View Poll Results: Cine credeti ca va fi Campion in 2004?

Voters
48. You may not vote on this poll
  • M.Schumacher (Ferrari)

    39 81.25%
  • K.Raikkonen (McLaren-Mercedes)

    3 6.25%
  • J.P.Montoya (BMW-Williams)

    4 8.33%
  • R. Barrichello (Ferrari)

    1 2.08%
  • R.Schumacher (BMW-Williams)

    0 0%
  • F.Alonso (Renault)

    0 0%
  • D.Coulthard (McLaren-Mercedes)

    1 2.08%
  • J.Trulli (Renault)

    0 0%
  • Altul (precizati cine)

    0 0%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 59

Thread: Schumi Campion in 2004?

  1. #22
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Eu cred ca nimic nu poate sta in fata calutului cabrat. Echipa e prea puternica pentru a fi invinsa. Pilotul nr. 1 nu mai are nevoie de nici o prezentare, echipa manageriala este de prima mana, mecanicii la fel, iar depre masina ce se mai poate spune dupa victoria mai mult decat categorica din Australia? Se pare ca cei de Ferrari au comis-o ... din nou :p
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  2. #23
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    P.S. Chiar imi place pustiul asta - Alonso. Daca e cu capul pe umeri si baiat destept il vad viitorul campion mondial. Desi toata lumea il vede pe Montoya urmatorul abonat eu cred ca nu are stofa de campion. E prea impulsiv la volan si crede ca a te bate la titlul suprem inseamna sa scoti acceleratia prin podea.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  3. #24
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Urmatorul campion mondial va fi Kimi Raikkonen. Dar se pare ca prin 2007, pana atunci s-a abonat "pantofaru' " la titlu.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  4. #25
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    E prematur de spus daca Schumi va fi sau nu campion, din nou! Majoritatea celor care au votat si-au exprimat dorinta si nu un punct de vedere obiectiv!

    Dupa prima cursa se pot trage niste concluzii, dar pe termen lung eu zic ca pot aparea surprize!

  5. #26
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    parerea majoritatii celor care au votat este din cate mi se pare clara: michael e favorit cert, la castigarea unui nou titlu de campion, iar cursa din australia a reprezentat, un pas urias spre titlu , facut de german

  6. #27
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Suntem in era Scumacher, iar acesta epoca se va incheia abia in 2006 cand lui Michael ii expira contractul cu Ferrari si atunci cand se va retrage din Formula 1!!!!
    Bravo Michael Scumacher!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  7. #28
    PootzaKicksAsss
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    Ma gandeam cum ar fi sa castige un pilaot toate marile premii dintr-un sezon. Pacat ca nu o sa poata asta Schumi... dar nici 15 nu e rau , nu? Apropo...Poll...e Montoya tzigan sau nu?

    deocamdata , considera-l galben.
    la urmatoarea, vezi rosu in fata ochilor.
    Last edited by oaspetele; 14th April 2004 at 17:08.
    [COLOR=Red]De-ar juca Schumi la Dinamo nu m-as mai uita la tenis.[/COLOR]
    [COLOR=Navy]I F*** On The First Date ![/COLOR]

  8. #29
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Medias
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Pana acum sta bine,cine ti-a zis ca 15?Cred ca cursele cele mai greu de castigat pentru Schu vor fi Franta si Ungaria(in noua sa forma),unde sunt mai multe curbe stranse fara iesire larga,care dupa cum se stie nu convin Ferrari-ului.
    F1 se priveste din interior si nu din exterior

  9. #30
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Baicule tu esti tzigan nu Montoya

    la fel si tie, anti-ule ..........
    si poate iti cauti un nick mai potrivit. sau sa inteleg ca tu esti unul din aceia care mai bine huiduiesc decat sa incurajeze ??
    si parca la ora asta trebuia sa te afli in pat. demult.
    Last edited by oaspetele; 18th April 2004 at 00:16.

  10. #31
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Daca nu o sa aiba vreun accident(Senna), Schumi nu o sa aiba nici o problema sa castige titlul. ecuatia arata cam asa:experienta+talent+Ferrari = victorie.
    atata timp cat nu o sa apara vreun talent de genul Valentino Rossi (motociclism) Schumi o sa castige titlurile unul dupa altul fara probleme. poate o sa se plictiseasca so el pana la urma si o sa se retraga, dar pana atunci... Schumi rulezz.
    PS: Designul meserias de la williams bmw nu e decat asa... de impresie artistica

  11. #32
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by N0STRADAMUS
    Daca nu o sa aiba vreun accident(Senna), Schumi nu o sa aiba nici o problema sa castige titlul. ecuatia arata cam asa:experienta+talent+Ferrari = victorie.
    atata timp cat nu o sa apara vreun talent de genul Valentino Rossi (motociclism) Schumi o sa castige titlurile unul dupa altul fara probleme. poate o sa se plictiseasca so el pana la urma si o sa se retraga, dar pana atunci... Schumi rulezz.
    PS: Designul meserias de la williams bmw nu e decat asa... de impresie artistica
    Faza cu accidentul e destul de putin probabila (experientza+Ferrari) deoarece astia fac masinile acum mult mai sigure decat erau acum 10 ani; doar s-au vazut atatea accidente teribile (parca Alonso in Brazilia) si toti scapa aproape fara nici o zgarietura. Talente eu zic ca sunt in F1. Aloso, Massa, Raikonnen, Button, toti daca ar avea o masina pe cinste nu se stie ce pot face. Sa nu utiam ca in ultimii 2 ani atat Renault cat si BAR-Honda sunt in crestere... deci s-ar putea sa avem surprize mai repede de 2006 (cand se retage Schumacher teoretic). Ferrari in schimb neavand concurentza serioasa s-ar putea sa nu mai aduca atatea inovatii masinii si la un moment dat sa nu isi dea seama ca au ramas in urma. In plus sa nu uitam ca se schimba deja din ce in ce mai des regulamentele. S-a zis ca regulamentele se schimba pentru a-i mai domoli pe astia de la Ferrari, pana acum doar i-a intarit, de fapt i-a slabit pe adversari... Deci concluzia e aceeasi Schumi rulezz!! Si abia astept sa decida Rosii sa vina in F1.
    P.S. Ati vazut ca a facut teste cu un monopost Ferrari? Deghizat cu casca lui Schumi, dar fanii din tribune s-au prins destul de repede ca nu e Schumi (teat-a-queue-uri garla samd). Dar spun ei... dupa cateva zeci de tururi scotea timpi cu 3-4 sec mai slabi ca Schumi pe un tur.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #33
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Schumacher castiga tot
    anul 2004 e al lui
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  13. #34
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Adica ia si cupa si campionatul? :p
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  14. #35
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timişoara
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Cine oare mai poate sa mai zica acum ca Schumi si Ferrari nu vor avea probabil cel mai bun sezon din toate timpurile...daca nu are probleme cu masina...nu cred ca va face nici o greseala ....sunt fara concurenta in acest an..2002 va fi un an slab fata de acest an...maestrul schumi conduce cea mai buna masina la aceasta ora...fac un cuplu imbatabil...Forza Schumi Forza Ferrari......
    [FONT=Verdana]Live Life For Fun!!!!!!!!!!![/FONT]

  15. #36
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Eu tin cu cine trebuie de la prima lui cursa in F1. La anu' sper sa castige Alonso.

  16. #37
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    deja se stie cine va castiga titlul
    clar M. Schumacher!!!
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  17. #38
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Din nou Schumacher
    Germanul Michael Schumacher (Ferrari) va pleca mîine din pole-position în Marele Premiu al Spaniei. El va fi urmat de Juan Pablo Montoya (Williams) si Takuma Sato (BAR). Campionul mondial şi-a ridiculizat adversarii obţinînd un timp superior cu 0,617 secunde faţă de al următorului clasat.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  18. #39
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ADelPiero
    Din nou Schumacher
    Germanul Michael Schumacher (Ferrari) va pleca mîine din pole-position în Marele Premiu al Spaniei. El va fi urmat de Juan Pablo Montoya (Williams) si Takuma Sato (BAR). Campionul mondial ?i-a ridiculizat adversarii ob?inînd un timp superior cu 0,617 secunde fa?? de al urm?torului clasat.
    Daca bate Schumacher si cursa asata ii egaleaza recordul lui Mansell de 5 victorii consecutive!
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  19. #40
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cred ca incepe sa imi fie clar ce vrea (si poate) Ferrari. Dupa a cincea victorie a lui Schumi, el vrea sa cistige totate cursele in acest sezon!

  20. #41
    PootzaKicksAsss
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    Mister moderator... eu imi iau galben ca l-am facut de etnie. OK... Dar ce ne facem cu el ca azi am drum prin pasaj pe la Unirea si mi-e frica sa nu dau de el p-acolo...Ma rog..eu de el , sau el peste mine, ma-ntelegi? Apropo... cica nu Montoya ar fi de vina ca a intrat in Schumi ci Schumi e de vina ca nu a intrat la boxe imediad cum au anuntat safety-caru'...(paranghelie de ziar francez). Eu mentin ideea de poll . Dar ai tu dreptate, trebuie schimbat un cuvant...trebuie gasit altul...
    [COLOR=Red]De-ar juca Schumi la Dinamo nu m-as mai uita la tenis.[/COLOR]
    [COLOR=Navy]I F*** On The First Date ![/COLOR]

  21. #42
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    poi de ce nu-l gasesti ??
    Schumi? the only one!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •