View Poll Results: Pronostic

Voters
50. You may not vote on this poll
  • 1

    19 38.00%
  • X

    10 20.00%
  • 2

    21 42.00%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 186 of 186

Thread: Etapa 19: FC National - Dinamo

  1. #169
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Cu aceasta dedicatie muzicala nu pot spune decat: I rest my case!

  2. #170
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Cand vad cat de mult se bucura ca Dinamo pierde ma face insa in acelasi timp si mai fanatic(in sensul bun al cuvantului) in legatura mea cu Dinamo.
    Daca te referi la suporteri stelisti,ca se bucura ca a luat Dinamo bataie, nu ai dreptate sa stii...e absolut normal ca eu sa ma bucur ca a luat bataie de ex. pentru ca este in joc locul intii din campionat, daca Dinamo nu ar mai lua bataie deloc ar iesi campioana sigur,asa ca,ca suporter stelist nu pot decit sa sper ca Dinamo va mai suferi citeva infringeri -si ma voi bucura sincer daca se intimpla asta- pentru ca asa echipa mea va avea sanse reale la titlu (oricum are pt ca ,campionatul se joaca inca) .
    Repet , ca stelist, daca ma bucur ca ia Dinamo bataie, mi se pare absolut normal .Ce nu mi se mai pare normal nici mie (si cred ca la asta te-ai referit) este bucuria prosteasca a unora dintre suporterii echipelor de la jumatea clasamentului sau din zona gri a lui ...dar asta e alta poveste
    Free Sevilla!!!!

  3. #171
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    : nu ma atac ca a pierdut Dinamo si nici ca a batut steaua. De fapt nu ma atac deloc.
    glumetzule ai zice ca esti chiar fericit
    Free Sevilla!!!!

  4. #172
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    .Ce nu mi se mai pare normal nici mie (si cred ca la asta te-ai referit) este bucuria prosteasca a unora dintre suporterii echipelor de la jumatea clasamentului sau din zona gri a lui
    Shi daca-mi permitzi sa te completez : shi a acelora care asista zambitori la infrangerea unei echipe romaneshti in cupele europene! Shi desigur, a acelora care plang atunci cand una dintre aceste echipe reusheshte ceva cu adevarat maretz shi important.......
    ex-alpopa

  5. #173
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    nationalul ii o ecipa destul de bunicica!!!

  6. #174
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    de bucurat nu ma bucur ca dinamo a luat bataie. imi convine ca dinamo a luat bataie. despre bucurie vorbesc doar daca steaua joaca foarte frumos si atunci pot fi mindru. altfel, iuliane, capra vecinului ma lasa rece.

    daca dinamo bate tot, mai putin steaua si steaua bate tot la mai multe goluri, atunci asta e o marte bucurie. inseamna ca am invins pe cei mai buni. medalia de chior in tara orbilor e de tabla negalvanizata...
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  7. #175
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    .. shi a acelora care asista zambitori la infrangerea unei echipe romaneshti in cupele europene! Shi desigur, a acelora care plang atunci cand una dintre aceste echipe reusheshte ceva cu adevarat maretz shi important.......
    si asta binenteles...

    PS. eu nu am avut intentia sa il intep pe ieppy ci numai sa ma fac inteles in legatura cu bucuria stelistilor la infringerile dinamovistilor
    Free Sevilla!!!!

  8. #176
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    iuliane, nici nu am luat-o ca o intepatura. Stai linistit. Bucurie insa mi se pare prea mult, sau mai bine spus multi stelisti sau bucurat mai mult ca a pierdut Dinamo decat ca a batut Steaua. Asta e ciudat dar in fine daca ii face sa se simta bine.

  9. #177
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    de bucurat nu ma bucur ca dinamo a luat bataie. imi convine ca dinamo a luat bataie. ...
    Hai ca o dai de garduri ...macar in gind acolo un "yessssssss ...." asa de satisfactie si tot ai tras
    Free Sevilla!!!!

  10. #178
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    ... Bucurie insa mi se pare prea mult, sau mai bine spus multi stelisti sau bucurat mai mult ca a pierdut Dinamo decat ca a batut Steaua. Asta e ciudat dar in fine daca ii face sa se simta bine.
    Recunosc cinstit... (si inca odata iti spun ca nu inteleg de ce ti se pare mult "bucurie" ...) ca m-am bucurat ca a luat bataie Dinamo de la National poate ca in alta conjunctura a clasamentului nu ma interesa...dar acum...mama ce m-am bucurat

    PS. este adevarat ca nu m-am bucurat de bataia lui Dinamo ca de victoria Stelei totusi
    Free Sevilla!!!!

  11. #179
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai inca odata: nu este vorba de tine. In rest e OK.

  12. #180
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    eu tot raspund si incerc sa ma explic ...(am inteles de prima data ca te referi in general ) pentru ca eu cred ca majoritatea suporterilor stelisti sunt ca mine
    Free Sevilla!!!!

  13. #181
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    asta ar fi frumos insa ma indoiesc sincer de cele spuse de tine.

  14. #182
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    National - Dinamo 2-0
    ma ... ce ma mai bucur !!!!!!!!!!
    Steaua a recuperat golul lui Grigorie ...!
    Claudiu Tuciurescu si cu Danciu - gol , n-au mai marcat de dinainte de al -II -lea razboi mondial !
    N&D - ce prostie ?
    hahahahahahaha
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  15. #183
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    si cu asta fiind zise,disputa provocata de mine se incheie vom vedea cine are ciurucuri si cine are valori, pina la final mai este si avem meciuri grele si unii si altii.ideea ca ma bucur pentru infringerea lui Dinamo mai mult decit pentru victoria Stelei, este adevarata in sensul ca am recistigat o pozitie de lupta mai buna.cit despre declaratiile oficialilor,ei ar trebui sa taca,creeaza presiune asupra jucatorilor si intr-o tabara si in alta.

  16. #184
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Mariuse, esti de departe cel mai infantil user al acestui forum. Ady si gaby erau niste monumente ale inteligentei pe langa tine. Incearca o chestie de acum incolo: Subiect-Predicat. Exact, acum repetea dupa mine: Subiect-Predicat, Subiect-Predicat.

  17. #185
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    oricum dinamo are cele mai mari sanse la castigarea campionatului!

  18. #186
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu cred. Mai degraba ia West Petrom Arad campionatul. Sau echipa lui Uche.....
    ex-alpopa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •