[/COLOR]

  21. #42
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    opss 1-1

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •