View Poll Results: Pronostic

Voters
36. You may not vote on this poll
  • 1

    22 61.11%
  • X

    7 19.44%
  • 2

    7 19.44%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 74

Thread: Etapa 18: Gloria - Universitatea

  1. #22
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Daca nu ne batem iarasi singuri, eu zic ca scoatem cel putin egal la Bistrita. Din pacate Napoli e ca si plecat, cum mai pregateste el meciul asta cand stie ca orice ar face a zburat?
    Nu ca i-as lua apararea, ma bucur foarte mult de venirea lui Rednic si sper sa stam acolo, in coasta bucurestenilor...
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Gloria a fost intotdeauna o echipa forte pe teren propriu. Tocmai de-aia s-au dedat pe blaturi, ca shtiau ca au spatele acoperit. In situatzia data merg pe 1 solist. Va fi un meci nu prea spectaculos, de uzura (asha cum ii place lu' tata Jean ) shi cred k alb-albashtrii vor pleca spre case cu geanta goala. Deshi sper altfel........
    ex-alpopa

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    bate Gloria 4-0 !
    Nascut si crescut anti steaua !

  4. #25
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    1. UIta-te pe programarile viitoare ale Gloriei.
    2. De ce ar fi nevoie sa cumpere Craiova meciul cand sunt 8 echipe care ar trebui sa
    cand sunt opt echipe carora le trebuie doua victorii in de -
    plasare ( si sa nu piarda puncte acasa ) pentru a o egala la "adevar".
    Putem discuta chestia asta cand va fi cazul ..deocamdata Craiova nu-si face pro-
    bleme cu retrogradarea.
    3. Craiova este o echipa imprevizibila , poate face oricand un meci foarte bun... nu
    cred in asemenea speculatii... daca am fi fost in situatie disperata poate ca as fi
    admis , dar nu este cazul deocamdata.
    Tu iei in calcul o desfasurare normala, dar aici e vorba de Jenel si toate sar in aer cand e vorba de marele blatuitor. Craiova poate sa cumpere meciul ca sa se reabiliteze in fat suporterilor/ urce in clasament, nu de alat dar vin localele si Dinel are ceva ambitii.
    Oricum cand vine vorba de Gloria, eu am ajuns de mult paranoic. Deci, va fi blat indiferent :scared: de rezultat
    In sfarsit,

  5. #26
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    sambata 27 martie, Gloria Bistrita - Univ. Craiova - ora 16:00 (Prima TV)
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    sper sa batem si noi odata ,ca m-am saturat forta stiinta

  6. #27
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Batem Gloria
    sigur

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Jenel nu mai are puterea de altadata! Si nu prea am vazut aranjamente in aceasta editie de campionat! Nu avem de ce sa cumparam un meci care nu ne ajuta cu nimic.
    Locul patru nu iti ofera nimic. Si sunt cateva echipe care in doua etape vor fi deja la -10.( daca nu chiar de etapa viitoare ).
    Daca este o echipa care trebuie sa se teama de acest meci aceasta este Bistrita.
    O infrangere ar fi o adevarata catastrofa pentru ea ( -10 deja ).
    In rest nu ar mai fi de adaugat decat ca Lutu a primit drept de joc.

  8. #29
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1

    Un meci nul din toate punctele de vedere

    Un meci egal , un meci in care nici o echipa nu va juca fotbal ci va fi mai curand un meci de angajament, de uzura ! Bistrita nu a jucat fotbal niciodata(decat atunci cand a facut blaturi) iar Craiova e prea preocupata de scandaluri si schimbari de antrenori (pacat) altfel ar fi batut lejer la Bistrita! pronostic X sau 0-0 !

  9. #30
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Klaus
    pronostic X sau 0-0 !
    io zic sa te hotaresti !


    la Bistrita s-a jucat si fotbal.
    s-a dat si la TV, n-ai vazut ??
    Schumi? the only one!

  10. #31
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by calu
    asa ziceati si cu Otelu' si cu Ceahlau'....go figure!
    Asa o sa zic mereu
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #32
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Gloria bate la scor

    Sau terminat zilele bune pt Craiova cand mergea la Bistrita si castiga....
    Acuma se joaca pe bune si U nu are o nevoie mai acuta de puncte ca Bistrita, asa ca adio Stiinta!
    Problemele ei interne nu ma intereseaza, si cred ca deja sau ajuns la masuri extreme!
    Gloria bate, cota 1.25.
    http://www.onlinesport.ro/forum/newr...ote=1&p=59188#

  12. #33
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Vineri nu se va mai putea paria pe acest meci.

  13. #34
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    huligane, galigane, lotul nostru e superior voua, sunt sigur ca nu vom pierde la bistrita daca nu intervine ceva murdar la mijloc
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #35
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    voi mereu bateti cu gindul ca de fotbal,alta data!

  15. #36
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Asta inseamna mentalitate de invingatori dear horse, asa ca ciocul mic
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #37
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Eu am votat un 2. Cu toate ca tot ceea ce gandesc eu e impotriva acestui 2. 1 Bistrita vrea sa se salte ( iar tata Jean sigur mai are ceva trambuline vechi prin beci ) 2. Jucatorii craioveni, conducerea craioveana vrea sa scape de Napoli. De ce? Asta nu stiu. Probabil se intampla ceva foarte ciudat in jurul clubului, si le e frica sa nu deschida gura. Pacat, ca ar fi fost un antrenor bun. 3 Se vrea aducerea lui Rednic, iar o infrangere i-ar asigura scaunul. Cu toate acestea, eu cred ca jucatori care vor fi introdusi in teren sunt jucatorii pe care vrea Napoli sa-i introduca. Iar, cum unii dintrea acestia vor sa demonstreze ca echipa nu sta in Papura sau Stanga, zic ca vor face un meci mare. Eu, sincer, merg pe un 2. , cu Randjelovic printre marcatori si Lutu ( daca va juca ) priintre cei mai buni oameni. Lui Lutu, nu cred ca venirea lu Rednic i-ar conveni, mai ales ca, cu Rednic antrenor, a cam facut tusa la Rapid. Ramane de vazut. Tot ce este posibil. Pacat de aceasta echipa a Craiovei, ca are jucatori, are public, are antrenor ( parerea mea ). pacat ca, conducatorii sunt asa cum sunt.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  17. #38
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    daca adaugi ciocu' mic la platitudinea pe care ai emis-o te face mai....interesant?e o contradictie in termeni cel putin,nu poti avea mentalitate de invingator cind pierzi sistematic,jucatorii se bat intre ei si suporterii bat conducatorii clubului,asa ca...

  18. #39
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    as vrea sa bata craiova dar tot 1 solist merg maybe for the best pleaca Napoli si vine Rednic
    anti Dinamo, anti oier

  19. #40
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by calu
    daca adaugi ciocu' mic la platitudinea pe care ai emis-o te face mai....interesant?e o contradictie in termeni cel putin,nu poti avea mentalitate de invingator cind pierzi sistematic,jucatorii se bat intre ei si suporterii bat conducatorii clubului,asa ca...
    E o expresie prea emancipata pt tine, iti va fi extrem de greu sa intelegi ca toate porcariile sunt inventii din presa. Craiova nu pierde sistematic. Are doar un egal acasa si o infrangere in deplasare. Nu ne purta noua de grija ca chintesenta lucururilor de depaseste si Stiinta isi va reveni mereu din propria cenusa asa ca
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #41
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1

    Bate Gloria

    Gloria o sa bata fara probleme! Gloria bistrita a inceput destul de bine returul, cu o victorie acasa si doua meciuri terminate la egalitate in deplasare, si cred ca sambata o sa bata pe craiova................ Craiova a avut un tur destul de bun, dar am impresia ca in retur nu o sa faca mare lucru!!!!!!!!!!!

  21. #42
    Banned
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    402
    Reputatie
    0

    hhgh

    1--0 pentru gloria mi se pare logic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •