Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 119

Thread: Decebal Radulescu : Orice s-ar fi intamplat in meciurile de ieri, cfr era campioana !

  1. #64
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    ratarile?

    ti-am zis eu nu inteleg cum un jucator asa atasat de U Cluj ar fi lasat-o mai moale cu CFR... de ce a vrut sa-l bata Silvasan dupa meci?
    De fapt era CORDOS
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  2. #65
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Hai ca asta chiar e tare, deci Goga si-a prelungit contractul de la "U" pe banii CFR ca sa ii retrogradeze in timp ce ceilalti jucatori se rupeau sa joace bine!
    Paranoia chiar nu are margini!
    Lasa-l ca ii suparat.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  3. #66
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by spartacus View Post
    p.s.3 : oare cate puncte o sa faca in campionatul Ungariei echipa de hochei a Stelei
    P.S 4 nu sunt eu patron la echipa de hochei a stelei.pentru mine echipa de hochei nu mai exista.

  4. #67
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    na...pana si cordos romanu verde a sesizat ca goga n-a jucat corect
    Last edited by illazio; 8th May 2008 at 19:39.

  5. #68
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    na...pana si cordos romanu verde a sesizat ca goga n-a jucat corect
    MA hai sa-i dam pace pune pe telesport si uitate la "U" Mobitelco Cluj - CSU SIBIU PAPA
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  6. #69
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Eu cred ca in spatele CFR-ului se afla oculta internationala, mai exact iudeo-masoneria. Miza uriasa pe care o reprezinta Liga lui Mitica a facut ca intreaga masonerie sa-si mobilizeze fortele si sa indrepte titlul spre ,,unguri". Castigarea titlului e doar un pas, adevarata miza este cucerirea Ardealului si refacerea Imperiului Austro-Ungar.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #70
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    ok bafta mobitelco

    tyler in prostia ta sa stii ca oarecum ai dreptate dar numai ca se doreste transilvania independenta ci nu anexata ungariei....

    fotbalul prin cfr e doar o unealta propagandistica si scopul e gloria europeana.... sa zicem ca cfr ar aduce Cupa Uefa in Cluj .......indepenta Transilvaniei nu ar putea fi niciodata infaptuita fara referendum adica fara acordul romanilor, asa ca hai sa agitam putin apele intre ardeleni si "mitici", hai sa le aratam romanilor ca uite ce bine o duc condusi de ungurii, ca poate ii atragem de partea noastra

    de unde crezi tu ca vin asa multi bani pt cfr si mai ales dc? paskany avea o avere doar de 50 mil euro acum 2 ani !
    Last edited by illazio; 8th May 2008 at 19:52.

  8. #71
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    UltraSlayer, analfabetule, nu-i asa ca tu mai crezi in Mos Craciun?
    Acum sincer, eu cred ca tu nu esti in toate mintile, esti genul care sufera de o boala care atinge doar un segment mic de ticniti si anume paranoia conspiratiei.
    Last edited by Tyler Durden; 8th May 2008 at 19:59.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. 8th May 2008, 19:57
    Reason
    ba handicapatule paradoxul e ca majoritatea "teoriillor conspiratiei" sunt adevarate

  10. #72
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    ok bafta mobitelco

    fotbalul prin cfr e doar o unealta propagandistica si scopul e gloria europeana.... sa zicem ca cfr ar aduce Cupa Uefa in Cluj .......indepenta Transilvaniei nu ar putea fi niciodata infaptuita fara referendum adica fara acordul romanilor, asa ca hai sa agitam putin apele intre ardeleni si "mitici", hai sa le aratam romanilor ca uite ce bine o duc condusi de ungurii, ca poate ii atragem de partea noastra

    de unde crezi tu ca vin asa multi bani pt cfr si mai ales dc? paskany avea o avere doar de 50 mil euro acum 2 ani !
    Si daca ar fi asa ce? care-i problema?
    ROmanii au de ales intre politicienii tzigani de la Bucuresti si ungurii de la budapesta. e suficient o plimbare prin cele 2 orase ca sa-ti dai seama ce ar alege majoritatea.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  11. #73
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    UltraSlayer, ce anume iti mai spun vocile?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #74
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Si eu mi-as lua cetatenie maghiara daca mi s-ar oferi conditiile de viata de acolo. As invata si ungureste. Traiasca Ungaria Mare

  13. #75
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Si daca ar fi asa ce? care-i problema?
    ROmanii au de ales intre politicienii tzigani de la Bucuresti si ungurii de la budapesta. e suficient o plimbare prin cele 2 orase ca sa-ti dai seama ce ar alege majoritatea.
    daca tu prin secesionarea Romaniei nu vezi nici o problema ....


    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Si eu mi-as lua cetatenie maghiara daca mi s-ar oferi conditiile de viata de acolo. As invata si ungureste. Traiasca Ungaria Mare
    ba tu nu te-ai saturat sa fii atat de ipocrit? ungurii din ungaria v-au dat la boase acum 2-3 ani cand se punea problema acordarii cetateniei unguresti pt secuii din Ro.....asa ca las-o balta

  14. #76
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Taci mai balaci, ca vede slayer ce ai scris si ii pusca vreo vena din cap...

  15. #77
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    balaci ipocritule mi-a zis un prieten ca-i scriai mesaje in ungureste pe privat... acum nu mai stii sa vb in maghiara?

  16. #78
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Casual Italy View Post
    doamne ma minunez cand va ce porcarii postati.ba ce e rau daca stimulezi o echipa sa joace corect?ce este rau in chestia asta?nu vad nimic rau.daca au ajuns ungurii sa faca legea in tara am ajuns rau.noi toti suntem devina ca unu ca paskani isi bate joc de ROMANI.am si eu o intrebare:de ce ieri cand suporterii lu\' U Cluj au inceput sa scandeze ROMANIA,ROMANIA cfr-istii ii huiduiau?



    Nu iti e mah rusine,cu rasismul asta?pai la gandirea ta,nici cu steaua nu ar trebui sa tii,ca este o echipa infiintata de rusi...deci nu e de rau ca au ajuns rusii sa faca legea in Romania,vreo 44 de ani?

  17. #79
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Nu iti e mah rusine,cu rasismul asta?pai la gandirea ta,nici cu steaua nu ar trebui sa tii,ca este o echipa infiintata de rusi...deci nu e de rau ca au ajuns rusii sa faca legea in Romania,vreo 44 de ani?
    Mihail Lascar e rus?

    Geza Ginzer ce e?

  18. #80
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    daca tu prin secesionarea Romaniei nu vezi nici o problema ....
    1. NU, pentru ca nu e realizabila. Asta e o baliverna de-a lui vadim, preluata de becali in speranta ca ii va aduce 5% din voturi.

    2. Eu unul as prefera sa fiu condus de oricine mai putin de romani. Dintre toate natiile pamantului nimeni nu-i fura, nu-i batjocoreste si nu-i capreste mai tare pe romani decat romanii insisi.
    Asa ca. esti cpoil - mai umbla mai vezi si mai traieste cate ceva - si apoi mai vezi cate ceva cu patriotismul tau ieftin.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  19. #81
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    totusi cine e Decebal asta ?

  20. #82
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-bunicatu

  21. #83
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Balaci, cui i-ai scris ma pe privat? E clar ca imbecilul asta agresiv e clona aluia.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  22. #84
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Nu iti e mah rusine,cu rasismul asta?pai la gandirea ta,nici cu steaua nu ar trebui sa tii,ca este o echipa infiintata de rusi...deci nu e de rau ca au ajuns rusii sa faca legea in Romania,vreo 44 de ani?
    P.S sa stii ca nu ii suport nici pe tigani.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •