Page 172 of 194 FirstFirst ... 72122162170171172173174182 ... LastLast
Results 3,592 to 3,612 of 4070

Thread: Transfer Gossip

  1. #3592
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    si morata era cam cel mai slab.
    retired.

  2. #3593
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Chelsea s-au inteles in sfarsit cu Real pentru Morata. DiMarzio zice ca suma e undeva pe la 80-85 mil.
    De fapt cica suma initala e undeva sub 60 mil. O **** mare data de Real lui United

  3. #3594
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    cam scump daca e pe la 80 de milioane...

    ptr premier league lukaku e peste morata...

    hmm, deci sez trecut echipele si-au luat antrenori: pep, mourinho, conte...acum isi iau atacanti: lacazette, lukaku, morata...

    interesant
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #3595
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    E 99% facut transferul. E bun Morata, dar nu stiu cat de bine o sa prinda in PL. Sper sa fie ok. Oricum sunt putini atacanti centrali buni pe piata disponibili in aceasta vara.
    Tittlul n-o sa-l ia sigur la primul sezon, mai degraba locu 11.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #3596
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Se pricepe Ionica la pronosticuri mai ceva ca Pele
    Morata e ideal pt jocul lui Conte. Transfer excelent!

    PS: #milanbelotti

  6. #3597
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Se pricepe Ionica la pronosticuri mai ceva ca Pele
    Morata e ideal pt jocul lui Conte. Transfer excelent!

    PS: #milanbelotti
    Rizi tu, dar omul aproape a cistigat citeva zeci de milioane, de citeva ori, la pariuri.

  7. #3598
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Tocmai azi am castigat 10, in total am 100 acum, te invit pe sectiunea de resort sa verifici.
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Se pricepe Ionica la pronosticuri mai ceva ca Pele
    Morata e ideal pt jocul lui Conte. Transfer excelent!

    PS: #milanbelotti
    Ultima data cand au jucat in CL, de fapt in Europa ca nu jucasera nicaieri anu trecut, au terminat pe 11. Pushlamale in toate regula. Nu pot face fata sa ia si titlu in PL, sa ajunga departe si-n CL, logica primara de copil de generala iti spune asta, nu-ti trebuie nu stiu ce cunostinte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #3599
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Locurile 1-7 (practic cele mai bune echipe din EPL) sunt angrenate in competitii europene. Deci anul viitor castiga titlul Southampton sau Bournemouth conform previziunilor lu Ionica.

    @jo: poate sa castige sute de milioane... pt mine pariurile sunt o boala care e greu de controlat si e doar o chestiune de timp sa ii pierzi...

  9. #3600
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Locurile 1-7 (practic cele mai bune echipe din EPL) sunt angrenate in competitii europene. Deci anul viitor castiga titlul Southampton sau Bournemouth conform previziunilor lu Ionica.
    Pai numa celsocul a fost praf si Liverpool, si doar cand au jucat in CL, in EL s-au mai descurcat cumva. Iar noi pentru prima data nu jucam in competitia care consuma cele mai multe energii, anu asta ia titlu City, Arsenal sau United, fix in ordinea asta ca si sanse! Sa ma cauti dupa campionat.
    Echipele din Manchester sunt cele mai bune in a dramui 2 competitii dure aproape la acelasi nivel, ele fac exceptie de la regula.


    Bine ca si celelalte echipe au sanse, inclusiv nou promovatele cum bine am vazut acu 2 ani, dar atat de mici de nu merita mentionate in acest moment.
    Last edited by Johnny D; 20th July 2017 at 14:20.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #3601
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    ------------Curtois---------------
    ------Rudiger---D.Luiz---Azpi------
    Moses---------------------M.Alonso
    -------Bakayoko----Kante---------
    Pedro---------------------Hazaard
    -----------Morata-----------------

    Rezervele lui Chelsea sunt: Caballero, Zouma, Cahill, Fabregas, Matic, Willian, Michy, D.Costa.
    Probabil va mai veni un fundas central, unul lateral si un mijlocas daca pleaca Matic la Juventus. Costa 6 luni va juca pt Chelsea intrucat Atletico are interzis la tranferuri.

    Lotul lui Chelsea e peste cel al lui Arsenal, cu tot cu Alexis, Ozil si Lacazette. Despre ce vorbim aici?! Conte si-a arata clasa in primul an. Chiar daca nu va mai lua titlul sezonul urmator, va fi o nuca tare in UCL si nu cred sa-i scoata cineva de pe locurile 1-4.

  11. #3602
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Locurile 1-7 (practic cele mai bune echipe din EPL) sunt angrenate in competitii europene. Deci anul viitor castiga titlul Southampton sau Bournemouth conform previziunilor lu Ionica.

    @jo: poate sa castige sute de milioane... pt mine pariurile sunt o boala care e greu de controlat si e doar o chestiune de timp sa ii pierzi...
    cam multe boli
    o mai fi vreo speranta pentru el?

  12. #3603
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    ------------Curtois---------------
    ------Rudiger---D.Luiz---Azpi------
    Moses---------------------M.Alonso
    -------Bakayoko----Kante---------
    Pedro---------------------Hazaard
    -----------Morata-----------------

    Rezervele lui Chelsea sunt: Caballero, Zouma, Cahill, Fabregas, Matic, Willian, Michy, D.Costa.
    Probabil va mai veni un fundas central, unul lateral si un mijlocas daca pleaca Matic la Juventus. Costa 6 luni va juca pt Chelsea intrucat Atletico are interzis la tranferuri.

    Lotul lui Chelsea e peste cel al lui Arsenal, cu tot cu Alexis, Ozil si Lacazette. Despre ce vorbim aici?! Conte si-a arata clasa in primul an. Chiar daca nu va mai lua titlul sezonul urmator, va fi o nuca tare in UCL si nu cred sa-i scoata cineva de pe locurile 1-4.
    Costa e la party in Brazilia

  13. #3604
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Si baut ala e mai eficient ca Wellbeck

  14. #3605
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Chicharito se intoarce in Anglia, la West Ham http://www.whufc.com/news/articles/2...z-terms-agreed

  15. #3606
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    O sa prinda bine. Nu ii vedeam bine pe whu dupa sezon.
    Costa imprumut la milan - rumour. Interesant
    retired.

  16. #3607
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Vine si Arnautovic imediat la Hammers. Sunt alte echipe care au probleme mai mari. Nu vor fi la retrogradare.

  17. #3608
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bai huddersfield sunt triplu campioni ai angliei .
    hai sa ma distrez putin..
    la huddersfield -care se bat la retrogradare- sunt de urmarit billing (cm, tanar, danez, debutant) si ince pentru ca, la dracu, ince trebuie sa explodeze in final. O sa va placa stilul de joc al lui Wagner - ex bvb. mi-as dori sa nu retrogradeze.

    brighton clar cea mai britanica echipa din ultimii ani in epl. portar bun, fundasi centrali enormi si o aparare destul de rigida. sidwell si gross o sa fie interesanti cm +ca sidwell un jucator as brit as it gets o sa fie probabil la ultimul sezon cat de cat decent din cariera si omul la aston villa a fost foarte misto. +knockaert despre care am auzit doar chestii bune. Cel mai probabil retrogradeaza prima dar o sa fie cele mai caterinca rainy nights in brighton. liverpool pierde pct cu ei. sigur.

    newcastle - rafa nu-i mai lasa. o sa mearga ok-ish, daca mai tine si ramane rafa o sa vina aproape de europa in cativa ani ca e loc. interesant, nu-i vad cu emotii de retrogradare.

    poate facem o chestie gen concurs de predictii cu echipele care retrogradeaza, excepted champions, big 4..
    ca sa mai imi mangai si eu orgoliul ca la fantasy..
    retired.

  18. #3609
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Ok, o sa incerc sa fac ceva azi sau maine. Top 4 in ordine, Bottom top 3 in ordine, top scorers top 3, top assisters top 3? E de ajuns?

  19. #3610
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    asta cu assisters bate cam prea departe pentru gustu meu da merge nush cat o sa prinda da'..ne mai validam si noi unii pe alti dupa aia .
    retired.

  20. #3611
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phife View Post
    Costa imprumut la milan - rumour. Interesant
    Se pare ca J. Mendez (agentul lui Costa si al lui Andre Silva) l-a propus pe Diego imprumut pana in iarna, unde are o intelegere sa se intoarca la Atletico. Ramane de vazut insa Mirabelli & Fassone pot incerca un transfer definitiv
    Belotti nu mai vine (Cairo cere 100m si Milan e dispusa sa ofere maxim 60m), Morata s-a dus la Chelsea iar Auba e netransferabil sub 100m, asa ca zvonurile pot prinde contur.

    La Chelsea sigur nu va mai juca D. Costa.

  21. #3612
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Lotul lui Chelsea e peste cel al lui Arsenal, cu tot cu Alexis, Ozil si Lacazette. Despre ce vorbim aici?! Conte si-a arata clasa in primul an. Chiar daca nu va mai lua titlul sezonul urmator, va fi o nuca tare in UCL si nu cred sa-i scoata cineva de pe locurile 1-4.
    Nici eu nu cred ca vor rata 1-4, dar titlul nu-l mai iau decat daca ies devreme din CL, nici asta n-o cred ca o sa aiba prioritate CL, campionatul l-au luat deja, trece in plan secund asadar anu asta il vor lua altii tocmai de aceea. Si datorita faptului cum ti-am zis c-au terminat pe 11, tot jucatorii astia acu 2 ani cand au jucat si-n CL. Deci tot astia, nu altii, astia de joaca si acu.

    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    cam multe boli
    o mai fi vreo speranta pentru el?
    Pentru Dardarel? N-ai auzit c-a renuntat la ele? Pentru mine n-au cum sa fie daca fac bani din ele.

    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Ok, o sa incerc sa fac ceva azi sau maine. Top 4 in ordine, Bottom top 3 in ordine, top scorers top 3, top assisters top 3? E de ajuns?
    Corect dar vezi sa pui punctaje mari, ceva de genu:
    Campioana - 10p
    Cine nimereste echipe din top 4 - cate 4p de echipa, etc.
    Ceva de gen dar sa se simta la punctaj ca top-ul e mai important decat coada.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •