Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 70

Thread: Capul sus "U"!

  1. #43
    incepator
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Arad
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Bravo U Cluj pentru victoria impotriva Bihorului. Ati fi meritat promovarea. Imi pare sincer rau ca promoveaza niste nulitati si nu voi. Dintre toate echipele pe care le-am vazut in acest campionat U Cluj e singura care joaca fotbal. Restul sint niste glume. Succes in continuare, si sper sa promovati anul viitor!

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    ati ratat o sansa mare, eu zic ca nici in 5 ani nu reveniti in A ...
    la anu` urmeaza Gazu` pe lista

  3. #45
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    cine ma? aia la care le-am dat 4 - 0 la ei acasa?
    Noi am demonstrat ca suntem cei mai buni din serie si daca s-ar dori promovarea am obtine-o lejer..
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  4. #46
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    bravo baietzilor pt meciu de azi
    si intr-adevar am iesit cu capu sus pt ca am umilit toti blatistii din B3
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  5. #47
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul
    ati ratat o sansa mare, eu zic ca nici in 5 ani nu reveniti in A ...
    la anu` urmeaza Gazu` pe lista
    lasa ma, ca mai cresti si tu si o sa realizezi ca U nu mai sta mult in B. eu oarecum as vrea sa promoveze bihor la baraj ca la anu sa scapam de ei, dar in acelasi timp as vrea sa ramana in B ca sa ii umilim la anu.

  6. #48
    junior criss25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cluj
    Posts
    68
    Reputatie
    1
    Oricum e o schimbare in bine fata de anu trecut, la anu nu ne mai sta nimeni in cale. Sa nu uitam ca sau pierdut mulet puncte in tur cand nu se voia promovarea
    Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea :degete:

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Tre sa promoveze Sarma, Corvinul, Lupeni, Resita, Bihor, Medias si inca vreo 2-3 din divizia C care vin si pe urma aveti si voi sperante ca poate poate...
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  8. #50
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    bine ma Viruse, ma asteptam la mai mult din partea da, decat o replica malitioasa aruncata asa deampixu. Ce-ti mai face toba? mere mere?

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Virus
    Tre sa promoveze Sarma, Corvinul, Lupeni, Resita, Bihor, Medias si inca vreo 2-3 din divizia C care vin si pe urma aveti si voi sperante ca poate poate...
    asta o zici din experientza ?

    aaa , stai , tu nu erai suporter al lui cefere in acele vremuri gorioase...scuze scuze...ma intreb cu cine tzineai atunci
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  10. #52
    junior criss25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cluj
    Posts
    68
    Reputatie
    1
    Cu cea mai iubita echipa din Cluj si Din Aredal "U" CLUJ
    Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea :degete:

  11. #53
    junior RAMMSTEIN's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    klausenburg
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Mai e cineva pe aici?
    Promovam la anu', da' cu cine? Cati pleaca, si pe cine vrea sa aduca clubul?

  12. #54
    st&quot;U&quot;dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    La final de contract doar cativa din aia adusi in toamna da` cica au optiune de prelungire, bine lu` Galdeanu ii expira imprumutul, dar zicea Danciu ca o sa negocieze prelungirea imprumutului. Jula si Codreanu au clasa de reziliere in caz de ratare a promovarii probabil ca Jula o sa plece, Codreanu nu cred ca n-a mai jucat de 2 ani, eventual daca-l ia Sabau la Bistrita dar m-as mira. Bus o sa plece, dar in ultimele meciuri oricum nu a prea jucat, deci se poate si fara el. Szekely cica ar avea oferta de la Galati dar el mai are contract si sper sa nu-i dea drumul. E posibil sa revina Soporan in schimb.

    Despre antrenor nu se stie nimic, cica o sa faca o sedinta in care o sa analizeze ce-a fost in sezonul asta. Nu stiu daca o sa plece Grozavu, el mai are 2 ani contract, ar cam trebui sa plece, numa` ca daca aducem altul, sa aducem unul cu nume nu anonimi
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  13. #55
    junior RAMMSTEIN's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    klausenburg
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Oricum, tb, nu prea vad situatia roza. Daca se mentine trend-ul ascendent, ar fi grozav, dar ar fi lipsit de logica in fotbalul romanesc. Ma bazez pe forta de convingere a lui Grozavu si a lui Danciu in a aduce jucatori. Sau... promovarea celor de la juniori... (parerea mea)

  14. #56
    st&quot;U&quot;dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Am fi putut promova lejer anul asta, din pacate nu s-a dorit promovarea de catre anumite persoane, e la naibii de ciudat cum am inceput sa jucam excelent numa` dupa ce s-a ratat promovarea. Era si chestia ca ar fi trebuit sa jucam in alta parte, plus alte cheltuiele pe care le implica o eventuala promovare
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  15. #57
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    ALEOOOOOOOOO ALEOOOOOOOOOO
    Campionii din provincie suntem noi!!!
    HAI CFR!

  16. #58
    junior RAMMSTEIN's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    klausenburg
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    no, bine, no! despre ce era vorba? O aparut ultrasu'. Sperii lumea la ora asta.
    Nici nu stiu daca e bine sa incepem sa avem pretentii fara baza materiala. Am fi jucat la Alba Iulia? Am mai zis-o, s-au cheltuit inconstient 4-6 Mld. lei pe restructurarea tribunei 2... Ia vezi,cum e...

  17. #59
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Va ziceam doar sa nu uitati. In rest capul sus, la anul vrem sa radem din nou.

  18. #60
    junior RAMMSTEIN's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    klausenburg
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Mie mi-e drag Dorinel dar tu esti un ...(nu vreau offtopicuri)... de muncitor necalificat si nu esti mandru ca esti clujean. Si mai si fugi... Apropos, Pe vremea lui Tegean, acum vreo 30 de ani cei din deal au terminat campionatul pe locul 5, dupa ce au invins cu mare tam-tam Steaua (sic) si al doilea an au picat in B. Istoria se repeta? Sau nu? Daca nu, poate nu vei rade din nou...

  19. #61
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Au mama ce vize erotice ai si tu. Daca gandul ca vom pica te face sa te ridici dimineata din pat, mi-e mila de tine.
    CAPUL SUS U!
    Divizia B e performanta,
    Jucati cu echipe care nu-s pe harta!

  20. #62
    st&quot;U&quot;dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RAMMSTEIN
    Mie mi-e drag Dorinel dar tu esti un ...(nu vreau offtopicuri)... de muncitor necalificat si nu esti mandru ca esti clujean. Si mai si fugi... Apropos, Pe vremea lui Tegean, acum vreo 30 de ani cei din deal au terminat campionatul pe locul 5, dupa ce au invins cu mare tam-tam Steaua (sic) si al doilea an au picat in B. Istoria se repeta? Sau nu? Daca nu, poate nu vei rade din nou...
    au terminat pe 5 intr-un sezon in care nu a retrogradat nimeni deci e clar ca s-a jucat la vrajeala campionatul ala

    Divizia B e performanta,
    pentru voi intr-adevar e, ca inainte de epoca ecomax, mai mult tot prin C ati stat
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  21. #63
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Peste cāţi ani?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •