Results 1 to 12 of 12

Thread: HUB gimnastica

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1

    HUB gimnastica

    Ok, deci, am regasit informatiile in limba franceza, pentru doritorii de limba franceza. Le puteti gasi aici: http://www.gymnet.org/forum/viewtopic.php?t=2707. Acum nu stiu daca mai e nevoie si de alte explicatii. Anca imi zicea ca este un subiect special pentru asta in alta parte? Voi cauta acolo si daca gasesc, o sa fac o trimitere, daca nu, va explic pentru cei care doresc exact cum am procedat eu astazi. Numai ca eu am folosit StrongDC, in loc de ODC. SA ma anuntati daca mai aveti nevoie si de alte informatii, poate ca va descurcati doar cu ce e acolo.Daca nu, sunt aici.

  2. 27th May 2008, 23:15
    Reason
    era in plus

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,654
    Reputatie
    1
    M-am uitat unde ti-am zis Amalia si nu am mai gasit Nu ma mai uitasem de mult, probabil ca au sters subiectul (si era acolo de ani buni). Adevarul e ca tot de mult timp nu mai reuseam sa ma conectez - am crezut ca nu mai merge si nu m-am mai uitat de aproape un an...
    Merci mult! O sa intru si eu cand o sa reusesc

  4. #4
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Ia uitati ce spune cineva despre Sandra, in discutiile de pe hub: <GymGCampos> me neither! I want Izabsa to win floor! UB I really don't know I love Nastia but she has some sloppy form here and there (cast and dismount) VT I would like Alicia but Cheng is the one to beat

    Si despre Romania: <GymGCampos> I would watch out for Romania too they have really good team spirit and with some fixing here and there and their consistency they could wtahc others stumble and win it but I doubt it. Din pacate nu prea inteleg ce spune, doar la inceput am inteles ca tipul ar vrea ca Sandra sa castige la sol!
    Last edited by cineva_cineva; 28th May 2008 at 16:38.

  5. #5
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    zice asa:
    <GymCampos> nici eu! vreau ca Izbasa sa castige la sol! La paralele chiar nu stiu, imi place mult Nastia, dar are o forma (alura?) slaba cateodata (aterizare si "cast" -care nu stiu cum se zice in romana). La sarituri as vrea sa castige Alicia, dar Cheng e cea care va invinge.
    As avea grija si cu Romania, au un spirit de echipa adevarat si cu cateva "reparatii" pe ici pe colo la care se adauga consecventa lor, ar putea trece peste probleme si castiga, desi ma indoiesc.

  6. #6
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    SE pare ca si altii au descoperit spiritul de echipa al fetelor noastre. Asta e bine... Mie chiar imi place sa urmaresc mereu la fetele noastre spiritul de echipa si se pare ca si altii il observa! Frumos... Sa speram si noi la rezultate frumoase in China!

  7. #7
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Aici aveti linkul catre fisierul pus pe internet cu CM de la Tianjin, finala la sol. Vizionare placuta! http://rapidshare.com/files/14290463...Final.wmv.html
    Last edited by crisloregym; 5th September 2008 at 23:40.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •