Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 28 of 28

Thread: S-a incheiat: Etapa 4, intre 2 si 8 feb.

  1. #22
    manager
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1
    Pentru toate bornele pe care le-a depasit la echipa nationala, Hagi ramane, in acceptiunea mea cel mai valoros jucator roman al tuturor timpurilor. In acest fel nu nedreptatesc pe nici unul dintre componentii actualei echipe, dintre care cel putin patru ar merita acest statut.

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    cu siguranta Hagi

    da, si pentru mine cel mai important jucator al nationalei a fost Hagi.

  3. #24
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Tot HAGI

    Exact cand a debutat Hagi in divizia A am inceput si eu sa merg pe stadioane, asa ca este lesne de inteles de ce il consider cel mai cel de la Nationala Romaniei!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    dupa parerea mea hagi ramane cel mai bun fotbalist al romaniei.trebuie sa tinem cont si de timpul in care a jucat el si in cel care a jucat dobrin.nu spun ca dobrin nu a fost bun dar la ce marcaj se facea atunci....si hagi ar fi facut recital

  5. #26
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Pentru calitatile de sportiv, conduita morala : IONUT LUPESCU !

    P.S. Booah ! am fost convins sa particip ! Tricou al NATIONALEI !
    Mai am unul, cu HAGI pe spate dar...a devenit ...prea mic ! :p

  6. #27
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Sint multi jucatori care mi-au placut sau imi plac.Citeva nume:Hagi,Dobrin,Balaci,Cirtu,Lung,Mutu,Chivu,Dori nel Munteanu,si lista ar putea continua.
    Insa cel care m-a impresionat cel mai mult este si va ramine(in ciuda unor evenimente recente)GICA POPESCU.

  7. #28
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    concurs etapa 4

    HAGI. poate cel mai valoros jucator pe care l-a avut echipa nationala, un adevarat leader. ne-a incantat cu meciuri magnifice, in care o singura faza era sufiecinta pt a rescrie istoria partidei. chiar daca nu era muncitor ca dorinel munteanu, dur ca bumbescu sau vitezist ca selymes evea un caracter aparte: era un GENIU. daca ar fi reusit sa se impuna si in cariera de antenor ar fi intrat definitiv in istorie. altfel, ne vom aduce aminte mereu de o anume statuie ceruta in clipe de rascruce si de o anume calificare. ratata!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •