Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 180

Thread: SUPORTERI - GALERIE - DEPLASARI-INTALNIRI

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    ...era sa zic UE IEPPY , da nu zic ca tu esti deja in
    U.E. ( parca stai prin Austria ..?. )... ce naiba tot tragi cu ochiul aici ..fii fara grija nu va luam jucatori , noi suntem pasnici... vezi la Becali , ca abia asteapta sa va prinda la colt ... Tamas si Mitea au fost floare la ureche....

  2. #23
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Viena, mai exact. Apropo, ai fost aici acum o saptamana jumate si ma asteptam sa imi dai si tu un pm sa ne intalnim, dar nu ai facut-o. Pacat, ar fii fost o placere sa te cunosc. Iar de tras cu ochiu trag din interes. Cine stie poate daca ne ia Becali sa luam si noi de la voi. Cat despre pasnici nu pot sa spun decat ca ii bagati voi pe Rapid mai repede in UE decat Becali.

  3. #24
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    bleuscorpion , mai du-te bah in galerie si mai invatza cântecele. Eu personal stiu in jur de 40. Nu mai vb prostii daca nu stii. EDMOND_ nu stiu ce ai cu blondu`, dar daca ar fi toti ca el, am avea ce-a mai tare galerie din europa. Orice ai zice, nu poti critica galeria. Putini stiu câte coregrafii au fost facute din buzunaru` propriu , ca sa nu mai zic de deplasari . Amenzi câte a luat blondu si nu numai... E cel mai tare lider de galerie din romania , fara dor si poate. Sa crezi tu ca o sa existe vrodata galerie care sa nu-si injure adversarii.
    Forza STIINTA!!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  4. #25
    junior bluescorpion's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    bleuscorpion , mai du-te bah in galerie si mai invatza cântecele. Eu personal stiu in jur de 40. Nu mai vb prostii daca nu stii. EDMOND_ nu stiu ce ai cu blondu`, dar daca ar fi toti ca el, am avea ce-a mai tare galerie din europa. Orice ai zice, nu poti critica galeria. Putini stiu câte coregrafii au fost facute din buzunaru` propriu , ca sa nu mai zic de deplasari . Amenzi câte a luat blondu si nu numai... E cel mai tare lider de galerie din romania , fara dor si poate. Sa crezi tu ca o sa existe vrodata galerie care sa nu-si injure adversarii.
    Forza STIINTA!!
    bah, MATRIX... uite vere ca fusei si in galerie si pe langa ea in turul asta de campionat de vreo opt ori si nu am invatat nici un cantec. Da poate ni le ''canti'' si noua, ignorantilor de pe acest forum, nu de alta, da sa nu murim prosti... dar atentie !!! ... doua-trei versuri nu inseamna in mod obligatoriu - cantec - . Sa nu confundam scandarile sau anumite refrene de doua trei versuri cu cantece.
    Si eu stiu destule cantece (probabil ca nu 40).... Cu ce am vorbit prostii ? Eu am spus ca nu se canta pe stadion imnuri sau cantece ''adevarate''. Enumera te rog ce cantece au fost cantate de exemplu la meciurile cu cele patru bucurestene : rapid, dinamo, steaua, national....
    In alta ordine de idei, nu inteleg ce te-ai inflamat asa...
    Last edited by bluescorpion; 9th December 2003 at 18:59.

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    MATRIX98 , nu am nimic personal cu Gabi Blondu....dimpotriva , ma bucur ca exista si îi apreciez activitatea! Nu sunt insa de acord cu scandarile de prost gust ... mai ales cu atat de frecventul "sugi ++++ " pe care nu mai vreau sa-l accept pe stadionul din Craiova...
    si se pare nici conducerea clubului... Nu pot avea respect pentru galerie atat timp cat in timpul meciului scandeaza de cel putin 20_30 de ori aacest "cantec"...
    Cei zece mii de oameni veniti de exemplu la ultimul meci cu Nationalul nu au de ce sa fie obligati sa suporte indecentele celor maxim o suta care au format galeria la acest meci.. Cu atat mai mult cu cat cei maxim 30 veniti cu Nationalul au fost mult mai activi decat galeria noastra... Gabi Blondu , daca este un adevarat lider , trebuie sa inteleaga ca stadionul este un loc public , iar cei care isi cumpara bilete au dreptul sa fie protejati de aceste indecente... Asta este parerea mea si nu trebuie sa o accepti... dar nici nu-mi poti impune sa-mi schimb felul de a gandi...probabil este adevarat , galeria stie multe cantece... problema este ca uita sa le cante..si face asta din ce in ce mai frecvent... nu ai observat ca restul spectatorilor au inceput sa refuze sa mai participe la spectacol ..intreaba-te de ce !

  6. #27
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    EDMOND_ de acord cu tine, intelesai gresit. Oricum sunt sigur ca niciodata nu o sa fie rezolvata problema cu injuraturile. Chiar daca ar vrea blondu`, tot degeaba , e liderul galeriei, insa nu are ce face. E diversitate in galerie. De exemplu el a fost "elementul" principal ptr care s-a facut alianta cu rapid , dar asta nu a impiedicat anumite persoane (destule) sa strige M**e rapid. etc ... in fine , nu cred ca e cazul sa criticam membrii galeriei, au facut si fac destule ptr echipa asta. Mai degraba sa se rezolve problemele la nivel de echipa ca acolo stam mai prost, nu cu suporterii. bluescorpion , cred ca nu te astepti sa iti scriu aici 30-40 de cântece , imi zici un mail si o sa fac un efort sa ti le scriu. Cantecele galeriei , contin câteva versuri, nu`s propriu zis cantece... asa au toate galeriile.
    Amor de lejos, felices los quatro....

  7. #28
    junior bluescorpion's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    [...] bluescorpion , cred ca nu te astepti sa iti scriu aici 30-40 de cântece , imi zici un mail si o sa fac un efort sa ti le scriu. Cantecele galeriei , contin câteva versuri, nu`s propriu zis cantece... asa au toate galeriile.
    ... pai tocmai asta exemplificasem, ca avem doua cantece ''adevarate'', cantece ce au destul de multe strofe, scrise din inima, de oameni care cu asta se ocupa (Adrian Paunescu si Tudor Gheorghe) si sunt suporteri ai Universitatii.... pe vremuri faptul ca aveam un imn (de acolo provine si sintagma :Campioana Unei Mari Iubiri) starnea invidia tuturor. Numai rapidul mai avea un imn (suntem peste tot acasa) in acele timpuri. Nu este nevoie sa-mi trimiti cantecele. Pe cele valoroase le cunosc. Am aproape 21 de ani de cand merg pe stadioane dupa Universitatea Craiova, mai precis din '83....

    Insa daca te referi la cele 40 de cantece de pe site-ul suporterilor Universităţii Craiova din PELUZA SUD, nu-i nevoie sa le scrii, le cunosc.... insa pe majoritatea dintre ele, personal, nu le consider cantece in adevaratul sens al cuvantului....ci mai curand, unele dintre ele, niste refrene mai mult sau mai putin reusite...





    Cântecele Peluzei Sud


    Cele mai des auzite 40 de cântece în Peluza Sud Craiova:



    Campioni, campioni
    Campionii la peluze suntem noi!
    (alternativ cu tobe)



    Suntem cei mai buni dintre români,
    Suntem olteni,
    Şi întotdeauna vom striga
    Hai CRAIOVA!



    Suntem, anti-bucureşti, anti-bucureşti,
    Anti-bucureşti, anti-câini, mititari şi ţigani!




    Noi suntem Peluza Sud
    Noi suntem Peluza Sud
    Noi suntem Peluza, noi suntem Peluza...
    Noi suntem Peluza Sud
    (+2 bătăi de tobe, se cântă pe muzica de la "Popeye Marinarul")




    Noi te vom iubi pân' la moarte,
    Înălţând ale noastre culori
    Ce triumfă mai sus decât toate...
    Alé, alé, alé ŞTIINŢA alé...



    Nu ne vom lăsa,
    Nu ne vom lăsa,
    Nu ne vom lăsa
    Mereu vom lupta...

    ŞTIINŢA alé, alé,
    ŞTIINŢA alé, alé,
    ŞTIINŢA alé, alé,
    ŞTIINŢA alé, alé...



    Alé, CRAIOVA, alé,
    Luptă pentru noi,
    Până la moarte,
    Suntem cu voi!



    Cine sare?
    E alb-albastru! alé, alé!



    Suntem aicia, cântăm,
    Suntem aicia, strigăm,
    Totdeauna ultrà
    Peluza Sud Craiova! / Să-i dăm **** lu' steaua!



    Străbatem kilometri,
    Depăşim obstacole,
    Pentru CRAIOVA,
    Vom fi mereu ultrà!

    Când joacă ŞTIINŢA
    În deplasare
    giuleştiul arde
    dinamo moare!



    Şi din Bănie, în toată ţara,
    Se duce ULTRAS CRAIOVA
    E violentă, sare pe garduri,
    Se bate cu poliţia...



    CRA-IO-VA! Dă-le gol, CRAIOVA, dă-le gol,
    Dă-le gol, CRAIOVA, dă-le gol,
    Dă-le gol, CRAIOVA, dă-le gol,
    Hai CRAIOVA, dă-le gol!



    Dă-le gol, dă-le gol,
    Haide, haide, hai CRAIOVA dă-le gol!
    (alternativ cu tobe)



    Aleo, aleo,
    Toţi oltenii strigă **** dinamo!
    (alternativ cu tobe)



    Săriţi cu toţii
    Şi strigaţi tare
    Să moară câinii din Ştefan cel Mare!



    Alé, alé, alé alé alé...
    Să strigăm cu toţii-n cor
    Le dăm **** câinilor! / Hai CRAIOVA dă-le gol!



    Totdeauna ultrà
    Totdeauna ultrà
    Totdeauna ultrà
    Să-i dăm **** lu' steaua!



    Peluza Sud, cu cazier,
    Îi dă la **** lu' gigel!
    Alé alé, alé alé,
    Să-ţi dăm la **** neţoiule!



    Miliţiene, mă-ta e ****!
    (+tobe)



    Anti-bucureşti, la lala lala
    Suntem anti-bucureşti,, laaa lalalalala



    Ultraşi ca şi noi,
    Vreţi să fiţi şi voi,
    Să te naşti, să creşti
    Anti-bucureşti!



    Braşovene/ arădene/ ploieştene, tu eşti fiu de ****,
    Pupă-ne, pupă-ne, pupă-ne în ****!



    Niciodată ţăran!
    (+5 bătăi de toba)



    Pentru noi, voi nu existaţi!
    (+2 bătăi de toba)



    Alb-albaştrii alé,
    Alb-albaştrii alé,
    Alb-albaştrii alé,
    Forza CRAIOVA alé!



    Olele, olala,
    Alb-albaştrii alé, forza CRAIOVA!



    Alé, forza ŞTIINŢA alé,
    Forza ŞTIINŢA alé,
    Forza ŞTIINŢA alé,
    ŞTIINŢA alé, ŞTIINŢA alé, ŞTIINŢA alé!



    Ole, ole ole ole,
    ŞTIINŢA, ŞTIINŢA!



    Alé alé, alé alé, forza ŞTIINŢA, alé alé
    Alé alé, alé alé, forza ŞTIINŢA, alé alé
    Forza ŞTIINŢA, alé alé alé, alé alé alé, alé alé alé
    Forza ŞTIINŢA, alé alé alé, alé alé alé, alé alé alé.


    Eeee... alé alé, alé alé alé alé CRAIOVA!
    Eeee... alé alé, alé alé alé alé CRAIOVA!



    Alé, forza ŞTIINŢA alé!
    Alé, forza ŞTIINŢA alé!



    Oooooo..., forza ŞTIINŢA alé,
    ŞTIINŢA alé,
    ŞTIINŢA alé,
    Forza ŞTIINŢA alé!



    Oooooo,
    Oooooo,
    Oooooo,
    Forza CRAIOVA!



    Alb-albaştrii alé, alb-albaştrii alé,
    Alb-albaştrii alé, alé-o
    La la la, la la, la la,
    La la la, la la, la la, la.



    Alé alé alé, CRAIOVA, alé,
    Alé alé alé, CRAIOVA, alé,
    Alé Craiova alé,
    Alé CRAIOVA alé,
    Alééé CRAIOVA alé!



    Laa, la, la, la, la, la, laaa, lala,
    Laa, la, la, la, la, la, laaa, lala,
    <beep><beep><beep><beep> lu' steaua, <beep><beep><beep><beep> lu' steaua
    <beep><beep><beep><beep>, <beep><beep><beep><beep>, <beep><beep><beep><beep> lu' steaua!

    Ooo, o, o, o, o, o, ooo, o, o,
    Ooo, o, o, o, o, o, ooo, o, o,
    **** dinamo, **** dinamo,
    ****, ****, **** dinamo!



    Oooo, oooo, oooo ... CRA-IO-VA !



    Alé alé ŞTIINŢA alé, oeo,
    Alé alé ŞTIINŢA alé, oeo,
    Alé alé ŞTIINŢA alé, alé ŞTIINŢA alé, oeo!



    CRAIOVA, forza CRAIOVA, lalala lala lalalalala, lalala!
    CRAIOVA, forza CRAIOVA, lalala lala lalalalala, lalala!



    E **** steaua,
    E **** steaua
    E **** steaua
    ****, **** steaua!

  8. #29
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Săriţi cu toţii
    Şi strigaţi tare
    Să moară câinii din Ştefan cel Mare!

    Alé, alé, alé alé alé...
    Să strigăm cu toţii-n cor
    Le dăm **** câinilor! / Hai CRAIOVA dă-le gol!

    http://www.smiliearchiv.com/smilies/...brutale_57.gif
    Last edited by Pacala; 10th December 2003 at 08:52.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #30
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    bluescorpion nu vreau sa intru in polemici cu tine, ca esti oltean de-al meu. Zi-mi galerie din europa care sa aiba cântece propiu zis. 1,2 cântece mai multe nu. De obicei la galerie se striga , nu prea se cânta( exceptie "galeriile" din Marea Britanie) Mai avem câteva cantece(vro 3) dar care nu le stiu decât putine persoane , si de aia nici nu se cânta. Si mie mi-ar place sa cânte tot stadionul ... poate o sa se faca cu timpu` ceva si in privinta asta ... echipa sa aiba rezultate, ca restu` vine de la sine.
    Amor de lejos, felices los quatro....

  10. #31
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Craiova
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Galeria nu puteti s-o criticati, pentru ca prin tot ce face ne-a adus faima. Orice s-ar face, nu se poate fara injuraturi. Suntem ultrashi, ce draq... Blondu...nu exista sef de galerie mai tare in tara.

    Edmond, chiar nu vad ce ai cu Peluza Sud. Daca nu iti place spectacolul pe care il face, fa-ti tu o galerie shi incurajeaza echipa cum crezi tu. Blondu nu are cum sa promita ca nu se mai injura. Ar fi culmea. Pt. ca zice Spanu sau Beldeanu. Sa nu crezi ca gabi blondu e un lacheu care face orice spune beldeanu, mititelu sau staicu. Conducatorii trec, galeria ramane la fel.

    Cat despre scandarile cu m***...la unele meciuri, cum ar fi cele cu dinamo sau steaua le striga tot stadionul
    [COLOR=Orange]Signature In Construction..Please come back later[/COLOR]

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Prietene , nu am nimic cu Gabi Blondu , dimpotriva... chestia cu injuraturile este discutabila... dar chestia cu " sugi p..." strigata de nu stiu cate ori pe meci ma deranjeaza la culme.. Si ca suporter si ca persoana particulara... Galeria face si ea parte din spectacol , dar sa nu uite , ca este un personaj secundar... multi dintre noi venim sa vedem un spectacol si sa ne incurajam echipa pe care o iubim nu sa ascultam tot felul de obscenitati.... Pentru astfel de obscenitati
    conform ultimelor norme UEFA si conform deciziilor ligii romane arbitrul poate intrerupe meciul si evacua galeria , si mai mult se poate ajunge la suspendarea terenului sau a jucarii meciului fara spectatori... In acest caz , clar voi considera ca galeria este contra intereselor echipei... Conform normelor europene Clubul organizator este obligat sa ia toate masurile pentru desfasurarea in bune conditii civilizate a spectacolului sportiv...
    Este problema fiecaruia cum gandeste... Eu insa nu pot sa nu ma gandesc la cele cateva mii de copii care vin uneori la stadion visandu-se un Balaci sau un Cîrtu si care nu sunt protejati de obscenitatile galeriei. Nici fetele sau femeile care vin la meci... Spectacolul nu este numai al vostru , trebuie sa intelegeti asta ! Exista injuraturi si injuraturi , limba romana are multe intelesuri ..eu m-am declarat contra obscenitatilor spuse direct , fara nici o jena...
    Poate nu este o idee rea ...poate o sa ma gandesc si la ideea ta cu o alta galerie... Daca o sa fie nevoie o sa facem si asta ..
    Problema insa ramane...si nu uita ca Peluza Sud , din cate stiu este persoana juridica ..orice persoana care se simte lezata poate actiona contra ei in diverse feluri ..inclusiv in sala de judecata .
    Peluza Sud poate renunta la o parte din injuraturi si mai ales la obscenitati . Din respect fata de ceilalti olteni care vin sa incurajeze echipa . Si platesc un bilet sa-i vada pe fotbalisti , nu sa-si astupe urechile in timp ce privesc meciul...
    Inchid aici aceasta postare , vreau insa sa-ti mai spun ca la ultima partida , cea cu Nationalul , galeria noastra a fost jalnica..Preocupata de in juraturi si obsceniti a uitat aproape complet sa incurajeze echipa. S-a trezit la gol si s-a stins apoi imediat ... asa a fost posibil ca cei douzeci de suporteri ai Nationalului
    sa fie auziti permanent , din primul pana in ultimul minut... ( nu-mi aduc aminte sa fi auzit vreo injuratura din partea lor ! ) . Tie personal ti-a placut asta ?!

  12. #33
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Craiova
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Repet, injuraturile nu pot disparea. Shi asta nu pt. ca nu vreau eu,Gabi Blondu, Charly, sau altcineva. Traim la urma urmei in Romania.

    "Eu insa nu pot sa nu ma gandesc la cele cateva mii de copii care vin uneori la stadion visandu-se un Balaci sau un Cîrtu si care nu sunt protejati de obscenitatile galeriei"

    Stai linistit, caci copii sunt cei care injura cel mai mult.

    "vreau insa sa-ti mai spun ca la ultima partida , cea cu Nationalul , galeria noastra a fost jalnica..Preocupata de in juraturi si obsceniti a uitat aproape complet sa incurajeze echipa. S-a trezit la gol si s-a stins apoi imediat ... asa a fost posibil ca cei douzeci de suporteri ai Nationalului sa fie auziti permanent, din primul pana in ultimul minut..."

    Asta este, am fost shi noi obositi dupa deplasarea de la Steaua. In plus a fost foarte frig shi multi nici macar nu au venit la meci.

    Oricum, tu nu ai nici un drept sa critici galeria atata timp cat tu nu faci parte din ea. A vazut ca nu striga nimic galeria, dar nu uita ca nici tu nu strigai nimic.
    Cum poti tu sa spui ca galeria a fost jalnica? Du-te tu shi fa galerie atunci. Ti se pare foarte usor sa mergi cate 10-12 ore in autocar pt. deplasari...sau sa muncesati la fel de mult pt. coregrafii. Nu e vina cuica ca nu a venit lumea in peluza la meciul cu nationalul...pur shi simplu nu a venit
    [COLOR=Orange]Signature In Construction..Please come back later[/COLOR]

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Probabil esti putin confuz... Este problema ta, daca nu vrei sa intelegi... Daca insa vrei putem discuta si alte aspecte ..dar nu aici , poate pe pm , sunt aspecte care nu vreau sa le poata vizualiza suporteri ai altor echipe!
    In ceea ce priveste galeria , asa cum arata acum , nu pot face parte din ea pentru ca nu ma reprezinta... ar trebui sa te gandesti insa , ca la meciul cu Steaua de ex. contributia galeriei nu ar fi fost atat de frumoasa daca nu ar fi fost cei ca mine , care nu fac parte din galerie , dar care au participat la spectacol ( si au fost vreo 1500 ! )... Eu nu-ti doresc decat sa participi macar la atatea meciuri in deplasare la cate am fost si eu... si la cate voi mai merge...
    Am tot dreptul sa critic galeria si am sa o fac in continuare..La fel cum am sa o laud atunci cand este cazul.....

  14. #35
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Cea mai tare galerie ~> Alb-Albastrii din Banie!

    Universitatea Craiova a fost , este si va ramane cea mai frumoasa echipa a fotbalului romanesc !



    http://www.geocities.com/adtrasca/tUCrv.gif
    http://www.geocities.com/adtrasca/inima.gif
    http://www.geocities.com/adtrasca/tUCamp.gif



    Prima echipa romaneasca ajunsa in semifinalele unei cupe europene!
    Singura echipa romaneasca ajunsa in semifinalele Cupei UEFA!
    Prima echipa romaneasca in sferturile de finala ale CCE!
    Prima echipa romaneasca ce a eliminat una englezeasca!
    Prima echipa romaneasca ce a eliminat una germana!
    Prima echipa romaneasca care a eliminat o echipa italiana.AcFiorentina prima data cand era Oblemenco!
    http://www.geocities.com/adtrasca/ugceamai.gif

    http://www.geocities.com/adtrasca/leu_crv.gif

    http://www.geocities.com/adtrasca/ugalerie.gif

    http://www.geocities.com/adtrasca/tPalmares.gif

    Campioana Romaniei (4 ori): 1974, 1980, 1981, 1991
    Vicecampioana Romaniei (5): 1973, 1982, 1983, 1994, 1995
    Ocupanta locului III (7): 1967, 1975, 1977, 1984, 1986, 1990, 1993
    Castigatoarea Cupei Romaniei (6): 1977, 1978, 1981, 1983, 1991, 1993
    Finalista a Cupei Romaniei (5): 1975, 1985, 1994, 1998, 2000
    Semifinalista a Cupei UEFA: 1983
    Sfertfinalista a CCE: 1982

    http://www.chip-soft2.go.ro/17u_steaua_inceput600.jpg



    http://www.geocities.com/universitat...luelions03.jpg


    http://www.geocities.com/adtrasca/HaiStiinta.gif

    Sursele:
    http://www.geocities.com/adtrasca/ucraiova.htm

    http://www.chip-soft2.go.ro/pucraiova.html

    http://www.geocities.com/universitateacraiova/
    Last edited by ady_azzuro; 18th December 2003 at 17:30.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #36
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    Ari uitat toti ca sintem prima echipa care a eliminat o echipa italiana.AcFiorentina prima data cand era Oblemenco

  16. #37
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nemuritor
    Ari uitat toti ca sintem prima echipa care a eliminat o echipa italiana.AcFiorentina prima data cand era Oblemenco
    Merci Nemuritor, tocmai am adaugat si aceasta premiera
    Ce sa-i faci, te mai lasa memoria cand inaintezi in varsta
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , ai cazut in patima "gabilove" postezi la nesfarsit... nu inteleg ce ai deschis aici... titlul subiectului este despre galerie iar postarea ta de deschidere este despre performantele echipei... daca este despre performantele echipei a deschis Gerson un subiect identic..am sa mut si postarea ta acolo...hotaraste-te...findca esti tot timpul pe aici ai numai o zi la dispozitie !

  18. #39
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Am facut o combinatie intre performante si imagini ale galeriei, daca tu crezi ca nu se potriveste muta mesajul.
    Aveam sa de gand sa mai adaug niste informatii despre galerie, dar am inteles ca nu esti de acord cu un thread in care am putea sa ne dam cu parerea despre galeria noastra...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ai inteles prost! Lucrez la reorganizarea forumului si galeria va avea un thread separat... nu-mi mai atribui intentii pe care nu le-am avut... Ma voi consulta cu majoritatea celor de aici... vreau ca inceperea pregatirilor echipei sa ne gaseasca pregatiti.

  20. #41
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Am inteles...sper sa incepem anul nou cu pregatirile finisate
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  21. #42
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ultima actiune a galeriei , banner-ul contra lui Gica Popescu dovedeste imaturitatea liderilor( sau faptul ca acestia canta dupa cum dicteaza cineva din umbra ) acestei galerii cu care eu , personal , ca suporter incep sa ma identific din ce in ce mai putin...
    Interesul Universitatii incepe sa nu mai conteze prea mult pentru ei... 80 % din jucatorii din serie A au contract cu firma unde este Popescu impresar , iar daca ne referim la jucatorii cei mai buni si talentati proportia urca probabil la 95% ( inclusiv Plesan , Rada , Stancu , C.Tudor , Stoianof...si care or mai fi )... ..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •