Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 260

Thread: Ce se striga de la galerie?

  1. #43
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Njock
    Mie mi-a placut cel mai mult banner-ul galeriei Stelei pe giulesti : "Aveti grija mama lui Antonescu e din nou gravida" Trebue sa-ti "turezi" un pic creerul sa vii la o astfel de idee....
    da
    intradevar foarte frumos

  2. #44
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    deep_purple blue pacala ce dreaq va tot certati atata.



    eu prefer ca galeria noastra sa fie infratita cu cea a craiovei decat cu aia din bucale.

  3. #45
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Cine suntem?
    Cine suntem?
    Suntem celebra galerie
    Din Peluza Nord se stie
    Acolo mereu vom fi
    Pentru echipa vom muri...

    Oriunde m-as deplasa
    O fac pentru echipa mea
    Si chiar daca echipa pierde,Nici un ultras n-are regrete.


    hahaha
    auzi la ei

  4. #46
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Intr-adevar, foarte realiste versurile. :d

    Nu ma mai cert cu nimeni. Ii las sa se certe singuri, poate vor obosi intr-un final.

  5. #47
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by deep purple
    Deci Blue tu nu stii exact pe unde trebuie curatzat Jiul dar stii exact cum e Bega?
    Ei nu ca incep sa cred ca ai probleme grave de"pricepere" ti-am spus ca stiu ,intamplator stiu.Restul discutziilor sint in plus, va mai curge apa destula pe Jiu dar si pe Bega.Asa ca discutzia este inutila.

    Quote Originally Posted by deep purple
    Si apropo, intreaba-l pe Pacala cine a inceput o asemenea discutie. Vad ca tot repet aproape ca SOS dar tu tot nu intelegi
    Maestre, mesajele anterioare sint graitoare, toata lumea le poate vedea ,tu potzi repeta cat vrei dar cele doua subiecte blocate spun totul. Asa ca , scuza-ma

    Quote Originally Posted by deep purple
    Tu vrei sa-mi dai raspunsuri inteligente pe forum in fatza tuturor dar vrei sa-ti raspund pe PM ca sa nu vada nimeni. Da' chiar asa vigilent te crezi?!
    Doamneeeeee ! tu nu esti pe dreaba ta de nici o culoare, sigur esti aceeasi persoana sau ai furat nickul?
    daca tot tu esti, recunosc ca ai reusit sa ma pacalesti rau de tot pana acum


    Quote Originally Posted by deep purple
    Faza cu Sportul care prindea aripi e din Star Trek. Iar echipa voastra nu mai e asa de maxima ca sa castige lejer. Nu uitati ca ati furat-o acasa de la Farul care la radul lor a furat-o de la Poli cu 2-3 etape inainte de meciul cu voi.
    Ca sa vezi ce e si soarta asta. Toata lumea in afara noastra zice ca v-am dat meciul.Dar eu nu spun asta. Spun doar ca n-au luptat pe viatza si pe moarte.Nu uita ca voi intalneatzi o echipa care alerga dupa locul 3 atunci, cand ne-a batut Farul eram o echipa echipa in cadere libera cu Marcu la timona.Conteza enorma forma echipei.Asta o stii si tu in adancul sufletului chiar daca n-o recunosti. Aceeasi jucatori ai lui Poli au inceput foarte bine cu Panduru ,tot ei cu Gherman si o alta stare de spirit au pierdut 9 meciuri . Vezi tu, cam asa sta treaba. Sportul sint aia care v-au batut fara drept de apel cu 3-1 spre ciuda mea si a ta bineintzeles.
    si Sportul nu merita soarta asta, ma refer la jucatorii lor ,foarte multi tineri si talentatzi, despre Poli, ....


    Quote Originally Posted by deep purple
    a treia generatie de la mine s-a nascut in Maramures. Si e vorba doar de o parte a familiei. Noi nu suntem asa nomazi ca voi.
    Numai ca oltenii au stat destul de izolatzi vreo 1600 de ani. O nimica toata.Ceea ce nu se prea poate spune despre banatzeni.Este acolo un adevarat mozaic etnic , tu spui ca ai si radacini hat departe prin Maramures.Pai,nu stiu cum sa-tzi spun, da-ne si noua voie sa ne plimbam putzin macar pana la vecini, ma refer la bucale si banatz
    Despre noi doi, asa e draga, ca noi si sintem aproape de casa parinteasca, iete ici dai cu piatra,nu e asa departe.
    Noi doi chiar n-am calatorit(nu nomazi,ca aia e altceva,incearca sa prinzi si tu citeva cuvinte noi).Da' tu imi spui mie asta , ca sa vezi ce coincidentza ùEu zic totusi sa vorbim de acum incolo prin pm sau deloc tu ce parere ai?

  6. #48
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    ba da nu stiu ce dreaq va apuca


    RUSINE RUSINE RUSINE RUSINE RUSINE






    TRAIASCA ROMANIA DE LA TISA PANA LA NISTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




    /fu/ la separatisti

  7. #49
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    sa stii ca ai dreptate, din partea mea am incheiat certurile.Scuze

  8. #50
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Alo, baietii! Iar o dam pe discutii din astea? Pe urma ziceti ca inchid subiectele la sfatul unora... Pai am eu impresia ca, de indata ce inchid un topic, ne mutam cu arme, bagaje si obiceiuri pe altele

  9. #51
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    tudose, cum am mai spus, am renuntzat n-are rost sa-nchizi aici, poate sunt oameni care vor sa vorbeasca ceva util, ca eu m-am saturat de inutilitati.

  10. #52
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Pai zau ca eu nu vreau sa inchid nici un topic! Doar ca trag cate un semnal de alarma...

  11. #53
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Pacala, dar pe tine nu te-au luat fratii tai in Canada?

    Oricum, n-am prea vazut pe aici ce se striga la Brasov, Ploiesti, Piatra, Bistrita, Constanta, Galati, Regie, chiar Pitesti....

    Ce bine de ei, ca nu trebuie sa se certe cu nimeni. Numai cu arbitrii(stiu ei care!).
    Smile, its good for you!

  12. #54
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Azure știu ei care și te roagă sa-ți vezi de treaba ta.
    Leave me alone!

  13. #55
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Seby, cum e sa tzii cu Ceahlaul? Chiar ma intereseaza.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  14. #56
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Mergeti la meciuri singuri, sau cu scoala? Merg si parintii cu voi? Imi inchipui ca se organizeaza cite o serbare la fiecare "pinalty"...

    Apropo, cum au fost cupele europene?

    Tot e un semn bun, macar suporterul uneia dintre echipele mentionate de mine are si acces la internet... Ca restul...

    Seby, care e slagarul vostru?
    Smile, its good for you!

  15. #57
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Azur89
    Pacala, dar pe tine nu te-au luat fratii tai in Canada?
    azurel, esti chiar un membru special,replicile tale fac parte din ciclul:
    Copiii spun lucruri traznite

  16. #58
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    una si cu una fac doua, am o lista vreo 40 de adrese internet al Stiinzei, merita sa o caut,va intereseaza sau va ajung siturile date pe aici?sint si strigaturi, de toate pe acolo

  17. #59
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    interesant, sa puna fiecare echiap cantecele lor.

  18. #60
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    noi am pus cantecele noastre, crezi ca ceilalti au cu ce se lauda?

  19. #61
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    37
    Reputatie
    1
    cine nu strigaaaa cine nu sareeee
    ori este caine ori e prot de moareeeeee)

    shi mai era ceva, nu imi amintesk bine,
    bla bla... haidetzi pe ei, pe mamaaa loor

    dar din ce canta poli imi placeee.... laaalalalalalaaaalalaa laaalalalalaaalaaa forza viola e, forza viola eee eeeeeeeeeee forza viola e... )
    "venitzi cu noi! tineri din toata timishoara! s-aratam ca fruncea e`n banat, tzarii in lung shi-n lat!! " -phoenix-

  20. #62
    junior
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    intrebarea era ,ce se striga la galerie ,nu cu ce te droghezi tu timisorene.
    I Don't give a damn

  21. #63
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    netscape, daca intrebarea era: "ce se injura la galerie?", poate itzi venea shi tzie vreo idee
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •