Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 148 to 168 of 202

Thread: Etapa 21: Universitatea - Rapid

  1. #148
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    craiova n-a fost niciodata echipa de cartier -poate voi!
    anti buCUResti

  2. #149
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    O mare bila neagra pentru jucatorii Rapidului, care au facut jocul lui Copos si l-au dat pe faras pe Dan Petrescu.

  3. #150
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Si rapid este pe 3...la 4 puncte de locul 4...

  4. #151
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alx_ro
    ady, as vrea sa te vad pe tine cum vii din kuweit pana in bucuresti...
    Oricu, sper sa va reuseasca "demolarea"...
    Si inca ceva: Felicitari pentru victorie si pentru ca ati reusit sa il aduceti pe Rednic la echipa! A aratat ca are valoare si poate face dintr-o echipa (fara suparare) de cartier, cum era inainte Universitatea, o echipa de Divizia A...
    Din pacate nu am sa vin eu...dar o sa vina ceilalti olteni fanatici care sunt alaturi de Stiinta!
    Multumim pt felicitari!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #152
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Alpopa , lasa fazele cu vizita voastra pe Ion Oblemenco... deocamdata treceti de cei din Alba..vad ca este 1-0 pentru ei si suporterii vostrii deja fluiera!

  6. #153
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Desi sunt rapidista imi pare bine pt Mircea Rednic,imi pare bine pt victoria craiovei,imi pare bine ca Rednic i-a demontrat domnului Copos ca a gresit enorm atunci cand l-a inlocuit cu Dan Petrescu!!!
    Oricum sanse la titlu nu mai aveam de etapa trecuta asa ca......
    Felicit echipa Craiovei dar in special pe Mircea Rednic pt victoria obtinuta in fatza Rapidului!!!!!!
    Copos acum cred ca se da cu capu de peretzi pt ceea ce a facut dar sunt sigura ca Dan Petrescu nu va pleca de la Rapid pt ca nu-l va lasa Becali....au facut echipa de kkt....ne-am facut de ras ..... nu stiu pt ce l-au adus pe Becali,Petrescu.....ne-a adus jucatori de divizia B ce sa facem cu ei???sa invetze fotbal la Rapid???de la cine????nu avem pe nimeni bun!!!!
    FELICITARI REDNIC!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  7. #154
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Uite o rapidista de care-mi place! Bravo Pustoai-k! Vad ca exista si rapidisti care stiu sa piarda! Cat despre Petrescu... deja a plecat...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  8. #155
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Vadim , care sunt jucatorii care au facut jocul lui Copos ca majoritatea sunt sub contract cu Becali! Iar o buna parte au fost adusi de Petrescu inclusiv Stancu si Rada care au jucat astazi!?? Aveam o datorie la Dan Petrescu si i-am platit-o ! L-am batut si anul trecut in Cotroceni! Asta este valoarea lui ca antrenor, ce vrei...

  9. #156
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ...Bravo Stiinta ! o victorie meritata , ...Petrescu , mai are multe de invatat ,... apoi talentul ( indiferent cat de mare ar fi ) de fotbalist , nu poate fi confundat cu cel de antrenor , ... desigur nu e unicul caz , vezi Piturca , figurantul Zenga , ca sa nu mai spun de "ilustrul" Hagi ...

  10. #157
    incepator berzecus2003's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    36
    Reputatie
    1

    Exclamation

    mai intai va salut pe toti ptr ca sunt nou ,apoi aici sunt cativa care-si rad in barba de ce se intampla la rapid...vedeti voi zambetele astea stiti din ce se trag??din frica...ca de cativa anisori cam a inceput sa bage rapid frica si in steaua si in dinamo...
    stiti voi stelistii ca de cate ori am avut in conducerea rapidului un stelist nu prea ne-a mers bine...dar totul a trecut repejor..noi cu cainii in conducere am facut treaba buna ..acu asteptam noul catelus care va apare...am pierdut un an...nu prea conteaza sa...sa vedem ce ne rezerva viitorul !!!

  11. #158
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    De la Rednic pt Copos:
    Ce bine-mi pare ca ai luat tzeapa
    Ce bine-mi pare c-ai pierdut!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  12. #159
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Ma bucur tare mult de isprava Craiovei de azi. Sper sa n-o lase moale la meciurile ce vor urma. S-o bucurat si Pandele cand l-am tzinut la curent cu evolutzia scorului. S-o bucurat si Rednic cand a inceput sa dea dedicatii lui Copos. Auzitzi, da stirea cu ... Caderea lui Petrescu e reala. Chiar si-a dat demisia?

  13. #160
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Bravo STIINTA!!!
    Ptr mine a fost cel mai bun meci facut de noi in acest campionat...a fost gandit excelent si Rednic are o mare contributie aici. Am jucat si cu o ambitie extraordinara, care a lipsit pana acum (pana la venirea lui Rednic). Sper sa o tinem tot asa si sa incurcam caiini in groapa.

  14. #161
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu credeam ce tot insinua Vadim dar a fost clar azi. Petrescu a fost lucrat! Cu un ******* precum Copos la timona Rapidul o sa se duca la fund! Pentru totzi contestatarii lui Petrescu - FITZI serioshi! Valoarea unui antrenor nu se masoara dupa 6 etape! Ce face Rednic insa .......il face demn de mare antrenor. Dar sa nu uitam ca shi el face gresheli........(vezi Anderlecht.......)
    ex-alpopa

  15. #162
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    daca Petrescu a fost "lucrat" de jucatori...atunci acelasi lucru s-a intamplat si cu Napoli, asta ca sa dau un exemplu. Ceea ce ma pune pe ganduri in ceea ce priveste "profesionismul" jucatorilor romani.
    ...always look on the bright side of life...

  16. #163
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Se practica shi prin alte partzi.........Dureros e ca la noi motivele sunt demne de evul mediu....Ba ca i-a pus la treaba, ba ca i-a apostrofat, ba ca sunt prea multe antrenamente.......De ce s-au mai apucat de fotbal?! Daca aveam talent shi shtiam ca primesc milioane doar ca sa joc fotbal shi sa mananc bine aram terenul nu alta! Ashtia nici nu-shi dau seama ce norocoshi sunt. "Viatza de fotbalist e grea!"
    ex-alpopa

  17. #164
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    Rednic a confirmat ca e un antrenor valoros,Petrescu va confirma cu siguranta in alta parte,la Rapid si nu numai se vrea performanta pe loc ceea ce e absurd,a nimerit prost in conjunctura de acum de la Rapid!

  18. #165
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim
    O mare bila neagra pentru jucatorii Rapidului, care au facut jocul lui Copos si l-au dat pe faras pe Dan Petrescu.
    si clopoteii ..dinga, dinga .....
    ucatorii sint oamenii lui becali in primul rand, sa nu te indoiesti de asta niciodata, ei au tras dar galamaz ,v.negru vasilache nu vor fi in vei fotbalisti
    cand joci cu perja,rada,maftei,galamaz in acelasi timp numai echipa de atac sau de mijloc nu esti.Cand joci cu un singur varf, S.ilie ce pretentii mai ai
    cand dolha e total iesit din forma in acest an...cand ...mai bine lasa
    sint unii care degeaba le explici, nu pot pricepe

  19. #166
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    Felicitari echipei si lui Rednic, au obtinut trei victorii in meciuri cu adevarat dificile, primul cel cu farul era extrem de delicat si mi-a fost frica, echipa era in degringolada,intreg clubul chiar dupa un turneu nereusit cu badaluta etc, dupa ataea schimbari de antrenori,scandaluri si batai dupa meciuri sub orice critica , si in plus farul avea nevoie de puncte si avea un ascendent moral dupa bataia care ne-a administrase in tur. Mi-a fost frica de meciul cu farul, poate cel mai greu

    felicitari pentru victoria de la Brasov,o deplasare grea la o echipa in mare nevoie de puncte care a avut 2-0
    felicitari pentru victoria cu rapidul o echipa care pe hartie se bate la titlu si o revansa dupa felul in care au furat cei doi jucatori sau l-au dat afara pe puriu

    urmeaza un alt meci dificil in groapa, daca echipa obtine a patra victorie in aceasta serie de meciuri delicate, Rednic va deveni eroul zilei pe aici.Intradevar ar fi ceva deosebit
    Oricum, felicitari pentru cele trei victorii importante pentru echipa, am revenit pe locul 4 dupa 3 meciuri

  20. #167
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Este cel mai simplu sa consideri ca antrenorul a fost lucrat...mai ales cand s-a format si la echipa cu care tii... Din pacate la Petrescu asta este valoarea , nu vad de ce nu luati in calcul; ca a facut si o pregatire cu aceasta echipa , ca i s-au oferit si adversari valorosi... ca jumatate din cei care au intrat astazi in teren au fost adusi de Petrescu si sunt oamenii lui...

  21. #168
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    BRAVO, BRAVO, BRAVO!

    Se pare ca se misca lucrurile la Craiova de cand cu venirea lui Rednic... si ati avut rezultate bune atunci cand va era mai greu; sper sa aveti incredere in el si atunci cand veti avea rezultate mai slabe (exista si posibilitatea asta), fiindca e f. bun... mie imi pare rau ca nu a vrut sa vina la Apulum (e bun si Pelici al nostru pana acum date fiind conditiile).

    Oricum, asta e echipa pe care vrea sa o vada toate lumea... o echipa motivata, care joaca fotbal si scoate si rezultate in meciuri grele.

    Felicitari, inca o data!
    ______________
    Fair-Play, Please!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •