Page 111 of 259 FirstFirst ... 1161101109110111112113121161211 ... LastLast
Results 2,311 to 2,331 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #2311
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare - cine e El Greco forumistul. Am vazut ca apare ca avand peste 335 000 posturi (!!!!) cam tot atatea topicuri deschise (asta m-a dat pe spate) dar la top cu cele mai multe mesaje nu figureaza. Cum naiba e posibil sa ai atatea thread-uri deschise? Are 146 mesaje pe zi. Muritorii de rand nu "intelege". Nu stiu daca am intrebat bine aici, dar nu mai stiam unde sa ma duc sa intreb.

  2. #2312
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Un robot...
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  3. #2313
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Am si eu o intrebare - cine e El Greco forumistul. Am vazut ca apare ca avand peste 335 000 posturi (!!!!) cam tot atatea topicuri deschise (asta m-a dat pe spate) dar la top cu cele mai multe mesaje nu figureaza. Cum naiba e posibil sa ai atatea thread-uri deschise? Are 146 mesaje pe zi. Muritorii de rand nu "intelege". Nu stiu daca am intrebat bine aici, dar nu mai stiam unde sa ma duc sa intreb.
    El Greco pune feed-urile RSS pe Revista presei, de la principalele siteuri de sport. Nu este un user, e un robot de RSS. Cam de 2 ani si ceva face revista presei prin RSS, o facilitate a forumului vbulletin.

  4. #2314
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Hahahaha... Mersi. Eram convins ca e unul real. Ba credeam ca tine cu Poli. SIgur nu a fost (sau este) un El Greco timisorean? Ce naiba imi aduc eu aminte?

  5. #2315
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    Din pacate, Bancare, ai "progresat" cu Progresul, noile tehnologii te depasesc incet incet dar sigur
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #2316
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Ce sa mai spun... Daca zici tu. Macar aici. Promit ca o sa imi insusesc identitatile de pe forum. La cat a scris pe zi si Paul putea fi la fel de teleghidat. Si nu numai el, toti care au scris la fel de mult ca Iorga in timp ce noi dormeam. Ma scuzati de off topic.
    Mersi mult, Vadim.

  7. #2317
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Deci, El Greco e clona mea, sau eu sunt clona lui, sau ceva de genul!

  8. #2318
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Nu stiu cum sa zic, dar incerc.

    Prima stire e asta :
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...zio-stampa.htm
    Iar urmatoarea e asta:
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...or-pe-toti.htm.
    Daca cititi ca lumea articolul , Domnul Muresan spune ca nu a dat nici o data o astfel de declaratie, dar nu conteaza. Onlinesport face o noua stire in care contine vorbele renegate de presedinte cu o stire mai devreme.
    Cam ciudat, nu?

  9. #2319
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Renegarea cuvintelor a devenit ceva obisnuit pentru Iuliu Muresan. Acum 4 ani spunea ca a premiat adversarele pentru a promova, iar acum s-a facut ca a uitat, desi imaginile video inca exista.

    La fel ca si in acest caz. Mblue, exista imagini video cu spusele lui Iuliu Muresan. Daca el neaga, nu e relevant.

  10. #2320
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    Renegarea cuvintelor a devenit ceva obisnuit pentru Iuliu Muresan. Acum 4 ani spunea ca a premiat adversarele pentru a promova, iar acum s-a facut ca a uitat, desi imaginile video inca exista.

    La fel ca si in acest caz. Mblue, exista imagini video cu spusele lui Iuliu Muresan. Daca el neaga, nu e relevant.
    In articol nu e nici un link catre imaginea video in care a spus ce a spus iuliu, doar ca se bate cap in cap cele 2 articole. Daca existau acele declaratii, era foarte bine sa fie un link catre asa ceva, dar pana atunci , nea Iulica in cazul asta are dreptate pana acum.
    Legat de episodul de acum 4 ani, Iulica e penibil pana la un anumit punct, atunci acel fapt nu era interzis de regulament iar acum e interzis.
    Oricum la faza asta ar trebui sa nu comenteze prea mult atata timp cat si CFR-ul s-a folosit de ascest mijloc. Oricum , acest episod nu scuza faptul ca oierul se foloseste de ceva care e interzis acum.

  11. #2321
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Nu se pot pune imagini video pentru ca nu avem drepturi de autor pentru ele, apartin Telesport. Nu inteleg de ce spui ca se bat cap in cap. Prima data a fost stirea cu declaratiile si apoi, a doua zi, comunicatul prin care sustine ca nu a spus asa ceva.

  12. #2322
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Bah fratilor, sunt si eu ziarist online, inteleg ca sunteti speriati ca cineva v-ar putea copia fara sa va citeze, dar dati-o in plm de treaba, sa spui de 10 ori in stire sursa noastra, ba chiar sa spui sursa noastra exclusivista e penal. De stire n-o sa vorbesc.

    Ma refer la articolul cu Marian Cozma.

    In rest, multa bafta!

  13. #2323
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu e sursa exclusivista, e o sursa exclusiva. Exclusivist e altceva.

  14. #2324
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Tu stii! Poate ca sursa ta, care e sursa ta, ti-a zis ca asa e, conform sursei tale Unde mai pui, conform sursei tale, ca tu ai inteles, tot de la aceeasi sursa, ca aia e greseala din acea stire, mai informeaza sursa ta

  15. #2325
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu cred. Cuvantul exclusiv apare de doua ori (o data in titlu si o data in corpul stirii). Cred ca ai citit gresit, nu scrie nicaieri "exclusivist" asa cum te-a informat sursa ta, care nu stiu care este.

    In rest, subiectul 'sursa', daca tot facem analiza pe text, a trebuit sa apara de cateva ori pentru a se intelege exact ca acolo nu este o poveste spusa de noi, ci una sustinuta de cineva, proaspat. Daca 'sursa' ar fi lispit din unele fraze s-ar fi putut crea confuzie. Stai linistit, nu pentru ca stirile de aici sunt copiate de altii a fost motivul 'sursei'. De copiat fara sa ne citeze sunt deja imun, asta e Romania, astia sunt ziaristii (nu toti - lucrurile se mai schimba). In rest, iti mai dau meditatii la jurnalistica cand vrei.

  16. #2326
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    vadime, sursa ta e fan steven spielberg?

  17. #2327
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu, e tata lui Steven.

  18. #2328
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    asa credeam si io. tata, mentor ... ceva de genul

  19. #2329
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Oricum, s-au vehiculate destule variante.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  20. #2330
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Nu, e tata lui Steven.
    si antrenorul lui Chuck Norris

  21. #2331
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Ohoho! Au reaparut reclamele sus pe pagina. Pai, daca ele au reaparut, inseamna ca mai curg si niste banuti. Daca mai curg si niste banuti, de ce nu faceti ceva sa nu mai mearga forumu' in halu' asta?

    LE: A si disparut reclama...
    Last edited by Grecu_; 18th February 2009 at 17:42. Reason: LE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •