Page 38 of 40 FirstFirst ... 283637383940 LastLast
Results 778 to 798 of 830

Thread: Dusmanii nostri ....

  1. #778
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Moment de glorie dupa meciul steaua-Gloria Bistrita: gigi becali la iesirea din loja sarbatorea in uralele suporterilor mareata victorie!!
    Sa mai zica cineva ca nu sunt ei unici!

  2. #779
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Uite un stelistoltean care nu ma deranjeaza si nici nu imi e antipatic


    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/prep...st-243617.html


    http://img696.imageshack.us/img696/1...iprepelita.jpg



    Poza cu Prepeliță în tricoul lui Dinamo a apărut pe site-ul 365.ro în 2007, la scurt timp după transferul lui la Craiova


    Prepeliță are un trecut în alb-roșu, echipă pe care o simpatiza și la care a fost la un pas să ajungă în ianuarie 2006.


    Prepeliță a semnat ieri cu Steaua, deși s-a declarat mereu un suporter al lui Dinamo. De fapt, atașamentul și dragostea față de trupa din Ștefan cel Mare le-a dovedit în mod vizibil pe perioada junioratului.

    Născut la Slatina, Prepeliță a copilărit în Slobozia, acolo unde, de fiecare dată cînd se antrena la juniorii clubului CSȘ Slobozia, îmbrăca un tricou al lui Dinamo, cu numărul 13, primit de la Adrian Mihalcea.

    La vremea respectivă, colegii îl știau ca un suporter înfocat al alb-roșiilor, echipă la care a fost foarte aproape să ajungă în urmă cu 5 ani și jumătate. În ianuarie 2006, cînd evolua încă la FC Argeș, a fost în discuții extrem de avansate cu Dinamo, însă transferul a picat în ultima clipă, iar peste un an și jumătate avea să plece la Universitatea Craiova.


    Și Dan Petrescu a avut de suferit
    Unul dintre simbolurile Stelei, Dan Petrescu, a avut de suferit de pe urma unui gest pe care suporterii roș-albaștrilor nu l-au trecut cu vederea. "Bursucul" a sărutat steagul Rapidului (foto) atunci cînd a preluat, în 2004, trupa din Giulești. Dan Petrescu a fost huiduit de galeria roș-albaștrilor chiar și după mulți ani de la acel gest, atunci cînd el a venit pe Ghencea cu Unirea Urziceni.

    Gazeta a anunțat în premieră transferul
    16 februarie 2011
    GSP a anunțat pentru prima dată interesul Stelei pentru Prepeliță, însă la vremea respectivă Adrian Mititelu i-a achitat mijlocașului restanțele salariale, după care l-a convins să mai continue și în retur
    23 mai 2011
    GSP a anunțat că, după Mihai Costea, și Prepeliță va ajunge în Ghencea, lucru care s-a confirmat ieri, cînd Becali a dezvăluit că mijlocașul a semnat deja cu Steaua

    500.000 de euro va plăti Steaua în schimbul lui Prepeliță, care are 25 de ani și jumătate

    8 ani au trecut de cînd Prepeliță a debutat în Liga 1, pe 7 mai 2003, în meciul Gloria Bistrița - FC Argeș 1-0

    232 meciuri a jucat Prepeliță în Liga 1, pentru două cluburi: FC Argeș și U Craiova

  3. #780
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Pai tocmai ce am auzit ca va merge la steaua...Sa postam poza asta pe site-urile steliste

  4. #781
    incepator
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Bucharest
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    eu daca as fi in locul lui nu m-as duce ...da' daca stau bine sa ma gandesc el fotbalist fiind cu maxim 2 clase si asta fiind singura lui sursa de venit il inteleg :|

  5. #782
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Lasa sa se duca...amaratul asta va forma impreuna cu Tanase mascota echipei...

    Prepelita: "Am semnat cu steaua pe 5 ani" http://www.********.ro/Prepelita_con..._-n139759.html De fapt, cred ca i-a spus altcineva ca a semnat...
    Last edited by Aurel.D; 11th June 2011 at 21:40.

  6. #783
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ups........
    Concordia Chiajna va juca in templul lor. Oare vor prelua si palmaresul stelei?

  7. #784
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Am un prieten care are o tarla la Chirnogi, boboc de peisaj, nu e nimic de jur imprejur pe o raza de fo 6 km. O sa vorbesc eu cu el sa le faca un pret bun producatorilor de cacareze.
    Asa si?

  8. #785
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    http://www.prosport.ro/sport-life/sp...n-1988-8357147


    Incet, incet, ies la iveala magariile rivalei.

  9. #786
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    http://www.prosport.ro/sport-life/sp...n-1988-8357147


    Incet, incet, ies la iveala magariile rivalei.
    haules baules,rade ciob de oala sparta
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #787
    incepator
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Bucharest
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    de parca numai 1 au facut

  11. 19th June 2011, 23:50
    Reason
    lasa-ne

  12. 15th August 2011, 02:46
    Reason
    provocari...

  13. 22nd August 2011, 09:08
    Reason
    la cerere

  14. 22nd August 2011, 09:12
    Reason
    fara provocari

  15. #788
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    @Leodacin

    Daca nu vrei mesaje care sa-i supere pe "prietenii" tai hingheru' dario si restul alora multi si...majoritari, atunci macar sterge mesajele care-ti este frica ca-i vor deranja...nu le edita sa iasa din ce ramana postat tocmai pe dos fata de ceea ce am vrut eu sa spun.

    Te rog sa-mi stregi tot mesajul de mai sus (#788) pentru ca asa cum l-ai editat, nu are nimic comun cu ce am vrut eu sa spun....

    P.S. Stiu ca nu esti prietena cu specimenele astea d'al de dario, hingheru' etc, mai ales dupa tot ce au mancat cu gura plina despre tine...dar ti-e atat de frica de ei incat faci orice ca sa le castigi prietenia si sa le intri in gratii...

  16. #789
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Lexus, nu este adevarat. M-am saturat sa tot vad postari cu puiuti si cocalari si facut fratiori si multe tampenii fara pic de logica. Daca intelegi ce vreau sa spun, bine.........daca nu, iara bine.
    Pe Suporter Dinamo, vreau sa se vorbeasca mai mult de fotbal si alte sporturi, nu balacarii si polite platite unora si altora. Pt asta este Internul.

  17. #790
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Lexus, nu este adevarat. M-am saturat sa tot vad postari cu puiuti si cocalari si facut fratiori si multe tampenii fara pic de logica. Daca intelegi ce vreau sa spun, bine.........daca nu, iara bine.
    Pe Suporter Dinamo, vreau sa se vorbeasca mai mult de fotbal si alte sporturi, nu balacarii si polite platite unora si altora. Pt asta este Internul.
    Nu am chef de comentarii si de dispute, mai ales cu tine, dar te rog sa-mi respecti dorinta si daca mi-ai editat mesajul schimbandu-i cu totul sensul, atunci sterge-l de tot.

    As face-o eu, dar stii ca nu se mai poate edita dupa o ora sau o jumatate de ora...

  18. #791
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Gandeste-te la ce am spus mai sus.

  19. #792
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Noi n-avem dusmani, doar persoane frustrate care ne invidiaza!!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  20. #793
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    gasesti si vreo explicatie logica pentru care v-ar invidia cineva?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #794
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    gasesti si vreo explicatie logica pentru care v-ar invidia cineva?
    Imi permiti sa raspund eu?
    Din ce reiese de pe topicuri, pentru faptul ca noi am avut bani sa le dam de-o inghetata lui Ghinga si Beța, iar voi nu!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  22. #795
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    asa da. e cam singura explicatie care are sens
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  23. #796
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    asa da. e cam singura explicatie care are sens
    Numai un om frustrat ca tine vede intr-un suporter a unei echipe rivale, un dusman. Esti bolnav, omule!!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  24. #797
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    liviut, ti-ai dat singur cu ****nul in cap sau ce ai?
    unde vezi tu dusmanii in discutiile mele cu dinamovistii?
    te-am intrebat cat se poate de serios daca ai vreo explicatie logica pentru care cineva v-ar invidia pe voi.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  25. #798
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    liviut, ti-ai dat singur cu ****nul in cap
    sa vezi ce sanctiuni iti iei

    on-topic:
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •