Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 127 to 147 of 153

Thread: Betie si prostituate la Rapid dupa meciul cu Nurnberg

  1. #127
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    tu te pricepi sa pui botu la orice..........
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  2. #128
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    n-ai de unde sa stii ce au zis ei...de bine de rau cine stie....oricum erau betzi puteau sa zica si altele mai grave...
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  3. #129
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    pai omul la betie spune adevarul , asa ca ............

  4. #130
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Bozovic informatiile aparute in ziarul CanCan referitor la jignirile aduse Romanei.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #131
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ha?

  6. #132
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    dupa cei 2, tot lotul Rapidului s-a deplasat azi la Oktoberfest-ul romanesc!

    Asteptam noi poze de ca(n)ca(n) de la paparazzi lu' peste!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  7. #133
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    610
    Reputatie
    1
    well , ce fake Bozovic (in limba sarba): "Rumanski tigani..." (injuraturi imposibil de reprodus).

    Sarbi nu zic Rumanski , Sarbi spun Rumunski ... cotidian de kakat

  8. #134
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post

    Ora 23.40.
    Ajung la pub-ul Planter's, din piata Amzei. Sunt primiti cu pupaturi de bodyguarzi, semn ca sunt ...
    pe invers ?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  9. 6th October 2007, 23:01

  10. #135
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Contactat de FANATIK, atacantul giulestenilor, Pierre Boya, a declarat ca nu a jignit niciodata poporul roman si spune ca nu se gindeste sa parasesca Rapidul.

    “Este adevarat, dupa meciul cu Nurnberg am fost intr-un club cu prietenul meu Bozovic. Nu am jignit poporul roman, nu i-am facut tigani. Eu am fost facut de catre acei paparazzi <negru, tigan>. Nu as putea jigni niciodata poporul roman, deoarece aici joc, aici cistig un salariu. Nici nu ma gindesc sa parasesc Romania. De ce as face-o? Vreau sa ramin aici. Poate fanii sint suparati pe mine, au tot dreptul. Niciodata nu am zis ceva rau de Marius Constantin sau Maftei . Amindoi sint fundasi foarte buni si sint prietenii mei”, a spus atacantul camerunez.


    ps: ce ziaristi tampiti si idoti

  11. #136
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    te faci ca nu intelegi? sa se distreze nene cat vrea pla lor dar de ce ne injura tara si ne fac tigani?
    Brusc v-a apucat patriotismul...cand voi ii faceti tigani pe unii doar pentru ca nu va place echipa lor cum e?


    Quote Originally Posted by Zax View Post
    probabil bozovic ne-a facut tigani pt c-a vazut doar partea tuciurie a Bucurestiului, partea in care se afla si clubul la care joaca....
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    isi mai zic si rromi care seamana al dracului de bine cu romani morti lor de jeguri
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    stai calm ca aveti si voi in ardeal destui, daca nu mai multi

    Exact ce ziceam mai sus...te contrazici singur!! Macar acum nu mai sunt doar rapidistii tigani, sunt si ardelenii...

    Mai multa ipocrizie n-am vazut in viata mea

  12. #137
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Brusc v-a apucat patriotismul...cand voi ii faceti tigani pe unii doar pentru ca nu va place echipa lor cum e?









    Exact ce ziceam mai sus...te contrazici singur!! Macar acum nu mai sunt doar rapidistii tigani, sunt si ardelenii...

    Mai multa ipocrizie n-am vazut in viata mea


    ma tu esti normal la cap? am zis ca sunt destui tigani si in ardeal nu ca sunt ardelelenii tigani

    Si pe voi rapidistii vad ca nu va deranjeaza denumirea asta de tigani pe care o aveti de secole din moment ce sarbatorititi cu, cantece gen "dupa 33 ani este cupa la tigani" .

    N-a zis nimeni ca-n Romania nu exista o minoritate de tigani, dar de la asta si pana la a spune ca toata Romania e o tara de tigani e cale lunga...mai ales cand vine din partea unui strain a carei tara e in aceeasi situatie.

  13. #138
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    adevaru e ca aprox 40% sunt tzigeuner in miticia, mai bine recunoastetzi decat sa combatetzi
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  14. #139
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    Contactat de FANATIK, atacantul giulestenilor, Pierre Boya, a declarat ca nu a jignit niciodata poporul roman si spune ca nu se gindeste sa parasesca Rapidul.

    “Este adevarat, dupa meciul cu Nurnberg am fost intr-un club cu prietenul meu Bozovic. Nu am jignit poporul roman, nu i-am facut tigani. Eu am fost facut de catre acei paparazzi <negru, tigan>. Nu as putea jigni niciodata poporul roman, deoarece aici joc, aici cistig un salariu. Nici nu ma gindesc sa parasesc Romania. De ce as face-o? Vreau sa ramin aici. Poate fanii sint suparati pe mine, au tot dreptul. Niciodata nu am zis ceva rau de Marius Constantin sau Maftei . Amindoi sint fundasi foarte buni si sint prietenii mei”, a spus atacantul camerunez.


    ps: ce ziaristi tampiti si idoti


    Atat timp cat nu exista vreo inregistrare audio sau video in care sa se confirme faptul ca astia ne-au jignit tara,eu ii sustin...nu inteleg ce vor acesti terminati de la CAnCAn sa sublinieze...ca doi straini care nu au nevasta sau prietena in tara,au fost la niste pipite?...pai ce vroiati,sa o frece in baie?...

  15. 7th October 2007, 10:29
    Reason
    mai bine lasa...

  16. 7th October 2007, 10:38
    Reason
    extrem de offtopic

  17. 7th October 2007, 10:38
    Reason
    asa este

  18. #140
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    nenea ala adus din nush ce tara africana minte cu nerusinare ca l-au facut ziaristii tigan . adevarul e ca de obicei pe la mijloc
    Last edited by YoYoyOi; 7th October 2007 at 11:12. Reason: fara atacuri la persoana
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  19. 7th October 2007, 10:49
    Reason
    offtopic

  20. 7th October 2007, 10:56
    Reason
    offtopic

  21. 7th October 2007, 10:57
    Reason
    offtopic

  22. 7th October 2007, 11:02
    Reason
    offtopic

  23. #141
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Atat timp cat nu exista vreo inregistrare audio sau video in care sa se confirme faptul ca astia ne-au jignit tara,eu ii sustin...nu inteleg ce vor acesti terminati de la CAnCAn sa sublinieze...ca doi straini care nu au nevasta sau prietena in tara,au fost la niste pipite?...pai ce vroiati,sa o frece in baie?...
    sunt de aceeasi parere cu tine .. eu zic ca ei au fost provocati de catre ziaristi
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    ma tu esti normal la cap? am zis ca sunt destui tigani si in ardeal nu ca sunt ardelelenii tigani
    bai amice, nu mai folosi cele 2 cuvinte alaturate "tigan" "ardelean" pt ca nu exista tigan ardelean si nici tigan oltean sau bucurestean sau moldovean, tiganu e tigan, nu e oltean sau moldovean sau etc

  24. #142
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    sunt de aceeasi parere cu tine .. eu zic ca ei au fost provocati de catre ziaristi

    bai amice, nu mai folosi cele 2 cuvinte alaturate "tigan" "ardelean" pt ca nu exista tigan ardelean si nici tigan oltean sau bucurestean sau moldovean, tiganu e tigan, nu e oltean sau moldovean sau etc
    si io ce-am scris cumetre? mai citeste de cateva ori poate iti pica si tie fisa

  25. #143
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Da..sorry

  26. #144
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    Contactat de FANATIK, atacantul giulestenilor, Pierre Boya, a declarat ca nu a jignit niciodata poporul roman si spune ca nu se gindeste sa parasesca Rapidul.

    “Este adevarat, dupa meciul cu Nurnberg am fost intr-un club cu prietenul meu Bozovic. Nu am jignit poporul roman, nu i-am facut tigani. Eu am fost facut de catre acei paparazzi <negru, tigan>. Nu as putea jigni niciodata poporul roman, deoarece aici joc, aici cistig un salariu. Nici nu ma gindesc sa parasesc Romania. De ce as face-o? Vreau sa ramin aici. Poate fanii sint suparati pe mine, au tot dreptul. Niciodata nu am zis ceva rau de Marius Constantin sau Maftei . Amindoi sint fundasi foarte buni si sint prietenii mei”, a spus atacantul camerunez.


    ps: ce ziaristi tampiti si idoti
    Au apărut declarații cum că ai spus despre România că este o țară "catastrofă" și vei pleca oricum..
    Îmi place enorm România, agitația din București, e un oraș mare și liber. Nu ca Belgradul. Am venit la Rapid pentru că așa am vrut eu, am venit să joc și să îmi fac treaba pe teren. Nu am de ce să plec sau să fiu nemulțumit.

    Ai mai avut astfel de experiențe cu ziariștii?
    Haideți să vă spun ceva. Ce fac ei nu e jurnalism. Să ne critice oamenii din presa sportivă, care se pricep la fotbal. Dar ok, am înțeles și asta, după ce i-am văzut i-am lăsat să ne facă poze și să plece. Însă au început să mă facă "țigan negru" și normal că m-am enervat. S-a enervat și Vladimir, pentru că erau șase oameni care ne făceau poze și ne filmau încontinuu! Ne-am spus cuvinte urîte reciproc, dar nu am jignit România și nu mi-am criticat colegii. Au inventat declarațiile acelea, plus că eu nu stau cu Vladimir, eu stau la Unirii, el la Aviatorilor.

    Acum dintre cancan si boya, eu ii cred pe cancan, totusi

  27. #145
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Vai de capul vostru,de pseudo-ziaristi...la sapa !!!
    Last edited by Sergio_D; 7th October 2007 at 13:54. Reason: limbaj

  28. #146
    Double up! boni2204's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    IASI
    Posts
    1,379
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    Au apărut declarații cum că ai spus despre România că este o țară "catastrofă" și vei pleca oricum..
    Îmi place enorm România, agitația din București, e un oraș mare și liber. Nu ca Belgradul. Am venit la Rapid pentru că așa am vrut eu, am venit să joc și să îmi fac treaba pe teren. Nu am de ce să plec sau să fiu nemulțumit.

    Ai mai avut astfel de experiențe cu ziariștii?
    Haideți să vă spun ceva. Ce fac ei nu e jurnalism. Să ne critice oamenii din presa sportivă, care se pricep la fotbal. Dar ok, am înțeles și asta, după ce i-am văzut i-am lăsat să ne facă poze și să plece. Însă au început să mă facă "țigan negru" și normal că m-am enervat. S-a enervat și Vladimir, pentru că erau șase oameni care ne făceau poze și ne filmau încontinuu! Ne-am spus cuvinte urîte reciproc, dar nu am jignit România și nu mi-am criticat colegii. Au inventat declarațiile acelea, plus că eu nu stau cu Vladimir, eu stau la Unirii, el la Aviatorilor.

    Acum dintre cancan si boya, eu ii cred pe cancan, totusi
    normal de ce nu s-a inchis inca threadul?
    NO COMENT

  29. #147
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ammadeus View Post
    adevaru e ca aprox 40% sunt tzigeuner in miticia, mai bine recunoastetzi decat sa combatetzi
    Nu sunt asa multi , da sunt destui .
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  30. 10th October 2007, 21:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •