View Poll Results: Pronostic

Voters
15. You may not vote on this poll
  • 1

    7 46.67%
  • x

    2 13.33%
  • 2

    6 40.00%
Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 295 to 315 of 328

Thread: Etapa 10: Poli Timisoara - FC Steaua 1-0

  1. #295
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Bah , ce-i aici ,canisa? Ia imprastierea ,ca-l chem pe hingher.

  2. #296
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Au multi Pulici astia de la Zagreb, de asta se simt ca acasa la Timisoara...

  3. #297
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Meci slab, castigat cu un bulan fantastic de a 'n'-spea clona a Timisoarei. E drept ca nici Steaua n-a jucat mare lucru, insa asa slab cum am jucat tot am avut o posesie zdrobitoare, 2 bare, si alte cateva situatii destul de clare de a marca.
    Becali inca nu pricepe ca Radoi il va ingropa de tot.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #298
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Salut Duba!


    Noi v-am respectat , nu v-am considerat o clona de mana n-spea, de aici si bucuria noastra ca v-am rapus. Da, noi, POLI Timisoara v-am tras-o inca odata.


    E de palmares.
    Last edited by tim; 15th September 2015 at 15:08.

  5. #299
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Baga la cap! FCSB = Steaua!
    Cat priveste aceasta victorie a clonei timisorene, ea a venit, asa cum am mai spus, dupa un noroc fantastic.
    Char asa slab cum am jucat, si tot am fi meritat mai degraba noi sa castigam acest meci.
    Daca pe tine te bucura o astfel de victorie ... cur in poarta cat cuprinde pe tot parcursul partidei ...
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #300
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    In acest caz, constat ca nu esti decat un lindic. Am crezut ca esti un iubitor de fotbal adevarat. Nu, tu nu esti decat o sluga care vrea performante cu echipe satesti, vrea performante cu orice pret, nu iti respecti adversarii.


    bah ***** cu buluci, cand jucam noi fotbal, voi nu existati pe harta. Ati fost adusi cu tancurile sovietice si impusi direct in prima liga si tu ai tupeu sa imi spui mie cum e cu clonele?

    Spune-mi mie anul in care voi ati promovat din liga secunda in prima liga. Pana atunci taci dracu de slugoi de stana!


    Iti promit ca la anul sa nu mai merg la meci, nu ma intereseaza un meci cu o echipa obscura, de tot *****ul.


    Jucati voi cu concordia, voluntari..........

  7. #301
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ce idiot e acest fruncist ingust la minte. Pai bai sinistrule, inteleg ca nu-ti convine cand ti se spune adevarul in fata, mai precis ca n-ati jucat nimic si ati castigat cu un noroc fantastic, totusi, specie de bolsevic, doar esti PSD-sit convins, nu?, cum iti permiti sa vorbesti de promovari in prima liga, cand voi, mizeriilor, ati fosti impinsi in prima liga, si nu o data, cu tot felul de fuzionari mai mult decat ciudate. Voi vorbiti de abuzuri!!!! Voi care v-ati clonat de 'n'-spe mii de ori?????!!!! Hai sictir, mizerie!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #302
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Timache- racoreste-te. De castigat ati castigat cu 1 (un) singur sut pe poarta. Si ala norocos. Poli merita victoria pt ca Steaua nu mai joaca absolut nimic. Dar de aici pana la "echipa obscura de tot kk" e cale lunga. Nu crezi?

  9. #303
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Timache- racoreste-te. De castigat ati castigat cu 1 (un) singur sut pe poarta. Si ala norocos. Poli merita victoria pt ca Steaua nu mai joaca absolut nimic. Dar de aici pana la "echipa obscura de tot kk" e cale lunga. Nu crezi?

    N-as prea crede.
    Repet, chiar daca am jucat slab, tot mai avut mai multe ocazii mari de gol. Mai mult, am dominat pe toata dura partidei si nu meritam sub nicio forma sa pierdem acest meci. Clona doar s-a aparat, acoperind f. bine spatiile de joc, iar adevaratul artizan al acestui succes a fost antrenorul Florin Marin, cel care a depins acesta meserie in curtea Stelei.
    Last edited by Duba; 15th September 2015 at 15:51.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #304
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ocaziile sunt ocazii. Nu se castiga cu ocazii.

  11. #305
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    O analiza a unui meci se face si dupa numarul de ocazii, si dupa posesie, iar la aceste doua capitole am fost net superiori. Victoria clonei a fost clar norocosa, asta ca sa nu spun mincinosa. Cu un sut absolut norocos (daca-l mai punem pe gloaba aia de spaniol de liga a 3-a sa mai traga de 100 de ori din acea pozitie, de 99 de ori da pe langa poarta, iar o data in bratele portarului), asa au castigat amaratii aia din Banat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #306
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Da, dar s-a mai ponosit asa de cand strang astia de la Ripi bugetul in ea. Cica o mai scapa baietii aia printre randuri. Cate kile de cartofi si bulion sa mai suporte urechiusele alea delicate...
    scufunzi toa'su' capitan,cei de la ASU sunt cu cheta-n cipilica
    la Ripi e sponsor Glissando,n-au nevoie de chestii de-astea slabe...

    enotule,cred ca-ti trimit pe cap colegul sofer...
    evident,fara marfa

    unde-i precenul Hingherul,prin ce ungher se mai ascunde stingher?
    ca vad un invizibil aici,cred ca Stinghi o sa-i zac de-amu'
    granita la Orsova!

  13. #307
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Ce partzuri sulfuroase trage tovarasu' Duba! )
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #308
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A fost nerumenita prescura aia de invingatoare morala

  15. #309
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip tm View Post

    unde-i precenul Hingherul,prin ce ungher se mai ascunde stingher?
    ca vad un invizibil aici,cred ca Stinghi o sa-i zac de-amu'

    Eram prin catelarie. Ma jucam cu batu' cu toarsu capitan

  16. #310
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Eram prin catelarie. Ma jucam cu batu' cu toarsu capitan
    te inteleg,e si preferatul meu...
    nu zic ca nu-s simpatici si ceilalti caini,dar intuitia imi spune ca dogul a fost sef de promotie,acolo la Sibiu
    granita la Orsova!

  17. #311
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    plin de insolventi pe-aici...
    13 pagini si 2-0 vreau de la thd-ul asta...am zas!
    cu emotii sau fara emotii...
    Buna dimineata domnule cascheta a...cip, pardon, dar la o asa amenintare trebuie sa spun tot: deci, absolut toate postarile sunt opera lui Hinghi, el imi trimitea replicile pe PM si eu doar le postam.
    N-am inteles anume de ce, dar cica e tare suparat pe tine, spunea ceva de flocaiala, parca flocaiala, ma rog, nu ma prea pricep, dar vazand dorinta ta cu nr.mare de pagini pentru doua clone, mi-am zis sa-ti fac o bucurie....si iata-ma postand.
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  18. #312
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Buna dimineata domnule cascheta a...cip, pardon, dar la o asa amenintare trebuie sa spun tot: deci, absolut toate postarile sunt opera lui Hinghi, el imi trimitea replicile pe PM si eu doar le postam.
    N-am inteles anume de ce, dar cica e tare suparat pe tine, spunea ceva de flocaiala, parca flocaiala, ma rog, nu ma prea pricep, dar vazand dorinta ta cu nr.mare de pagini pentru doua clone, mi-am zis sa-ti fac o bucurie....si iata-ma postand.
    ce-ti mai plac mani****rile...
    granita la Orsova!

  19. #313
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Daca traia Luceafarul, inspirat de acest meci, el ar fi scris asa:

    Vin` tu mandra la baraci
    Sa te trag nitel de floci
    Sa-ti ogoiesc necuratu`
    Sa te-apleci, incet, cu capu`
    De ma reazam la perete
    Sa pui mana pe stiulete.
    Stiu ca esti, mandra, stelista
    Vii la Ies, te dai artista
    La Ploiesti cam centurista
    Si-n Banat afacerista.
    Meciul, mandra, l-ai vazut?
    Mi-l povestesti cat te plimb
    Cic-au dominat spurcatii
    Pana si-au scuipat ficatii
    Golul a picat, firesc
    In paianjenul domnesc
    La palat sudoare rece
    Fiecare sa si-o frece
    Cu bugetu`de tranteala
    Am dato-n bagabonteala
    Si-am ramas in p..ielea goala, sa zicem asea.

  20. #314
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    *dat-o, sa nu sara de coeur in sus cretinii ignoranti.

  21. #315
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    la bara lu' Hapciu, sobolanu' ala infect de comentator stelist de la gigisport zice asea: "aceasta bara transversala s-a auzit in tot orasul"
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •