View Poll Results: Este Tudor arbitrul de casa al Stelei?

Voters
87. You may not vote on this poll
  • Da

    46 52.87%
  • Nu

    41 47.13%
Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 148 to 168 of 207

Thread: Alexandru Tudor = Salomir II

  1. #148
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    sTIAUA,cancerul fotbalului romanesc !!!

  2. #149
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    sTIAUA,cancerul fotbalului romanesc !!!
    ai gresit ... in loc de "stiaua" , trebuia "steaua" ... in rest e bine
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  3. #150
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    astia care vb de Tudor si Steaua sunt amnezici total

    va aduc eu aminte meci Rapid-Steaua acum 3 ani, arbitru Tudor, ATAC criminal rada la Radoi, eliminare clara, Radoi e scos cu targa si la pauza e schimbat tudor nu acorda rosu iar in a doua repriza il elimina usor pe Nicolita care i-a dat peste maini lui Daniel Niculae deoarece nasosul il tinea de tricou

    mare stelist, ce sa mai

    atunci n-a mai intrat nico21 sa fak scandal statea ascuns la piciorul podului si spargea seminte, acum s-a intors cu spirit de justitiar

    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  4. #151
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Tudor asta ar trebui macar pina la finalul campionatului sa nu mai arbitreze nici un meci ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  5. #152
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    cred ca Steaua are palmares pozitiv cu orice arbitru din liga 1, din moment ce in ultimii ani a obtinut 3 titluri de campioana

    Legatura cauza-efect... dar care e cauza (arbitrii) si care sint efectele (titlurile) astea nu vrei sa le vezi?

  6. #153
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by resita View Post
    Presedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor, Gheorghe Constantin, a precizat ca nu va exista o perioada fixa in care arbitrul Tudor va fi retinut de la delegari, aceasta putand varia intre doua si sase etape de suspendare.
    Depinde cit de repede cheltuie "prima" de la meciul cu CFR

  7. #154
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    adica a fost bine dupa aia CRIMA executie in direct si la final bine cand nu mai conta
    Nu chiar crima, a fost doar ca o beshina trasa la opera: tzi-e rushine, poate te mai shi scuzi... dar nu potzi s-o tragi inapoi!

  8. #155
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    ce inseamna Tudor pentru Dinamo .....
    12 partide cu Tudor la centru ... 2 victorii pentru Dinamo , 3 remize si 7 infrangeri ...

    ultimile 7 partide ale lui Dinamo cu Tudor la centru : nici macar o victorie ...
    2004-2005 Dinamo 0-1 Steaua
    2004-2005 Rapid 2-1 Dinamo
    2004-2005 FC National 5-1 Dinamo
    2005-2006 Steaua 2-2 Dinamo
    2005-2006 FC National 2-0 Dinamo
    2006-2007 Unirea 1-1 Dinamo
    2007-2008 CFR Cluj 1-1 Dinamo[/QUOTE]

    Normal ca nu a castigat dinamo nici o partida pentru ca a fost un arbitraj corect! Daca ar fi castigat dinamo ar fi fost ceva necurat....vezi meciurile cu ceahlaul de acum cativa ani cand au fost ambele echipe penalizate.

  9. #156
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    mah clona mergi pe burta sa nu-ti pierzi neuronul
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  10. #157
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    are dreptate nea` sashatm

  11. #158
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    bine k tu vb, la cate campionate furate are dinamo....

  12. #159
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sashatm2006 View Post
    bine k tu vb....
    steaua e campioana la blaturi , stai relax
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  13. #160
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    tudor da de banuit.....a gresit flagrant.....desi inainte de meciul cu cfr il consideram cel mai "bun" arbitru roman.....atat cat se poate.....dar se pare ca m-am inselat grav.....sa vedem ce va fi.....oricum,arbitrii de casa sunt la moda in tara noastra.....

  14. #161
    incepator
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    Mai mult ca sigur, "centralul" va fi oprit de la delegări, însă perioada nu va fi anunțată. Cel mai probabil, Tudor va sta pe margine între 4 și 6 etape, urmînd să aibă același tratament ca și Balaj, care a greșit asemănător la meciul Gloria -CFR 2-2, cînd a inventat un penalty pentru oaspeți
    si care-i faza ? cu banii care (cred eu) i-a luat de la jiji poate sa stea si un sezon

  15. #162
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    A mai aparut unul...braileanul ala de care n-am auzit pana acum, i-am si uitat numele Si asta si-a scos intr-o seara banii pe care ii lua intr-un an de arbitraj...Cate sute sau mii de oi i-o fi dat?

  16. #163
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Cate sute sau mii de oi i-o fi dat?
    fara numar
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  17. #164
    incepator
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Capitala
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    catre spurcatii (dINAMO si rAPID)care strica campionatul cu acuze false

    niste jegosi infecti...blatisti..*******i de 2 lei care nu stiu sa mearga bine in picioare si vor in Champions League...numai gura e de ei..pe teren zero absolut...cu scapa si ei in europa ne fac de tot rasul...daca NOI eram atat de slabi precum credeti si castigam campionate cu ajutorul arbitrilor nu ajungeam acolo unde Voi doar visati...ne-am batut de la egal la egal cu marile forte ale europei nu ne-am facut de rusine in fata unor amatori,pescari sau neprofesionisti cum de altfel voi jegurile fotbalului romanesc ati facut-o!!!DAca vreun arbitru avantajeaza dINAMO rAPIDUL sau cFR-ul a avut circumstante atenuante...nici vorba de blat...daca greseste pentru Steaua...vaI...e arbitru Stelei...ba Salomir s-a antrenat in sort albastru ba Deaconu a fost junior la Steaua...pana la urma care-i problema?Pentru fiecare cred k ati gasi cate un cusur...Referitor la statisticile alea cu Tudor la centru...Voi nu ati castigat cu el la centru pentru ca sunteti niste incompetenti...

  18. 24th March 2008, 23:56
    Reason
    sanctionat

  19. #165
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    23
    Reputatie
    0
    Bani pe net, foarte simplu, cam 100 $ tot castigi lunar!crede-ma! asta
    fac de 1 an si mereu castig, nefacand mare lucru! tot ce trebuie sa
    faci este sa accesezi link-ul: http://bux.to/?r=Alex_Sutzu sa iti faci
    cont(dureaza 1 min.) si apoi sa intri in "surf ads" si sa accesezi toate
    reclamele de acolo - 15 la numar (fiecare dureaza cate 30 sec.). poti sa
    vezi live cati bani iti intra in cont, convinge cat mai multe persoane sa
    intre pe link-ul tau si astfel si accesarile lor iti vor aduce bani in
    cont.Este foarte simplu. Foarte important, dupa ce va inregistrati dati click
    pe reclamele de la "surf ads" pentru a face bani!

  20. #166
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Graz, Austria
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    fiind si eu arbitru mi-as dori mai mult respect, bun simt si dreptate pentru arbitrii romani din partea jucatorilor, suporterilor si spectatorilor. arbitru nu este zeu atotstiutor, nu este perfect si nici lipsit de greseli omenesti. ati arbitrat vreodata un meci? eu nu neg coruptia din Romania, dar teoriile conspirationiste, suspiciuniile de blat si acuzarea arbitrilor ca s-au lasat cumparati si vanduti mi se par exagerate. normal ca exista si astfel de cazuri cum nu exista padure fara uscatori si nici o turma de oi fara una neagra, dar generalizari de genul ca toti arbitrii romani si toti centralii care o arbitreaza pe Steaua o si avantajeaza mi se par lipsite de fond. as ruga mai mult respect pentru arbitrii romani si pentru arbitrii in general, nu gasesc deloc corect ca cu nesimtire, lipsa de bun simt, de respect si de consideratie pentru functia si meseria de arbitru sa se arunce vina pe umarul acestuia pentru esecul unei echipe. faptul ca o echipa pierde sau castiga se datoreaza propriei sale neputinte sau putinte resp. putintei sau neputintei adversarei. a face responsabil pe arbitru pentru pierderea unui meci mi se pare o atitudine penibila lipsita de autocritica

  21. #167
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    uliuuuuuu, eu acuma am observat ca matale bagi aceleasi texte peste tot.
    chiar nu esti in stare sa vezi ca arbitrii o ajuta vizibil pe Steaua?!
    n-o mai da cu respectul fata de arbitrii, ca aici nu e Jermania

    daca nu crezi ca Tudor a facut-o intetentionat, vizioneaza mai intai 11m acordat pentru Villarreal in meciul lor de cupa UEFA impotriva lui Elfsborg, sa te convingi ca Tudor stie foarte bine sa acorde penaltyuri la faze aproape identice cu cea de-a doua din Ghencea, apoi vizioneaza 11m pe care l-a inventat pentru Steaua la Urziceni, in returul sezonului trecut.
    Nu ne mai lua de prosti cu "arbitrii mai si gresesc", asa si pe dincolo, ca daca locuiesti intradevar in Germania si nu prea urmaresti meciuri din campionatul Romaniei, nu prea stii despre ce e vorba si ai probabil impresia ca au inebunit aia din Romania de vad numai conspiratii la tot coltul

  22. #168
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Alexandru Tudor ... arbitrul de casa al stelei

    se pare ca Tudor a fost desemnat sa fure pentru Steaua in meciul cu Dinamo ...

    17 meciuri pt Steaua cu Tudor la centru :
    11 victorii pt Steaua , 3 egaluri si 3 infrangeri

    2001-2002 National 3-2 Steaua
    2002-2003 Steaua 0-2 National
    2002-2003 Steaua 4-3 Sportul
    2003-2004 National 0-1 Steaua
    2003-2004 Steaua 3-3 Rapid
    2004-2005 Dinamo 0-1 Steaua
    2004-2005 Sportul 1-2 Steaua
    2004-2005 Steaua 5-1 National
    2004-2005 Steaua 1-0 Sportul
    2004-2005 National 1-0 Steaua
    2005-2006 Steaua 4-0 National
    2005-2006 Steaua 2-2 Dinamo
    2005-2006 Rapid 0-0 Steaua
    2006-2007 Urziceni 1-2 Steaua
    2007-2008 Farul 0-1 Steaua
    2007-2008 Steaua 1-0 Craiova
    2007-2008 Steaua 3-1 CFR Cluj

    12 meciuri pt Dinamo cu Tudor la centru :
    7 infrangeri pt Dinamo ,3 egaluri si 2 victorii

    1999-2000 Rapid 4-0 Dinamo
    2002-2003 Rapid 3-1 Dinamo
    2003-2004 Dinamo 4-1 National
    2003-2004 National 2-0 Dinamo
    2003-2004 Rapid 2-3 Dinamo
    2004-2005 Dinamo 0-1 Steaua
    2004-2005 Rapid 2-1 Dinamo
    2004-2005 National 5-1 Dinamo
    2005-2006 Steaua 2-2 Dinamo
    2005-2006 National 2-0 Dinamo
    2006-2007 Urziceni 1-1 Dinamo
    2007-2008 CFR Cluj 1-1 Dinamo
    Last edited by Rossi; 2nd May 2008 at 22:21.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •