View Poll Results: Pronostic

Voters
50. You may not vote on this poll
  • 1

    19 38.00%
  • X

    10 20.00%
  • 2

    21 42.00%
Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 186

Thread: Etapa 19: FC National - Dinamo

  1. #43
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Aha, pai daca voi nu vreti sa o castigati ce sa-i fac. Noi am vrut sa jucam cu voi finala insa nu a fost de acord Petrescu. lasa ca poate la anul nu o sa o luati asa de devreme. Dar ia spune ce meciuri ti sau parut suspecte in cupa? eu spun unul care a fost blat pe fata: Otelul-Rapid 2-0.

  2. #44
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Cred ca mai degraba Rednic nu a fost de acord...
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  3. #45
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    adevarul este ca a fost o colaborare Rednic-Petrescu. My mistake!

  4. #46
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    In primul rand nu este vinovat Petrescu pt ca nu ne-am calificat noi.....gadeste te ca el a plecat de la scorul de 2-0.....daca era 0-0 mai ziceam.....deci eu chiar nu-l consider vinovat pe Dan Petrescu pt esecul asta!!!!El si-a cam facut datoria si a castigat meciul....
    Arges tzine cu dinamo.......si iti dai seama ca Borcea nu o sa stea cu mana in buzunar.......si o sa faca ceva pt a castiga....oricum se stie ca dinamo o sa castige cupa....
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  5. #47
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    hai ca imi placi. Arges tine cu Dinamo? De ce nu atinut in tur cand ne-au batut cu 2-1? Unde esti tu tudose sa clarifici situatia? Mi se pare corect ca Dinamo sa fie principala favorita la castigarea cupei din moment ce nu au mai ramas adversari cu adevarat puternici.

  6. #48
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    te cred ca esti dinamovist da nici chiar asa.......recunoaste si tu ca asa e!!!
    de ce nu vrei sa vezi adevarul?????adca te gandesti tu bine si in prima etapa din acest retur arges a jucat cum a jucat cu dinamo......dar cum esti dinamovist iti dai seama ca niciodata nu o sa recunosti tu ca dinamo a facut face sau va face blat!!!!!
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  7. #49
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pardon, insa Dinamo a facut blaturi insa nu in ultimul timp. Tu esti rapidista si nu ai cum sa intelegi asta. Da Oradea cum a jucat cu voi? Rotaru ala mai avea putin si isi baga mingea singur in poarta. De ciuda probabil. Eu insa nu spun ca e blat pentru ca nu a fost. La fel nu a fost nici meciul cu Arges. Si ca sa iti dovedesc pentru ca presupun ca atunci cand ma intreb cum a jucat arges te refri la faptul ca a jucat suspect de slab atunci uitate ce rezultate au avut dupa meciul cu noi si cum au jucat. 0-0 cu Petrolul in unul din cele mai slabe meciuri din acest sezon si dupa aia 1-2 cu Poli. Deci din 3 etape 1 punct insa in mod sigur au facut blat cu Dinamo ca ce dracu Dinamo nu are puterea sa bata pe arges ci numai pe Steaua. Esti simpatica foc. Daca mai ai teorii din astea te rog punele aici ca sa ma mai destind si eu dupa cat am invatat azi.

  8. #50
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Pardon, insa Dinamo a facut blaturi insa nu in ultimul timp.
    Lol...in ultim(ele)ul (timp) ore nu ?
    Free Sevilla!!!!

  9. #51
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Si oare cum ati castigat voi ultimul campionat????
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  10. #52
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    iuliane vezi ca o pun pe pustoaik sa te arda si pe tine cu niste povesti de blaturi. Pustoaik pai noi vorbeam de anul asta parca. Si ca sa iti raspund la intrebare in acel campionat am facut un blat, nu spun care insa nu ma pune pe mine sa imi aduc aminte cate nu a facut George si cu arbitrii si cu alte echipe. Poate iti aduci aminte ca Daddy Jean a fost presedinte la Rapid. Plus ai facut o afirmatia la meciul cu Arges. Ti-o mai mentii?

  11. #53
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    iuliane vezi ca o pun pe pustoaik sa te arda si pe tine cu niste povesti de blaturi.
    Daca cineva imi demostreaza cu probe...ca dupa 89` Steaua a facut vreun blat eu ma las de Steaua ... Blat= vinzare-cumparare de meciuri-arbitri .
    Ca au fost meciuri in care Stelei ii conveneau anumite rezultate si nu mai tragea tare e alta mincare de peste.
    Free Sevilla!!!!

  12. #54
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    pai atunci sa imi dovedeasca si mie cineva cu probe, dar probe clare unde scrie ca Dinamo a cumparat un meci sau un arbitru.

  13. #55
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    pai atunci sa imi dovedeasca si mie cineva cu probe, dar probe clare unde scrie ca Dinamo a cumparat un meci sau un arbitru.

    adica dinamo din 1948 nu a facut un blat?????
    si in primul rand nici nu trebuiesc dovezi.....se vede cu ochiul liber cand se face un blat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  14. #56
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai trebuie, ca asa zic si eu ca Rapid -Oradea a fost blat. Eu vorbescd din 89 incoace. Lasa tu ce a fost inainte de revolutie. Dovezi ai nevoie ca altfel poti sa spui multe. asa spun si eu ca acele 2 campionate castigate de voi au fost urmarea blaturilor facute cu arbitrii si pe filiela Daddy Jean. Si nu cred ca sunt singurul. Si mai zi cum a fost blat Dinamo-Arges. Sau ti-ai schimbat parerea? Si mai spune si alte blaturi facute de Dinamo sezonul asta.

  15. #57
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    a fost blat si cu Steaua! no kiddin'

  16. #58
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai ala a fost capodoperea noastra. Blatul cu Steaua urmat de blatul Rapidului cu National. Genial!

  17. #59
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by calu
    a fost blat si cu Steaua! no kiddin'
    Da...s-au inteles veri intre ei ... buna gluma !!!
    Free Sevilla!!!!

  18. #60
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    adica din 89 pana in 2004 dinamo nu a facut nici un balt nu?a castigat totul pe bune....inclusiv campionatele ...bun foarte bine!!!misto.....
    si cum vrei tu sa iti demonstrez eu tie ca ati facut blat dupa blat???ce crezi ca am eu dovezi???nu cred ca exista echipa din campionatul nostru care sa nu fi facut blat!!!asa ca gandestete mai bine la ceea ce scrii tu aici......
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  19. #61
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pustoai-k
    nu cred ca exista echipa din campionatul nostru care sa nu fi facut blat!!!asa ca gandestete mai bine la ceea ce scrii tu aici......
    Don`soara ...daca Rapid a facut blaturi evidente nu inseamna ca fiecare echipa a facut ...repet daca la un moment da de ex Stelei i-a convenit un anumit rezultat si nu a mai fortat nu consider blat ...orice vrei tu..delasare noncombat ...orice ...dar nu blat
    Free Sevilla!!!!

  20. #62
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    bine bine visatzi voi in continuare ca se joaca...s-a jucat si se va juca pe bune campionatul....ca tu esti stelist si nu recunosti asta e altceva ...este si normal sa iei apararea echipei tale nu?
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  21. #63
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Deci pana la urma recunosti ca nu ai dovezi. Atunci iti recomand sa nu mai faci afirmatii nefondate. Ceea ce este interesant este ca recunosti ca si Rapidul a facut blaturi. Sa spunem ca au fost blaturi pana anul asta. Insa te rog fruoms spune ce meciuri ale Stelei, Dinamo sau rapid au fost blaturi in acest sezon.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •