Page 50 of 64 FirstFirst ... 40484950515260 ... LastLast
Results 1,030 to 1,050 of 1338

Thread: Bilete ratate "la mustata"

  1. #1030
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Wright e intr-o forma mizerabila, fu vicecampionul mondial de anul trecut, pierduse finala cu MVG.
    Dartsnu nu e un sport sa-l incluzi in "meciuri sigure" dar poti sa-l pui pe mai multe bilete cu sume mici, eu asa-l judec.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. 4th March 2015, 09:14
    Reason
    double post

  3. #1031
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    L'ai jucat? Eu l'am avut pe bilet, cota 1.30...iar a facut egal ... 3 egaluri consecutive
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #1032
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    L-am avut dar ieri n-a iesit mai nimic, De Shepper a pierdut cu nimeni, Juve a pierdut acasa, astea 3 ar fi marile stupize, si-ar mai fi si altele.
    Dar fii atent la asta, bilete de miercuri 04.03.2015:
    http://s7.postimg.org/r8k410qyz/Bile...04_03_2015.jpg

    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1033
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Iarasi un weekend de cosmar, precedentul fu parfum pe langa asta...
    Vineri 06.03.2015:
    http://s18.postimg.org/e076cyveh/Bil...06_03_2015.jpg

    Sambata 07.03.2015:
    http://s2.postimg.org/6cnvok5ft/Bile...07_03_2015.jpg

    http://s11.postimg.org/4u4jhp8df/Bil...07_03_2015.jpg

    http://s16.postimg.org/g4toy3odx/Bil...07_03_2015.jpg

    http://s15.postimg.org/q2m677c5n/Bil...07_03_2015.jpg

    Ce gunoaie bai, nici macar un egal amarat sa nu scoata... si nici nu-l meritau la ce infect au jucat, paraziti nu altceva.

    Ieri, adica duminica 08.03.2015 de se califica Liverpool iar in retur in deplasare ca data trecuta, un carnagiu o sa postez aici ce mi l-a facut Taylor! De fapt nu pot sa postez ca am aruncat biletele, vreo 40-50 de mil pierd daca se califica Liverpool pe 5 bilete...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #1034
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Cine te-a pus sa iei X2 la meciul ala?

  7. #1035
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    probabil cota de 1.1 care o aveau la X2 i s-a parut grasa

  8. #1036
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Mi s-a parut sigura, ca si restul celelalte!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #1037
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    cand joaca in deplasare o echipa care are cel mai bun joc din deplasare atunci in mod normal mergi pe X2, eu aveam 2 solist
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  10. #1038
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Si eu aveam 2 solist pe unul din biletele alea daca te uiti, la plus 10 marita de la 1.50 la 1.70!
    Bine c-a pierdut Ivanovic c-altfel aveam inca 2 bilete pierdute doar pe Real Mucid, alea si cu Ivanovic!
    Desi, practic e rau, deoarece daca nu pierdea Realu, cred ca nu mai puneam biletu ala de 300 pierdut doar pe Ivanovic...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #1039
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Madrid are cel mai bun joc in deplasare? Lol

  12. #1040
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Daca nu scriai "lol" nu erai sanatos la cap, asa'i? prost obicei, proasta specie
    Attached Images Attached Images
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  13. #1041
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Pai e din reflex, prea mult messager, si mie mi se-ntampla!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1042
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Cred ca au pierdut multi pe Real Madrid. Sincer la meciuri de genu, mai ales dupa meciul spectaculos al lui Bilbao cu Espanyol (unde se pare ca au invatat din greselile din aparare facute in Europa League cu Torino) nu se merita decat sa pariezi pe surpriza.

    A mai avut Real tot asa un meci nefast si in deplasarea de la Atletico. Am impresia ca-l vor pe Carleto out baietii.

  15. #1043
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Culmea ca mai nou tot prind pe Milan 1X, X2... zici ca sunteti o masina de egaluri cu cate-o victorie strecurata o data la 10 etape acolo!
    Este incredibil asa ceva!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1044
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Peste o saptamana recomand Fiorentina - Milan 1 solist. Pippo rezista cu stoicism. La vara se vor intampla multe. Pana atunci baietii joaca la ciupeala.

  17. #1045
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Peste o saptamana recomand Fiorentina - Milan 1 solist. Pippo rezista cu stoicism. La vara se vor intampla multe. Pana atunci baietii joaca la ciupeala.
    posibil sa'l am pe bilet, imi place Fiorentina in acest sezon

    da parca vad ca o sa fie iar X ... ceva gen Roma-Milan 0-0
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  18. #1046
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Atunci la Roma-Milan 0-0 veneam dupa un meci in care am dat cu Napoli de pamant, deci premisele sunt altele. Acum Empoli are de 3 ori mai multe ocazii in deplasare pe San Siro si asta spune multe. Pana cand Bonera, Muntari, Poli, Essien, Pazzini si alte cumetrii de-ale lui Pippo nu vor sta pe banca lasand locul unor jucatori ca vanGinkel, Suso, Destro, etc nu vor lua mai mult de un punct.

    Singurul impediment pentru Fiorentina e ca meciul cu noi e intre dubla cu Roma din Europa League. Au meciuri grele dar Salah e meserias.

  19. #1047
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Daca nu scriai "lol" nu erai sanatos la cap, asa'i? prost obicei, proasta specie
    e amuzant ca tu crezi ca Madrid e cea mai buna in deplasare. sunt curios cate meciuri din La Liga vezi.

  20. #1048
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    e amuzant ca tu crezi ca Madrid e cea mai buna in deplasare. sunt curios cate meciuri din La Liga vezi.
    Sunt curios pe ce site'uri mai intri in afara de Onlinesport si RetRube pentru ca daca ai mai intra si pe alte site'uri gen betexplorer ti'ai da seama despre ce vorbesc pe aici

    Urmaresc meciuri din La Liga si alte campionate de vreo 10 ani, mai exact de cand m'am apucat de pariuri...imi place sa vad pe ce dau banii, nu pariez pe o echipa pentru ca dupa aia sa ma uit pe cartoon network

    Poate ca tu ai impresia ca discutam aici despre patinaj...eu nu vorbesc despre impresia artistica, eu vorbesc despre cifre iar situatia e in felul urmator: http://www.betexplorer.com/soccer/sp...mera-division/

    30 de puncte obtinute in meciurile din deplasare si 39 de goluri marcate...mai multe goluri marcate decat Atletico si Valencia la un loc
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #1049
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Umbro, cu tot respectu dar sa stii ca Real Madrid a jucat varza calita in meciul cu Villareal si mai presus daca te uitati la meciul Espanyol - Bilbao, bascii au facut un meci senzational. Nu au ei super echipa insa nu uita de sponsorul celor de la Real: BWIN Uita-te si la partea cealalta a paharului cand pariezi. Pariurile nu sunt doar matematica. Asa ar castiga toata lumea.

  22. #1050
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Uite la ala, el se uita pe site-uri gen flashscore probabil. cei care urmaresc meciurile lui Real Madrid stiu ca echipa joaca foarte slab. Si de asemenea cei care urmaresc La Liga stiu ca Bilbao pe San Mames poate bate pe oricine intr-o zi buna.
    Real are in ultimele 4 meciuri in deplasare 2 infrangeri in care nu a marcat, o victorie cu penalty in min 90 la Cordoba si un 2-0 la Elche.
    Pe Bernabeu a facut egal cu Villareal care a jucat cu 5-6 rezerve, meci in care a marcat tot din penalty.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •