View Poll Results: Care e cel mai slab portar din Divizia A?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Martin Tudor

    7 17.07%
  • Emilian Dolha

    14 34.15%
  • Stefan Preda

    12 29.27%
  • Florin Cotora

    8 19.51%
  • Campeanu

    11 26.83%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 27

Thread: Care suntcei mai slabi portari din Divizia A

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    junior Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    94
    Reputatie
    1

    Care suntcei mai slabi portari din Divizia A

    In urma imenselor gafe facute de portari in ultimele etape, am gasit de cuviinta sa incerc sa intocmesc un top pentru a afla care e cel mai sla b portar din campiont!!!! Astept voturile voastre!!
    [COLOR=Red]Forzza DINAMO!!!!!!!!! [/COLOR]

  2. #2
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Greu de raspuns la aceasta intrebare...In afara de vreo 2-3 restul sunt tot o apa...
    Poate ca Rotaru de la Oradea e un candidat serios la acest titlu dupa meciul din Giulesti.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  3. #3
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Nu mi se pare o intrebare buna... Poate sa fi intrebat care sunt cei mai buni portari din campionat, sau cei mai buni portari romani din campioant. Lumea o sa fie influentata de ultimele 2 etape cand s-a gresit mult.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #4
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Cel mai nasol e portarul de la blocul in care sta un coleg de-al meu de serviciu. A adormit in post si in noaptea aia i-au furat masina lu ala.

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Din pacate linga giulesti
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru
    Cel mai nasol e portarul de la blocul in care sta un coleg de-al meu de serviciu. A adormit in post si in noaptea aia i-au furat masina lu ala.
    Trebuia sa doarma in masina nu in post, nu-i asa?

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Din pacate linga giulesti
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Eu nu prea ii stiu pe cei 2-3 buni. In rest sunt toti la fel. Lobont s-ar parea ca face tusa la Ajax iar de Stelea sintem satui. Nici Lung al batrin n-a rupt gura tirgului. Criza de portari romani cam de atunci a inceput.
    S-ar parea ca vechea generatie nu e in stare sa descopere si sa indrume noi talente. La Steaua antrenori de portari au fost Boldici si acum Speriatu. Oare Iordache n-ar fi putut antrena portarii Stelei? Iordache a fost ultimul mare portar al Stelei -priza extraordinara ,detenta ,elasticitate ,reflexe si eleganta in plonjoane,intr-adevar o felina. Ducadam ,cu tot respectul, este celebru printr-un singur meci.Moraru bine ca s-a dus la Dinamo ( un meci de uitat Romania-Iugoslavia 4-6 l-a avut in prim plan,dupa ce in Iugoslavia fusese 2-0 pentru noi.).Boldici a fost rezerva lui Lung aproape toata cariera lui. Cum a ajuns la Steaua nu stiu. Suciu, alt mare portar al Stelei, se pare ca este la Sportul.Nici el nu e bun pentru fosta sa echipa?
    De altfel la Steaua parca intentionat se renunta la fostii jucatori dupa incheierea carierei de fotbalist preferindu-se straini de club . Mercenarii sint mercenari insa si se vede in rezultate.
    Last edited by mike-; 9th August 2004 at 18:38.

  7. #7
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    la Dolha ii sta capu sa nu isi piarda banderola de capitan ... nu la minge
    s`o umflat putin ... se simte prea sigur pe el ..dar degeaba... sa vazut cum joaca

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Dolha!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #9
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Cine e Cotora? De unde e asta? E de la Oradea?

  10. #10
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    ce chestionar mai ii si asta? pune si tu niste portari cu adevarat slabi, nu portar de nationala cum e dolha, sau portarii echipelor de top, tudor si preda! pune si tu pe ala de la timisoara ka ia gol la fiecare 10 minute
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  11. #11
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by riva
    ce chestionar mai ii si asta? pune si tu niste portari cu adevarat slabi, nu portar de nationala cum e dolha, sau portarii echipelor de top, tudor si preda! pune si tu pe ala de la timisoara ka ia gol la fiecare 10 minute
    altu care s-a trezit vorbind... bai TNT, gaseste tu un gol din alea 8 ale lui GRIGORE la care avea ce sa faca... Grigore in tot anul asta ne-a salvat de nenumarate ori... asta arata ca avem portar, dar n-avem echipa... e altceva...

    si nu stiam ca exista o regula prin care s-ar spune ca un portar al unei echipe de top trebuie sa fie neaparat bun... tudor si preda s-au intrecut in gafe in ultimele etape... sa nu mai vorbim de dolha ...

    pai atunci tibi lung e cel mai bun portar din lume, pentru ca a aparat la o echipa de top...

    lasa-ne... lasa-ne...
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    rotaru (oradea) + brojcin (oradea) = combinatia cea mai buna pt cel mai slab portar. impreuna au inceput un concurs de gafe. oare care va castiga dintre cei doi?

  13. #13
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    dolha
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #14
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    77
    Reputatie
    1
    Preda

  15. #15
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    preda
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  16. #16
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Dolha e tocana .. nu stiu ce are .. da merge din rau in mai rau
    Last edited by Edgar; 18th April 2004 at 03:22.

  17. 18th April 2004, 05:27
    Reason
    Limbaj obscen

  18. #18
    junior radhoo's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    Imi pare f rau sa spun asta, insa probabil ca cei mai seriosi candidati aceasta "titulatura" sunt portarii Bihorului: Rotaru si, mai nou Brojcin
    In cazul in care echipa va retrograda, se poate spune ca pe mainile lor s-a ajuns la aceasta contraperformanta.

    In urma ultimelor sale evolutii, Emilian Dolha cred ca e in tratative avansate cu conducatorii clubului oradean... caci aici e o adunatura de portari f "valorosi"

    [COLOR=Blue]F.[/COLOR][COLOR=Red]C.[/COLOR] [COLOR=Blue]ORA[/COLOR][COLOR=Red]DEA[/COLOR]

  19. #19
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Campeanu
    Semper Fidelis

  20. #20
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    in momentul de fata dolha, si asta pt. nesiguranta pe care o creeaza in aparare prin interventiile sale;

  21. #21
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    mosneagul

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •