View Poll Results: Pronostic

Voters
38. You may not vote on this poll
  • 1

    19 50.00%
  • X

    4 10.53%
  • 2

    15 39.47%
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 107

Thread: Etapa 19: Otelul - Rapid

  1. #22
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Prevad un meci cu putine goluri. Sper ca se va termina cu victoria rapidului. Bafta...baietilor.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  2. #23
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Otelul nu este o echipa de atac, mai ales de cand a venit Cartu. Va fi meci de x 2

  3. #24
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    1 solist

  4. #25
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    otelul va juca pe cartea apararii in ciuda faptului ca joaca pe teren propriu; depinde foarte mult care echipa va marca prima: daca otelarii dau gol primiii va fi o partida anosta, cred;

  5. #26
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Ravelly spui ca nu este o echipa de atac Otzelul ? Dar ce le`a facut in cupa lui Rapid la Galati ?? Shi`au dat golurile singuri rapidishti ?

  6. #27
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valys
    Ravelly spui ca nu este o echipa de atac Otzelul ? Dar ce le`a facut in cupa lui Rapid la Galati ?? Shi`au dat golurile singuri rapidishti ?
    numai ca atunci altul era contextul: in atacul otelului era victoras iacob, antrenor nu era cartu; sa nu uitam ca in acest retur otelul mai mult s-a aparat, atacand sporadic; oricum sper intr-un rezultat bun al otelului.

  7. #28
    junior fanfotbal's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Daca ar castiga rapidul si gloria as avea un Week end super; dar daca ar mai pierde si dinamo si steaua ar fi perfect.
    [COLOR=Purple]HAI RAPID!!![/COLOR][COLOR=RoyalBlue]HAI GLORIA!!![/COLOR]

  8. #29
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    tare imi este teama ca vei avea un week-end nereusit; dar cred ca te vei consola ca unul din pronosticurile tale a fost corect: cel cu privire la dinamo;

  9. #30
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Ai dreptate maryuss man , dar cred ca otzelari is mai increzatori dupa ce i`au eliminat din cupa pe Rapidisti . iar cat priveshte week end`ul tau fannfotbal sper sa ai un radio de doi lei ca sa nutzi para rau dacail spargi

  10. #31
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    mai nasol e daca se uita la meci pe onlinesport; cine stie ce se poate intampla cu monitorul sau cu unitatea?

  11. #32
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PIMP
    daca se joaca pe bune rapid nu obtine nimic din meciul asta
    Numai cineva care tine cu Craiova isi poate pune problema asta... Auzi, se joaca "pe bune"? Ce ti-a dat tie impresia ca nu s-ar juca "pe bune"? Sau de fapt ce intelegi tu prin "pe bune"? Spre exemplu un meci asa ca Gloria-Craiova e "pe bune" (e valabil si asta de etapa trecuta si aproape oricare din ultimii ani)? Inteleg sa te iei de Rapid, sa sustii Otelul, dar de ce trebuie sa bagi "strambe" de genul asta? S-a pus vreodata problema ca Otelul-Rapid nu e "pe bune"?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #33
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    s-a ajuns la noi ca orice meci sa fie banuit de blat? ia zice-ti steaua-rapid si dinamo-steaua n-au fost cumva blaturi; cred ca au vandut stelistii meciurile astea ca altfel le-ar fi castigat!

  13. #34
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Eu cred ca nu o sa fie un blat findca Otzelu trage sperantza sa joace finala in cupa shi poate prinde vreo cupa europeana shi are tot interesul sai incurce pe Rapid .

  14. #35
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Teoretic. Practic campionatul asta s-a cam jucat. Oricum Otzelu' a jucat mereu bine cu Rapid.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  15. #36
    junior petru's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    coreea de sud
    Posts
    110
    Reputatie
    1
    Otelul 1 0 Rapid

    Hai Otelul!!!

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Merg pe mana lui Cartzu. Daca echipa lui va fi calma shi nu va risca eu cred k va profita de spatziile din terenul Rapidului. Spun asta pentru ca Otzelul e practic lipsita de griji, ii convine un egal, pe cand Rapidul va ataca.
    ex-alpopa

  17. #38
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Exclamation Otelul BATE!

    Cu victorie asupra rapidului Otelul are sanse la podium, iar daca se califica in finala Cupei,in toamna joaca in UEFA, nu?

  18. #39
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    sper sa bata rapidul!!!!

  19. #40
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    E ultima sansa ca Petrescu sa demonstreze ca e macar de valoarea lui Rednic ca antrenor. Pe celelalte trei le-a cam ratat.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  20. #41
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    daca pierde rapidul nu cred ca mai are sanse la titlu!

  21. #42
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1

    Exclamation

    FORZAOTELULEste Joi.Romania a invins in deplasare cu 2-1, sunt bucuros.Se apropie meciul....meci despre care Bursucul a declarat ca va fi "razboi"!Sper sa fie "razboi" dar totusi in limitele regulamentului.Cred ca le tremura fundu` rapidistilor si vor ca prin declaratiile lor sa tensioneze meciul mai mult decat e nevoie.Otelul priveste u incredere partida.Cred ca si un egal e bun pentru noi, iar daca vom pierde nu e un capat de tara ptr. ca am luat 3 puncte la Brasov, insa pentru Rapid meciul de sambata e f.f important.O infrangere la Galati ar insemna iesirea din cursa pentru castigarea campionatului si chiar micsorarea sanselor la un loc de U.E.F.A! Sper sa iasa bine pentru OTELUL.Avem a doua aparare din tara si sper sa-si faca datoria iarasi asa cum stiu ei mai bine!!! FORZA OTELUL! 100%FAN OTELUL GALATI!
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •