View Poll Results: Pronostic

Voters
22. You may not vote on this poll
  • 1

    9 40.91%
  • X

    5 22.73%
  • 2

    8 36.36%
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 109

Thread: Etapa 24: FC Arges - FC National

  1. #22
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    Ati facut blat cu Dinamo in cupa ... mai draga !
    E suficient sa patezi imaginea clubului! Clar ?
    domnu frisca, daca zici tu poate te mai batem un pic sa fii mai spumos nu cred ca a fost blat. de loc. altfel? sanatosi voinici? io zic ca bate argesul. numa' de-al dracu
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  2. #23
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    sanatosi voinici? io zic ca bate argesul. numa' de-al dracu
    O fi gluma... n-o fi gluma
    mde...
    Last edited by DJ Klaus; 29th April 2004 at 13:05.

  3. #24
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    Ati facut blat cu Dinamo in cupa ... mai draga !
    E suficient sa patezi imaginea clubului! Clar ?
    auzi, dle macho!
    chiar va pricepetzi dle la fotbal, desi cred ca la lectia despre blaturi v-a dat afara, posibil din lipsa de atentie cauzata de numarul mic de neuroni....
    asa ca sa va spun eu, poate intelegetzi ceva: blat e atunci cand o echipa vinde un meci, intelegandu-se cu cealalta.
    la dinamo nu a fost blat...la dinamo, arbitrul a fost alb-rosu...e mai clar acum putzin si pt dvs? da? ma bucur...sa continuam atunci
    toti fanii argeseni au recunoscut ca echipa joaca prost, nu avem antrenor, conducere, etc....si totusi, pe langa asta se aduna si alte "greseli" comise contra noastra. Macar sa ne lase sa murim linisititi, de mana noastra...
    iar ca nota pt cunostintele dvs fotablistice....

  4. #25
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kokojanel
    auzi, dle macho!
    chiar va pricepetzi dle la fotbal, desi cred ca la lectia despre blaturi v-a dat afara, posibil din lipsa de atentie cauzata de numarul mic de neuroni....
    asa ca sa va spun eu, poate intelegetzi ceva: blat e atunci cand o echipa vinde un meci, intelegandu-se cu cealalta.
    la dinamo nu a fost blat...la dinamo, arbitrul a fost alb-rosu...e mai clar acum putzin si pt dvs? da? ma bucur...sa continuam atunci
    toti fanii argeseni au recunoscut ca echipa joaca prost, nu avem antrenor, conducere, etc....si totusi, pe langa asta se aduna si alte "greseli" comise contra noastra. Macar sa ne lase sa murim linisititi, de mana noastra...
    iar ca nota pt cunostintele dvs fotablistice....
    Mah eu nu stau sa-ti numar tie neuronii... dar daca atata poti atata faci ! probabil ca asa sunt toti astia din galeria FC Arges !
    Scuza-ma ca-mi dau cu parerea pe un forum , public de altfel !

  5. #26
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    O fi gluma... no fi gluma
    mde...
    mai shvartzanegher, tu dupa cum ma stii cam ce ar fi? si in loc sa nu dormim noaptea de blaturi inchipuite sau nu mai bien ne bucuram de-un meci frumos, de-o gagica blonda care tace din gura si spunem pronosticuri
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  6. #27
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    Scuza-ma ca-mi dau cu parerea pe un forum , public de altfel !
    te scuz, macar cu atat sa ramai si tu...ah, am uitat, mai ramai si cu prietenul tau, arbitrul acela din B care e vizionar, parca Nostradamus il cheama, nu?

  7. #28
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    mai shvartzanegher, tu dupa cum ma stii cam ce ar fi? si in loc sa nu dormim noaptea de blaturi inchipuite sau nu mai bien ne bucuram de-un meci frumos, de-o gagica blonda care tace din gura si spunem pronosticuri
    Pai si ? iar ne apucam sa visam ca vedem cat de verde e gazonul in Trivale si cum va castiga Romania cupa mondiala cu hagi antrenor ?

  8. #29
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    de ce nu? ce avem altceva de facut? sa pling ca babele de pe onlinesport drobul de sare? iaca fu o seara de basm pe giulesti, craiova merge foarte bine, steaua incepe sa-si aduca aminte cum juca prin 86. de ce nu ar fi surprize, revigorari si alte alea? de ce nu s-ar ambitiona argesenii sa invcerce o minune? iaca de aioa is al dracului altfel tu pleci in america si noi stam la electiorale
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  9. #30
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    Pai si ? iar ne apucam sa visam ca vedem cat de verde e gazonul in Trivale si cum va castiga Romania cupa mondiala cu hagi antrenor ?

    schwarzi, uite o chestie intersanta: gazonul in Trivale chiar e verde....daca nu mai tii minte cum arata iarba, il punem pe Gil Dobrica sa-ti cante Iarba Verde de Acasa...dar ai Zapp?
    si inca ceva:
    ce e rau in a visa frumos?

  10. #31
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kokojanel
    te scuz, macar cu atat sa ramai si tu...ah, am uitat, mai ramai si cu prietenul tau, arbitrul acela din B care e vizionar, parca Nostradamus il cheama, nu?
    Lasa mah ca o sa te duci la meci la matineu si o sa ai timp sa inveti "secretul bunelor maniere"

  11. #32
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kokojanel
    schwarzi, uite o chestie intersanta: gazonul in Trivale chiar e verde....daca nu mai tii minte cum arata iarba, il punem pe Gil Dobrica sa-ti cante Iarba Verde de Acasa...dar ai Zapp?
    si inca ceva:
    ce e rau in a visa frumos?
    Lasa mah ca de folcloristi sunt satul ! Apropo cum mai e cu agricultura ? Mai dai cu sapa printre carti, mai plivesti un "viers" in rest... ce-o da Domnu'... nu?
    PS: Daca sunt prea subtil sa-mi spui !

  12. #33
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    Lasa mah ca o sa te duci la meci la matineu si o sa ai timp sa inveti "secretul bunelor maniere"
    mai, io stiu ca bunele maniere nu au un secret ...asa ai invatat tu? ca trebuie sa le descoperi secretul? acum inteleg de ce ai apelat la Nostradamus...ah, mi-am adus aminte: cat cere Nostradamus al tau pt un meci? o bere Noroc la coltz de strada ii ajunge?

  13. #34
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kokojanel
    mai, io stiu ca bunele maniere nu au un secret ...asa ai invatat tu? ca trebuie sa le descoperi secretul? acum inteleg de ce ai apelat la Nostradamus...ah, mi-am adus aminte: cat cere Nostradamus al tau pt un meci? o bere Noroc la coltz de strada ii ajunge?
    Mah ala are mai multi bani decat greutatea ta in aur ! Stiu, e frustrant pt tine! Obisnuieste-te ca pe lumea asta mai sunt si oameni care se realizeaza in viata ! Tu ... la sapa !

  14. #35
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    You are proud to be an American cause . . .

    . . . you've never understood why there are plural forms of the words "cheese" and "bread".

    . . . you think ketchup is a spice.

    . . . all of your hats and T-shirts have logoes on them.

    . . . you own more sneakers than any other kinds of shoes.

    . . . You think that "European" refers to London, Paris, and Montreal.

    . . . you think that courtesy is quaint.


    cred ca le indeplinesti pe toate.....

    PS: sa-ti traduc?

  15. #36
    Banned
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    273
    Reputatie
    0
    oameni buni nu e nimic mai evident decat faptul c-a fost aranjata semifinala cu Cainii. Aici e de bun simt...oricine a vazut meciul si ocazia din final a Argesului nu poate sa zica ca ala a fost meci cinstit! Si in general, nu cred sa existe echipa mai blatuitoare decat Argesu!

  16. #37
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    alo, domnii, mutati-va pe arena ca ati dat in offtopic rau de tot.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  17. #38
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Alooo koko...
    Cine n-ajunge la struguri zice ca-s acri !
    Mergi cu Dolanescu inainte !

  18. #39
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    alo, domnii, mutati-va pe arena ca ati dat in offtopic rau de tot.
    ai dreptate...tradu-i, te rog, si lui schwarzi ce inseamna offtopic

  19. #40
    Banned
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    273
    Reputatie
    0
    oricum nu mai visati aici si reveniti pe pamant! N-o sa cada Argesu... are prea multi preteni acolo unde trebuie (ca doar si ei sunt de treaba... pierd cand trebuie!). Nea Mitica nu ne lasa sa cadem... asa ca pe alta data matineu si liniste!

  20. #41
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kokojanel
    ai dreptate...
    mah pana la urma o luati pe kokoaja de la National ! asa ca... Ciocu mic si joc de glezne

  21. #42
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    odihna placuta schwarzi, a fost extraordinar din partea ta sa faci un asemenea efort de gandire!!!!! incearca sa te recuperezi pana data viitoare, mie chiar mi-a placut sa vad cum te chinui...he he he...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •