Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 100

Thread: Plangere impotriva unui moderator

  1. #22
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    tocmai am plecat

  2. #23
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Eu unul n-am nici o treaba cu fanatic88, dar ar trebui sa citeasca si sa respecte Regulamentul Onlinesport. Omu' se mira ca intra stelistii pe Suporter Dinamo, inca nu a aflat ca acesta este un forum liber.
    Daca ar inceta sa si jigneasca Steaua ar fi perfect. Daca nu, sa se retraga din functie ca va face de ras.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #24
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    de ras nu o sa ma fac in fata nimanui in primul rand ,apoi de ce ar trebui sa intre stelisti pe suporter dinamo cand 99%, nu-i bag pe toti in aceeasi oala, dar aproape toti intra acolo cu un singur scop sa creeze motive de cearta

  4. #25
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ho ho ho

    care-i problema aici?

  5. #26
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fanatic88 View Post
    de ras nu o sa ma fac in fata nimanui in primul rand ,apoi de ce ar trebui sa intre stelisti pe suporter dinamo cand 99% nu-i bag pe toti in aceeasi oala dar aproape toti intra acolo cu un singur scop sa creeze motive de cearta
    Daca fac trolling ii sanctionezi, dar nu le interzici accesul din start!!! Ce inseamna asta? Vinovat pana la proba contrarie?
    Penibil!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  6. #27
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    Vinovat pana la proba contrarie?
    dupa cum am spus vorbesc din ce am vazut ca aproape toti cauta cearta
    [QUOTE]dar nu le interzici accesul din start[QUOTE]
    nici nu am cum

  7. #28
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Atunci nu mai cere userilor stelisti sa nu mai intre pe unele sectiuni! Jerry stie cum sta treaba pe forum, dar daca i-ai fi spus unui incepator ca nu are voie pe Suporter Dinamo, probabil ca te-ar fi ascultat avand in vedere ce esti moderator.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #29
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    problema nu e ca nu e voie pe Suporter XXXX, ca e voie, doar sa nu se incalce regulamentul, sa se jigneasca sau sa se provoace la scandal.

  9. #30
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    sa se jigneasca sau sa se provoace la scandal
    cam la asta ma refeream sevilla86
    cum pot eu sa-i cuiva sa nu mai intre pe forum ???
    dar tot nu trebuie 3 facultati sa vezi ca nu cauta decat scandal arata-mi mai mult de un user stelist care a postat de mai multe ori pe dinamo fara tenta de a cauta cearta

  10. #31
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    faza e ca ai jignit pe suporter fara ca cineva sa intre sa provoace ... ar fi bine sa-ti ceri scuze public pt ca ai jignit.

  11. #32
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    cel mai corect ar fi///fara posturi ale echipelor adverse pe Suporter....sau la cel mai mic trolling avertisment....

    si acuma sa fim corecti..daca caut prin suporter Steaua imposibil sa nu gasesc cuvinte ca: lesa, maidanezi///si altele

  12. #33
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    nu am motiv sa-mi cer scuze
    si mi-as cere scuze stelistilor care posteaza pe dinamo numai pt a provoca

  13. #34
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    subforumurile de suporter nu sunt restrictive decat in limita limbajului si a mesajelor

    poate posta oricine.
    singura chestie e ca moderatorii pot sa fie putin mai subiectivi ...

  14. #35
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    eu am permis mai tot timpul sa posteze si altii pe Steaua, dar nu am permis provocarile si jignirile.
    Dar faptul ca cineva doar a citit acolo, fara sa posteze si sa-l intrebi ce-a cautat acolo mi se pare hilar.
    Important e ca daca n-ai voie sa jignesti, pocesti si alte celea rele pe Inter, n-ai voie nici pe Suporter, indiferent de a cui echipe e sectiunea.
    Si cred ca fiecare moderator de pe Suporter trebuie sa aiba grija ca incalcari de regulament sa nu se intample. Acesta este un forum impartit pe sectiuni, dar sectiunile sunt publice. Ca cele de pe Suporter au o conotatie aparte, ca sunt mai restrictive, e altceva, dar consider ca accesul tuturor trebuie permis, atata timp cat se respecta regulamentul.

  15. #36
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    de ce dreaq se cheama suporter X dc vin toti beeep ai echipei Y si abereaza?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #37
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    vlad, te rog sa faci diferenta intre ce am spus eu si ce ai spus tu. Eu ma refeream la discutii normale, tu te referi la aberatii.
    Si aici nu e vorba ca a intrat cineva acolo si a aberat, ci ca anumite posturi incalca regulamentul. Faptul ca va aflati pe suporter Dinamo nu inseamna ca puteti aborda orice fel de limbaj.

  17. #38
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    aici este forumul unui ziar on-line , nu al clubului X sau al galeriei echipei Y
    pe subforumurile de suporter poate posta oricine, iar moderatorii trebuie sa isi faca datoria ca si pe celelalte subforumuri - adica obiectiv si corect!

  18. #39
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    pai propun sa se numeasca Suporter X si amici si prietenii si dusmanii si crocobaurii de pe lume....

    e suporter X posteaza doar suporterii X si punct ! felicitari sugestii si _!_ se pot "rula" pe intern si la meciuri ! PUNCT !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  19. #40
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    ideea de baza a forumului ols a fost ca pe suporter se discuta intre suporteri

    Cei care nu sunt suporteri pentru acea echipa nu sunt bineveniti deoarece:

    1. perturba atmosfera dialogului (deci trolling)
    2. nu apartin comunitatii la care sectiunea este dedicata

    au dreptul de a posta dar pe riscul lor ...

    Cand stii ca nu esti binevenit in mod normal nu te duci ... ma rog asta daca esti de bun simt
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #41
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    bun simtul unora e sublim dar lipseste cu desavarsire asa ca niste reguli sunt mai mult decat ok!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #42
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    fara sa posteze
    vorbesti fara sa stii

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •