View Poll Results: Campioana 2006-2007

Voters
555. You may not vote on this poll
  • Steaua Bucuresti

    163 29.37%
  • Rapid Bucuresti

    37 6.67%
  • Dinamo Bucuresti

    128 23.06%
  • FC National

    6 1.08%
  • Sportul Studentesc

    6 1.08%
  • Politehnica Timisoara

    37 6.67%
  • U.T. Arad

    13 2.34%
  • Gloria Bistrita

    2 0.36%
  • CFR Cluj-Napoca

    28 5.05%
  • Jiul Petrosani

    6 1.08%
  • Farul Constanta

    29 5.23%
  • Universitatea Craiova

    51 9.19%
  • FC Arges

    4 0.72%
  • Politehnica Iasi

    8 1.44%
  • Otelul Galati

    19 3.42%
  • FC Vaslui

    5 0.90%
  • Ceahlaul Piatra Neamt

    3 0.54%
  • Nu stiu/ nu raspund

    10 1.80%
Page 1 of 32 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 670

Thread: Campioana 2006/2007

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1

    Campioana 2006/2007

    Poll-ul are doar 17 optiuni. Cea de-a 18-a va fi adaugata dupa terminarea barajului !

    Aici aveti poll`urile editiilor trecute:

    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=7345
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=3316
    Last edited by Paul; 7th June 2006 at 13:28.

  2. #2
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Cam devreme aparut,

    Oricum tot STEAUA, dupa 23 vine 24


    Chiar dak nu am luat campionatul in fiecare an, imi aduc aminte ca am fost favoriti de fiecare data la inceputul sezonului.
    Last edited by SAMM; 7th June 2006 at 13:35.
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  3. #3
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Parca mai era un poll cu "Echipa favorita"

    E prematur sa vb de echipa campioana din sezonul urmator din moment ce nu se stie ce transferuri o sa se faca la vara... e clar ca o sa fie un vot dupa simpatii
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  4. #4
    junior bunoaka's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    ar trebui sa il lasi inchis pt mai multa vreme,pt ca nu stim cine va retrogada anul asta si nu stim a 18-a echipa. parerea mea.

  5. #5
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Steaua...nu stiu ce transferuri se vor face dar Steaua va castiga
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  6. #6
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Paul,inchide threadul si da-i drumul mai pe la toamna,parerea mea.

  7. #7
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3
    Steaua...nu stiu ce transferuri se vor face dar Steaua va castiga

    Clar si STEAUA si vor fi 2 situatii :

    1. Cu emotii ca in ultimii 2 ani
    2. Fara nici o emotie - dak vine NEAGA
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  8. #8
    junior Celtic's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    STEAUA
    imnul corsicanilor discriminati etnic: hai rapidu cika-laka-ciki-cea

  9. 7th June 2006, 19:45

  10. #9
    sport legend FcPoliFan's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    535
    Reputatie
    1
    E absurd sa discutam acuma despre asta.
    www.cronicavioleta.ro

  11. #10
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Nici nu stim cine a promovat, poate o vrea Forex sa ia campionatu sau Urziceniu

  12. #11
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    FC Vaslui, o sa ne luam revansa

  13. #12
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    CFR GRUIA CLUJ! E evident acest lucru!

  14. #13
    sport legend VLAD@SIN's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    SOMEWHERE
    Posts
    394
    Reputatie
    1
    Cam devreme sa vb despre asta!
    Sa asteptam transferurile si sa vedem ce se mai intampla, multe se pot schimba!
    [COLOR="Red"]RED DEVIL 4 LIFE
    [COLOR="Black"]C[COLOR="DarkOrange"]E[COLOR="Black"]A[COLOR="DarkOrange"]H[COLOR="Black"]L[COLOR="DarkOrange"]A[COLOR="Black"]U[COLOR="DarkOrange"]L
    [COLOR="DarkOrchid"]RESPECT, POLI TIMISOARA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

  15. #14
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Postez si eu opinia mea , sa vedem ce va fi peste un an.

    Va fi greu sa luam al treilea titlu. Sincer eu unul , daca nu vom lua titlul , nu voi fi suparat deloc.
    Grupele Ligii ar inseamna pentru mine personal , mai mult decat cele 4 titluri (98 , 2001, 2005 si 2006) . Sincer , nu cred ca vom putea sa luam titlul dar cred ca vom intra in Grupele Ligii. Adversarii nostrii vor fi mult prea frustrati si isi vor lua masuri. DIn contra noi vom fi increzuti!

  16. #15
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Postez si eu opinia mea , sa vedem ce va fi peste un an.

    Va fi greu sa luam al treilea titlu. Sincer eu unul , daca nu vom lua titlul , nu voi fi suparat deloc.
    Grupele Ligii ar inseamna pentru mine personal , mai mult decat cele 4 titluri (98 , 2001, 2005 si 2006) . Sincer , nu cred ca vom putea sa luam titlul dar cred ca vom intra in Grupele Ligii. Adversarii nostrii vor fi mult prea frustrati si isi vor lua masuri. DIn contra noi vom fi increzuti!

  17. #16
    didUknow? claudio25ro's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    CTA
    Posts
    543
    Reputatie
    1
    Am promis ca ma las de fumat si asa am facut. Am promis ca nu mai pariez in concursul de pronosticuri si asa am facut (desii la un moment dat eram pe locul 3 daca nu ma insel). Acum promit ca ma las de fenomenul FOTBAL ... si asa am sa fac. Nu mai am de ce sa-mi "bat capul", nervii, gura si banii...pentru alde Mitica, Jijica, Netoiu&Comp si Bosanceanu.... Nu stiu daca asa o fi dar vorbele lu Moldovan m-au facut sa reflectez... atitudinea unor conducatori, patroni, jucatori si suporteri din tara asta a depasit cu mult limita bunului simt (si aici ma refer la stelisti, rapidisti, dinamovisti, craioveni, faristi...etc). Ce rost are sa ma uit la un cioban devenit miliardar ce vrea presedinte; la un circar devenit din mare otelar..mare fan steaua(care va rezista acolo cat il va
    "linge" pe patron si care din cand in cand mai bate cate un suporter nevinovat); la o adunatura de nesimtiti ce vor "binele" lui dinamo si defapt care nu mai stiu cum sa stoarca si sa faca banii, la niste jucatori care-si dau "viata" pentru club pana la moarte (poate doar excesul de bani ar face asta), si care de fapt dorm in ghete...la niste mari patroni care invart miliarde furate din banul statului adica de la noi.."prostimea"... la toate mizeriile care se striga pe stadioane si la bataile care se aplica din cand in cand de jandarmerie& politie... In rest ce sa mai zic, oricum nu intereseaza pe nimeni: felicitari invingatorilor...si sper ca fara mine fotbalul sa-si revina... oricum fotbalul ca sport nu mai este ceea ce a fost si a devenit o AFACERE !!! ADIO FOTBAL...ADIO OLS... si nu am cuvinte!!!
    PS: Puteti sa spuneti ce vreti de azi inainte ca nu ma mai intereseaza...mai bine ma apuc de handbal (pana ma dezgusta si ala)
    o [COLOR="Silver"]oaie[/COLOR], doua [COLOR="Silver"]oi[/COLOR], trei [COLOR="Silver"]oi[/COLOR] ... [SIZE="5"][COLOR="Red"]4-2![COLOR="White"]![/COLOR]![/COLOR][/SIZE]

  18. #17
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    imi place ca e trecuta si ceahlaul si poli iasi si jiul, echipe care nu vor avea niciodata sansa sa castige capionatul. si totusi au primiit macar un vot. la misto poate. sa o vedem si pe asta.
    oricum steauae favorita .
    sunt curioas cine ii va tin e piept.
    sper sa fie un capioonat deschis si plin de surprize si mai sper sa fie luat de o echipa din rovincie.

  19. #18
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Forex Brasov Va Promova , Nu Va Vinde Locul, Si Va Catiga Campionatul....

  20. #19
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cristianGL
    Nici nu stim cine a promovat, poate o vrea Forex sa ia campionatu sau Urziceniu
    Mi se pare mie sau doar doua echipe merg la baraj ? Sau nu vrei sa iti amintesti de FC Bihor echipa care v-a eliminat la baraj in urma cu 3 ani ? Ce te face sa crezi ca suntem atat de slabi incat nici nu vrei sa ne propui a fi 33% din a 18-a optiune la luarea titlului ?

  21. #20
    sport legend Tony_Viola's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tinutul Alb-Violet
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    poli??

  22. #21
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    Postez si eu opinia mea , sa vedem ce va fi peste un an.

    Va fi greu sa luam al treilea titlu. Sincer eu unul , daca nu vom lua titlul , nu voi fi suparat deloc.
    Grupele Ligii ar inseamna pentru mine personal , mai mult decat cele 4 titluri (98 , 2001, 2005 si 2006) . Sincer , nu cred ca vom putea sa luam titlul dar cred ca vom intra in Grupele Ligii. Adversarii nostrii vor fi mult prea frustrati si isi vor lua masuri. DIn contra noi vom fi increzuti!
    Mai rau e dak nu veti lua nici locul 2....
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •