Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 67

Thread: FC Vaslui echipa momentului in divizia B

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1

    FC Vaslui echipa momentului in divizia B

    Cap B-s

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    daca este sau nu fc vaslui echipa momentului astept raspunsurile voastre va multumesc anticipat

  3. #3
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    nu se poate vorbi de asa ceva in acest moment!!! trebuie sa asteptam meciul dintre Ceahlaul si FC Vaslui (etapa a 3-a) si atunci vom vedea cine e mai in forma!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  4. #4
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    Dak si o echipa din B a ajuns "echipa momentului"....lasa'ti'ma in pace!

    In opinia mea nu exista asha ceva k echipa momentului! Cum se poate defini "momentul"? O etapa? 5? un (re)tur? o repriza?
    FORZA CEAHLA'UL!!!!

  5. #5
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Drakoness
    Dak si o echipa din B a ajuns "echipa momentului"....lasa'ti'ma in pace!
    Drakoness, citeste titlul subiectului mai cu atentie!!! este vorba de echipa momentului in B!!!!
    Dar si asa tot nu poate fi vorba de fC vASLUI!!!
    :degete:
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai baietii presupun ca cei care ati scris suntetii din piatra neamt,nu?Acuma am sa incep sda vad dau putine argumente pentru a va da seama ca nu degeaba am pus acest topic. In primul rand de patru ani incoace ne luptam ca sa promovam.In sezonul 2001-2002 am incercat sa promovam in divizia C dar din pacate nu am reusit pentru ca sa vandut meciul d catre sponsorul nostru Strungariu pentru a avea avicola de la iasi, in sezonul 2002-2003 cu greu sa facut o noua echipa care a cumparat loc e la o echipa care a promovat in C si sa adus la vaslui,iar echipa sa numit F.C.Vaslui apartinand lui Adrian Porumboiu.iar de cand a luat echipa el totul a mers bine si am promovat in divizia B. In sezonul 2003-2004 am inceput ca a ne luptam la promovarea in divizia A cu Poli Iasi iar din pacate am luat niste jucatorii castigatii la POKER de porumboiu si ne-au lasat balta la inceputul returului si din pacate a promovat Poli Iasi dar si cu ajutorul familiei STURDZA si a celor de la PSD. In sezonul 2004-2005 am inceput razboiul cu Stefan si cu a lui echipa chiatra neamt iar spre bucuria noastra a vasluienilor avem 7PUNCTE avans fata de cei de la chiatra. Si cam aceste sunt argumentele mele in legatura cu topicul pus de mine pe acest forum. Era normal ca sa fie si altii care sa nu le convina ce am scris.OK BAFTA Brigada Suprema 4EVER
    Last edited by Tudose; 2nd March 2005 at 16:17. Reason: Atentie la cum scrii numele echipei din Iasi! Citeste regulamentul

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    In primul rand ar fi de dorit sa citesti regulamentul forumului si apoi sa scrii. Asa ca scrie cum trebuie numele echipei din Iasi, chiar daca nu o simpatizezi.
    Multi spun ca si in cazul vostru ar fi putin trafic de influenta.
    In plus ati adus acolo un antrenor destul de ciudat...nu cred ca ai motiv de bucurie. Faptul ca a adus vreo 12 jucatori noi , desi lotul vechi avea sapte puncte avans in clasament ar trebui sa te nelinisteasca. Am vorbit ieri cu un jucator oltean care joaca la echipa din Vaslui. Cei vechi sunt destul de nemultumiti de aceasta stare de lucruri si e posibil ca in retur lucrurile sa arate altfel.... Oricum, succes.

  8. #8
    sport legend sorinl's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    368
    Reputatie
    1

    Talking

    vaslui e intradevar echipa momentului...din c are o ascensiune fulgeratoare spre a-un fel de viitorul scornicesti dar mai capitalist...

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1

    sorry

    mai baietii si in special celui de la craiova cred ca esti,nu? tu puteai ca sa vorbesti doar cu un jucator frunza iar acesta o duce destul de bine aci chiar daca nu imi comvine ca a veni inapoi dar ce sa-i faci nu dau eu bani la echipa si cine da ala face regulile. si chiar daca a avut un inceput fulminant nu prea cred ca o sa se intample ca la altii cum sa intamplat ok pentru ca noi pina acuma nu am fost ajutatii de primarie deloc si am ajuns unde am ajuns iar de acuma dupa cum vad se intampla un lucru minunat sau pus Edilii nostri pe treaba si vor sa ajute echipa vasluiana asa ca sa speram toate cele bune. Brigada Suprema 4EVER

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu este vorba de Frunza... daca esti din Vaslui trebuie sa stii ca mai exista si alt oltean in echipa.

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai baiatule sunt din vaslui si singurul care e din craiova e Stancu care joaca la vaslui si care aramas la echipa

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    pai vezi,"mai baiatule" ca puteam sa vorbesc si cu alt jucator in afara lui Frunza... ..si daca mai sapi, mai gasesti unul care a evoluat la o divizionara B din Craiova....poate cu el am vorbit....

    in fine, nu are importanta, daca vreti sa fiti echipa momentului, treaba voastra, eu nu sunt impotriva...
    noroc bun si sa ne vedem cu bine in A...

  13. #13
    sport legend sorinl's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    368
    Reputatie
    1
    Edmond,n-am nimic impotriva oltenilor,dar ca pietrean pot doar sa-ti sugerez:daca tii neaparat sa te vezi cu vasluienii,s-ar putea totusi sa nu fie pe prima scena.
    eu prefer sa fim totusi noi aia care sa ne intalnim in a cu craiova.

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Sorine, eu nici nu am vazut ca sunt pe forumul Ceahlaului , am urmarit threadul la "new posts"... nu am preferinte vizavi de vreuna din echipe...
    insa nu mi-ar place sa se formeze iar o cooperativa...Bistrita- Ceahlaul si mai stiu eu care echipe... daca e sa fie totul la vedere, pe terenul de joc, chiar imi este indiferent cine intra...

  15. #15
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    mai Edmond_ , cooperativa Bistrita - Ceahlaul s-a desfiintat de mult si cele 2 echipe nu vor mai avea treaba de acum inainte!! stai linistit!! ca intram noi in A si o sa jucam curat!! ca in ultimele 2 sezoane!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai edmond uite ca ti-am gasit un oltean de al tau care mi-e prieten bun si un fotbalist bun.maine cand ma duc la stadion am sa-l intreb pe stancu care e al doilea si am sa-ti ti-l zic. si in legatura cu astia de la ceahlaul care nu stitii ce inseamna sa faceti galerie,sa mergetii in deplasare ce mai vreti ca sa fiti voi in A cand voi daca intrati o sa incepetii iar cu blaturile.Lasati-ne in pace ca sa scoatem moldova din mizeria care ati facut-o voi. resemnati-va si ramineti in B ca noi suntem echipa momentului in divizia B si vom intra sa facem istorie si in A. mai edmond daca esti unul care faci deplasarile galeria o sa ne vedem la iasi cand o sa joace iasu cu craiova. Brigada Suprema 4EVER

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai edmond uite ca tiam gasit un oltean si maine am sa il gasesc si pe al doilea ca il intreb pe stancu.si daca esti de la galerie si mergi prin deplasari o sa ne vedem poate la iasi. si mai baietii din piatra neamt ce tot va omoritii voi atata cu promovarea iar vreti sa faceti coperativa, mai bine ramane-ti in B ca acolo va e locul.asa ca resemnati-va si nu mai crede-ti la promovare anu' asta. este loc doar pentru o echipa F.C. Vaslui . Brigada Suprema 4EVER

  18. #18
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Am o intrebare pt. cei din Piatra Neamt: de ce primiti cow-boy pe topicul dedicat echipei voastre?
    CAP de ... cred ca vine de la C.A.P. - cooperativa agricola de productie porumboiu sau poate de la cap de p...iulita.

    Lasati "questo paisane" : CAP de piulita sa debiteze ineptii, auzi echipa momentului iar voi doar il urechiti.

  19. #19
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai baiete, da tu esti prost rau dupa cum scrii aci. eu am pus asa topicul asta asa sa vedem ce parere au uni sau alti. poate a fi sau a nu fi F.C. Vaslui echipa momentului sau nu o sa se vada la sfarsit,nu? cand se va trage linie si vom vedea cu adevarat cine a promovat. iar te rog nu te lua tu de nick-ul meu ca eu nu sunt in nici un fel dupa cum scrii tu acolo. este doar un pseudonim. iar cand voi veni la piatra neamt poate ca vei auzii de acest pseudonim printre vasluieni. Brigada Suprema 4EVER

  20. #20
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Mai, "capule", du-te mai baiatule si mai invata limba romana, si-apoi te-ntorci si mai postezi... In alta ordine de idei, am si eu o intrebare: a fost careva la meciul de azi Ceahlaul- FCM??? Cu ce scor s-a terminat?
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  21. #21
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai simpson poate ca mai trebuie sa invat limba romana dar tu daca esti de la piatra neamt si desigur tii cu ceahlaul, de ce nu raspunzi la intrebare si atata ce te iei de mine ca nu stiu sa scriu, ce tu esti vreun mare filozof? vezi-ti de treaba ta si lasa-ma in pace.OK dar voi de ce nu aveti galerie mai ?
    Brigada Suprema 4EVER

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •