View Poll Results: Ajunge Dinamo in grupe?

Voters
263. You may not vote on this poll
Page 94 of 95 FirstFirst ... 448492939495 LastLast
Results 1,954 to 1,974 of 1981

Thread: Lazio - Dinamo

  1. #1954
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca, parerea mea, se insista prea mult ca de la Vali Nastase s-a pierdut calificarea lui Dinamo. Greseala lui Nastase au facut-o si fotbalisti mai renumiti. De exemplu gafa lui Zapata cu Zaglebie acasa cand ne-au dat aia 1-0. Comentatorii au inceput deja sa zica ca nu e portar de valoare.(Uitati-va ce interventii a avut pe urma si cum ne-a salvat cu Bate acasa de la 2-3 goluri) Daca pierdea Steaua calificarea pe cine faceau vinovat? Zapata desigur. Asta doar ca sa fac legatura cu un caz de la noi. La Dinamo au fost greseli in lant (la golul 2 mumia aia de Blay s-a impedicat si cazut ca o leguma neputincioasa in spatele lui Pandev) deci nu cred ca ar trebui acuzat asa de dur Nastase. Daca erau toti asa de buni de ce nu a egalat Dinamo? Sa mai lasam mentalitatea lui Rednic (dupa gol le-a cazut plumb in picioare). Pai la ce jucatori are Dinamo trebuia sa zburde pe teren dupa primirea golului. In fine... pacat.

  2. #1955
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Adevarul e ca deocamdata, oricat am coti-o nu prea avem ce zice. E momentul de glorie al stelistilor si cam n-ar mai trebui zis nimik.
    Rabdare, e doar o chestiune de timp.
    Da e o chestiune de timp, ai dreptate. De peste 20 de ani Steaua va umileste an de an prin performantele din cupele europene.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #1956
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by manai View Post
    daca jucam si noi cu tampere,puteam sa avem 11 de nastase si tot ii scoteam.daca jucau ei cu fenerbahce se mai calificau?
    Ma, voi ati jucat cu Polonia Varsovia si v-ati luat-o tur-retur. Ati mai jucat cu FC Bruges si, la fel, ati fost infranti in ambele manse. Steaua, in schimb, cu echipe de aceiasi valoare a castigat ambele manse sau f.f. clar. Vezi Zaglebie si aceiasi FC Bruges. Pricepi cum sta treaba?

    DINAMO, RUSINEA ROMNIEI!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #1957
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Voi in toata istoria voastra nu ati reusit o victorie impotriva unei echipe italiene ... asa ca ciocul mic ... nu mai duce grija "cainilor"
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  5. #1958
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Bine ca nu am reusit, dar macar am avut demnitatea de a spune : da , noi am castigat Liga Campionilor.


    Totusi, Dinamo apierdut sincer,nu te supara , pe propria mana, a avut 1-0.Puteau , daca nu se culcau.

  6. #1959
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    si voi niciodata, dar absolut NICIODATA, rossi, nu ati castigat cu vreo echipa din Kazakstan.. SA VA FIE RUSINE!!!!!!!!!

    Ce conteaza mai... omule. Dinamo a castigat vreodata cu o echipa din Spania ??? Pot sa jur ca nu.

  7. #1960
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    Bine ca nu am reusit, dar macar am avut demnitatea de a spune : da , noi am castigat Liga Campionilor.
    ati avut tupeul ... nu demnitatea ...
    daca ati fi avut demnitate ati fi spus : "DA , CEAUSESCU NE-A CUMPARAT LIGA CAMPIONILOR !!!"
    Last edited by Universal; 1st September 2007 at 17:31.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  8. #1961
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ma du-te ma la gara

  9. #1962
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    ati avut tupeul ... nu demnitatea ...
    daca ati fi avut demnitate ati fi spus : "DA , CEAUSESCU NE-A CUMPARAT LIGA CAMPIONILOR !!!"
    esti penibil ca intotdeauna
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  10. #1963
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    ati avut tupeul ... nu demnitatea ...
    daca ati fi avut demnitate ati fi spus : "DA , CEAUSESCU NE-A CUMPARAT LIGA CAMPIONILOR !!!"

  11. #1964
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Era sa ma usuc razand chiar mi-a venit sa ma arunc de pe balcon de atata ras.Penibil si jenant atat pot sa zic......
    Zbor pana la stele.

  12. #1965
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    2007-2008
    Turul III preliminar al UEFA Champions League

    Lazio Roma - Dinamo Bucuresti 1-1 (0-1)
    Dinamo Bucuresti - Lazio Roma 1-3 (1-0)

    Pacat ca pe stadionul Lia Manoliu , "cainii" din teren nu au reusit sa se ridice la prestatia "cainilor" din tribuna ...
    Dupa o prima repriza reusita , in partea secunda prestatiile mizere ale lui Blay si mai ales ale lui Nastase , au ingropat visele a milioane de dinamovisti...

    Bine ca stadionul Lia Manoliu urmeaza sa fie demolat ... acel stadion construit de comunisti , ne-a adus mereu numai ghinioane ...
    milioane ?care milioane?cu ingropatul viselor sunteti obisnuiti , nu-i problemaGRATIE LAZIO!!!!!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  13. #1966
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Am ras astazi cat intr-o luna, de mult n-am mai fost atat de fericit, daca bate Dinamo voi fi si mai si

  14. #1967
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    @Rossi: nu stiu de unde le scoti dar m ai facut sa rad cu lacrimi
    Bafta, Reghe!

  15. #1968
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Banari pentru prostie crincena nu exista ?

    Auuuuuuuuuuh.... ce doare
    [B][I]Lazialus Canis Spart[FONT="Comic Sans MS"]anus[/FONT]. Auuuuuuuuuuh.... ce doare ....[/I][/B]

  16. #1969
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Iar a pierdut Dinamo aoleuuuu

  17. #1970
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nexus View Post
    Apropo de valoare pe teren propriu: Vaslui, Mioveni, Lazio...si lista abia s-a deschis.

    Mucles
    Trebuie sa ma citez dar uite ca e si Gloria ...ultima pe lista cu voia dvs.

    Din tot supersezonul a ramas un titlu.

    Si au mai cistigat si altii titluri si nu s-au imbracat in Alba ca Zapada sau Mos Craciun si nu s-au dus la pozar cu gradinita ca niste circari
    [B][I]Lazialus Canis Spart[FONT="Comic Sans MS"]anus[/FONT]. Auuuuuuuuuuh.... ce doare ....[/I][/B]

  18. #1971
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nexus View Post
    Trebuie sa ma citez
    ...clar ... altii nu o fac in locul tau
    Quote Originally Posted by Nexus View Post
    Din tot supersezonul a ramas un titlu.
    ... corect

    Quote Originally Posted by Nexus View Post
    Si au mai cistigat si altii titluri
    ...huh ?

    ... corect ... multi au castigat multe titluri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #1972
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Numai certuri,urasc certurile

    Rednic

  20. #1973
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ...clar ... altii nu o fac in locul tau
    ... corect

    ...huh ?

    ... corect ... multi au castigat multe titluri
    Daca iti face o placere deosebita sa trunchiezi propozitii si sa rizi de unul singur iti recomand sectia de bule.

    Nu mai scoate chestii din context ca sa . Sau daca iti face placere...be my guest.
    [B][I]Lazialus Canis Spart[FONT="Comic Sans MS"]anus[/FONT]. Auuuuuuuuuuh.... ce doare ....[/I][/B]

  21. #1974
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    ce a putut face o repriza cu lazio!!!!!!!!DINAMO E KO!sper sa ramana la podea cat mai mult ! GRAZIE LAZIO!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •