View Poll Results: P

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    16 64.00%
  • X

    3 12.00%
  • 2

    6 24.00%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 68

Thread: Etapa 26: FC Oradea - Otelul

  1. #43
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Suntem in B asta e la anu o sa promovam din nou....Caligula zimi un motiv pentru care Otelu trebuia sa joace in A anul asta si iti zic si eu motive pt care Oradea trebuia sa ramana in A.
    HAI Bihoru!!!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #44
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Jucatorul Otelului, Bobby Verdes, este in stare critica. El a cazut secerat in timpul meciului de azi jucat contra lui FC Oradea si a fost dus la spital in stare de inconstienta. Sportivul este in coma, anunta postul de televiziune Prima TV.

    Sper sa te insanatosesti cat mai repede, Bobbitza!
    http://www.gsp.ro/images/content/art...9_300_400_.jpg

    preluat de pe www.craiova-maxima.ro
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #45
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    valys, vorbeste tata mai coerent, ca nu pleaca nicaieri forumul...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  4. #46
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    se pare ca Bobby si-a revenit!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #47
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    HI HI HI Ete k nu ati castigat ma voi astia din BIHOR asa ca e timpul sa va pregatitzi bagajele...se pleaca in divizia B.,..prima statie ORADEA

    Hai Otelul!!! SA batem p eSTEAUA ....

    Ce bine zicea cineva mai sus ...CATE ECHIPE DIN PROVINCIE AU JUCAT IN ULTIMII 10 ANI DE 3 ORI IN U.E.F.A???
    SA VINA CUPAaaaa la Galatiiiii
    Last edited by IlMILAN; 13th May 2004 at 10:37. Reason: Formatare text.
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  6. #48
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    pacat pt Oradea ca a pierdut 2 puncte ... dar asta este
    inca nu este terminat campionatul
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  7. #49
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Intere,pe final pe forcing-ul bihorean,galatenii cadeau ca mustele aproape la fiecare contact!Au fragmentat jocul,iar Salomir i-a lasat!Nr. 25 de la galati a luat galben abia prin min 70 dupa ce facuse vreo 6-7 faulturi din spate!Salomir e un bou ,a distrus meciul ajutat de tusierul de pe partea tribunei intai!Cea mai ilustrativa faza?un galatean pleaca din pozitie de ofsaid reactivat de la mijlocul terenului,tusierul semnalizeaza,Salomir nu vede pana dupa ce galateanul(aldea sau Oprea) suteaza din careu pe langa poarta!
    Revenind la Verdes,in zona in care am stat am fost singurul care mi-am dat seama ca s-a intamplat ceva grav!in jurul meu,multi il acuzau ca trage de timp(motivul l-am explicat in "divagatia" de la inceput).Stii cum mi-am dat seama?L-am vazut pe Danciu alergand spre mijlocul terenului inainte de medici(el fusese deja inlocuit).
    Despre meci...ce sa zic,ratari cat cuprinde ale oradenilor,Stan din 3 m in locul unui sut sanatos da bolta peste poarta (cu un portar de aproape 1,90) si o idiotenie de centrari ploaie numai bune pt respingerile lui Rohat Ghionea si a nr,25(toti mai inalti cu un cap decat atacantii oradeni).Un pas mare spre B,dar .........
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  8. #50
    senior tudor's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Timisoara, Banat, Europa
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Daca Oradea castiga, avea sanse mari sa evite matineul.....asa insa..... pacat

    Bine ca am castigat noi. TIMISORARA ! POLI TIMISOARA !

  9. #51
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Daca ramanea in coma verdes ....
    Last edited by inter; 13th May 2004 at 10:33.
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #52
    senior tudor's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Timisoara, Banat, Europa
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    ad3an, esti un ********! Una e sa tii cu o echipa, alta e sa fii orbit de ciuda si sa spui aberatii !

    Pentru mesajul tau, am un singur raspuns: .......... ).

    P.S: nu tin cu Oradea, ci cu Poli, dar Cum dracu' sa te bucuri la o asemenea situatie ??????????
    Last edited by IlMILAN; 13th May 2004 at 10:40.

  11. #53
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Se vede ca tii cu poli .De uinde stii tu ca ma bucur de o asemenea situatie.E un forum public si am dreptul la o parere.Te asteptai sa ii plangem de mila sau sa ii fac o vizita la spital sa ii duc flori.Cand a intrat in teren a stiut ce riscuri isi asuma asa ca mai scutiti-ne cu porcariile astea. .....
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #54
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    pacat ORADEA veti juca derby-uri cu UTA.
    POLI L'OM

  13. #55
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Ad3ean esti cel mai ***** om de forumul asta. Tu ai gandit in momentul cand ai postat? Cum poti sa spui asa ceva? Cum poti sa te bucuri de moartea unui om? Tu nu cumva dormi pe tine? Pana la urma am plecat cu un punct de la Oradea. V-am bagat definitiv in "B". "Poate" ne vedem peste doua sezoane. Mult succes in continuare. Va pup pe toti.
    Last edited by IlMILAN; 13th May 2004 at 10:41.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  14. #56
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Pentru moderatorii acestui forum. Va rog sa ma scuzati pentru ca am folosit cuvantul "*****". M-a cam luat valul. Ii multumesc lui Dumnezeu ca Verdes si-a revenit. In orice caz aici e vorba si de Fair-play. Imi cer scuze inca odata daca parerea voastra este ca am gresit.
    Last edited by IlMILAN; 13th May 2004 at 10:42.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  15. #57
    manager HaoTic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Atata timp cat mai sunt sanse matematice, orice-i posibil. Bateti etapa viitoare si treceti la -13. Succes bihoreni.
    OldFan Unirea Alba Iulia

  16. #58
    senior tudor's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Timisoara, Banat, Europa
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Avand in vedere ca Petrolul, Bacaul, Ceahlaul, Gloria au gafat, Oradea putea sa revina in carti. Dar nu au fost in stare sa castige si acum chiar ca e clara treaba...

  17. #59
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Oradea ti-ai batut singur cuie in talpa. Pacat.
    Sper sa nu vindeti tot la vara si sa promovati sezonul viitor.

  18. #60
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Conteaza ce spune un singur om, cand 10.000 de oameni l-au aplaudat pe Verdes cand l-au scos cu salvarea!!!??? Si l-au aplaudat din respect, .....!
    E bine totusi ca si-a revenit! De ex. la Benfica, dupa moartea lui Feher din ianuarie, acum un alt jucator, Bruno Baiao, sta in coma la spital!!!
    Fair Play pls!!!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  19. #61
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Din pacate Oradea va parasi Divizia A.
    Bine ca si-a revenit Verdes......

    P.S: Svenson,Tudor va inteleg frustrarea....chiar nu inteleg ce l-a apucat pe ad3an.....insa orice ar posta cineva evitati sa folositi cuvinte jignitoare la adresa respectivului, cel mai bine raportati postul catre moderatori....Inter a sters partea compromitatoare a mesajului ....deci numai bine.

    P.S ad3an.....tu meriti mai mult decat un avertisment.....un de vreo 5 zile.....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  20. #62
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Roger that I|MILAN. Am sa incerc.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  21. #63
    FC Bihor keluba's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Varadinum
    Posts
    2,075
    Reputatie
    1
    Asta este. Trebe sa existe si pierzatori dar dupa cum au jucat in divizia a, oradea nu prea are ce cauta pe aici, din pacate.
    [B]„Du bist nichts, dein Volk ist alles“[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •