Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 53

Thread: Ce este Valea Plingerii?

  1. #22
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    Avand In Vedere Ca Sunt Incepator Si Pe Deaupra Am 15 Ani Cred Ca M-ati Putea Scuza...sau Nu?
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Vezi ,mai darkslowstar,m-ai facut sa iau ban ,dar pe tine nu te-au vazut cand ne-ai jignit !

  3. #24
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Be@, eu nu te-am facut sa iei ban, tu ai sarit de 5 m din cauza a ceva postat chiar de ai tai frati ieseni. Dupa cum ai vazut in linkul dat de mine, citam cele spuse de un polist (faza cu frigiderele) si de un stegar (faza cu maturatul, care e chiar adevarata, cel putin prin Brasov). Eu nu te-am insultat pe tine, tu ai sarit cu atacuri la persoana. Chiar m-am mirat cand am vazut, pt. ca am crezut ca esti unul dintre iesenii cu care se poate vorbi (cum e Edgar de ex).

  4. #25
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ce_bine_e
    Avand In Vedere Ca Sunt Incepator Si Pe Deaupra Am 15 Ani Cred Ca M-ati Putea Scuza...sau Nu?

    Si daca ai 15 ani, care este problema ???
    Invata sa vb mai frumos....si nu o sa mai apari cu "Banned"...dar nu acum, in viitor
    Asta e, acum l-ai luat pe "Ban"

  5. #26
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Rusinica, pentru cine l-a facut "GoPenis" pe Gopens... Banurile expira automat, iar perioada anuntata este cea de pe Lista Neagra. Pentru PM-uri cu injuraturi sau jigniri aici pe Valea Plingerii banul se poate extinde, asa cum s-a mai intimplat in trecut, pina la a fi permanent.

  6. #27
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Ce bine e, vezi ca mai iei 3 zile in plus ca ai numai 14 ani nu 15 ... Vezi ca astia e vigilenti...
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  7. #28
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    INK 3 zile?
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  8. #29
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Tu mai ai 2 zile si 4 ore. Restul au "scapat".

  9. #30
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    k, ms....imi dai id-ul dau de pe mess....daca da trimite-mi un mesaj sau id-ul meu e ce_bine_e
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  10. #31
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu folosesc YM...

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1

    looool , uite`l pe vadim on line

    ce_bine_e 150 $ si iti zic ID lu vadim
    Attached Images Attached Images

  12. #33
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiºoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Ei i-l zic pe gratis, ca sa-ti fac in ciuda...
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  13. #34
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    ce_bine_e, tu esti mic, nu-i crede p-astia, ca vor sa te pacaleasca Oricine poate redenumi ID-urile din lista cu alt nume, asa ca nu ai nici o garantie ca ala era chiar Vadim. Sau ca era acel Vadim!

  14. #35
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    uite o tipa sincera...fetele-s miezu....am sa indur pedeapsa demn, ca un adevarat barbat
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  15. #36
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Daca si inveti ceva din toata povestea ar fi ideal. Atunci chiar ca esti un barbat adevarat.

  16. #37
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    mai, cat mai am?
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  17. #38
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    dupa ce dai capacitatea o sa-ti scoata Vadim banu'
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  18. #39
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Catalane...ia vezi
    Nu te mai da mare pe aici ca nu ai daca examenu ...nu e CORECT

  19. #40
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    lasa mah ca peste 2 ani o sa dau si eu un fel de BAC atunci o sa puteti si voi sa faceti misto de mine http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons6/47.gif
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  20. #41
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    cip_81 ban 5 zile pentru"P.S Unde pi..da ******* a pierdut...."
    Iuliane, mare ti-e gradina lui Dumnezeu.Pai, tie ti-am zis asta? M-am referit la *******ul ala din prosport, care a scris rusinea de articol. Am si specificat la inceputul postarii la cine m-am referit, mai ales ca stiam ca nu tu ai fost cel care a scris elucubratiile alea (doar ai dat un copy/paste la un articol din fitzuica aia nenorocita).

    Quote Originally Posted by cip_81
    Mai, da-o dracului de treaba, chiar 13 blaturi? Auzi la el , nemernicul dracului (ma refer la ziaristul ala), 13 blaturi...banuiesc ca toate au fost victorii ale lui Dinamo (cand castiga e blat, cand pierde asta e valoarea echipei sau nu a mai fost ajutata de fluierasi..doar placile astea le auzim). In concluzie, doar 4 meciuri le-am castigat corect...iti sta mintea'n loc la asemena ineptii debitate de aceste minti bolnave.
    Ce-i interesant ca in celalalt ziar de sport doar 5 partide sunt suspectate (mai, cretinule, nu ti se pare ca e cam mare diferenta de la 13 la 5?..cum dracului de ai ajuns la 13? Prin logaritmare? Sau ai facut niste biletele, le-ai pus intr-un bol si ai facut o extragere...a iesit 13 si te-ai apucat sa le insiri. Pacat ca nu ti-a dat cu virgula). Deh, dupa cum s-a negociat. Asta e, fiecare face dupa cum il taie capul.

    P.S Unde pi..da ******* a pierdut barbugiul 2 titluri in fata lui Dinamo,mai imbecilule? Daca nu stii, in 2002 stiaua a terminat pe locul 4 la 10 puncte de Dinamo. Dar daca tie iti place sa-i dai limbi in cur "razboinicului luminii stinse" normal ca scrii numai tampenii (cica in "in sprijinul acestor lucruri vine şi o declaraţie a lui Gigi Becali"...pe asta se bazeaza el, pe ce ii zice pretinu' pederast).
    Chiar trebuia sa specific de fiecare data ca subiectul principal era negrut ala de la prosport?

    P.S. Poate de multe ori am sarit calul, dar nu mi-am permis niciodata sa injur un forumist de pe aici.

  21. #42
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    P.S. Poate de multe ori am sarit calul, dar nu mi-am permis niciodata sa injur un forumist de pe aici.
    asta asa este!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •