View Poll Results: pronostic

Voters
43. You may not vote on this poll
  • 1

    15 34.88%
  • x

    6 13.95%
  • 2

    22 51.16%
Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 169 to 189 of 200

Thread: Etapa a 33-a: Gloria Buzau - Universitatea Craiova

  1. #169
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    un kakat de campionat, cu niste kakati de conducatori, uitati-va prostilor la liga 1 cand aveti ce vedea la campionatele externe fotbal adevarat

    asta nu e competitie cand se stie dinainte ce si cum
    foarte adevaraT! daca nu are exista un cioban in fotbalul romanesc,nu ar fi asa ceva!
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  2. #170
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alexuuBZ View Post
    foarte adevaraT! daca nu are exista un cioban in fotbalul romanesc,nu ar fi asa ceva!
    eu zic ca exista mai multi nu numai unu .. defapt incep sa ma intreb daca mai exista si altfel de oameni in fotbalul romanesc
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  3. #171
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    la noi daca nu ar exista atata sclavime din partea unora(buzoieni) , am fi cu siguranta de respectat! chiar vorbeam azi in timpul meciului cu un amic pe tema asta cu strigatu : voi sunteti sclavii lu steaua! pai , cum plm sa nu strige oamenii ,sclavii lu steaua cand ii vezi pe unii imbracati cu tricouri cu steaua etc! dai in mortii lor de idioti! orqm era sa ma i'au azi la bataie cu un bosorog pt ca l-am facut sclav ! eu sper sa scapam de retrogradare , si cu siguranta se vor reduce numarul de sclavi considerat! HAI BUZAU!
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  4. #172
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Ce meci frumos, ca-n vremurule bune... tata Jean e mandru, Mititelu va duce traditia mai departe!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  5. #173
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Chiar asa a ajuns U Craiova, sa salveze toti inecatii?? rusine jucatorilor, inclusiv portarului Lung.. Si s-a si gasit pe cine sa scape....

  6. #174
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Lung nu a gresit cu nimic,sa nu neglijam faptul ca in aparare au fost doi jucatori f tineri care nu au prea jucat(Barbu si Gaman)...buba a fost in atac,parca nu vroiau sa dea gol
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  7. #175
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    praf
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #176
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Chiar asa a ajuns U Craiova, sa salveze toti inecatii?? rusine jucatorilor, inclusiv portarului Lung..
    Si s-a si gasit pe cine sa scape....
    mda... tocami satelitul cel mai important al stelei ...
    deh , cooperativa trebuie sa ramana intreaga , sau aproape intreaga .... ca Dacia s-a dus ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #177
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    porcul de mititelul s-a lasat la mana oierului. infragere cu cska, cu buzaul.

    sa vedeti ce atitudine pentru meciul urmator cu ceahlaul..

  10. #178
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Ce caterinca de meci! ce regie care era cat pe ce sa ma pacaleasca...
    La ce s-a ajuns... Ma asteptam cu totul altceva de la olteni dar se pare ca m-am inselat....
    ps: Da' de cand are steluta nocturna?
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  11. #179
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,046
    Reputatie
    1
    am vazut doar rezumat .... hai sa nu exageram ... meci slab intre doua echipe slabe deci cea acasa a castigat ... la ce va asteptati ? la CRAIOVA MAXIMA ? ... cautati in trecut, nicidecum in prezent sau viitor
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #180
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sunchase View Post
    porcul de mititelul s-a lasat la mana oierului. infragere cu cska, cu buzaul.

    sa vedeti ce atitudine pentru meciul urmator cu ceahlaul..
    hai sa-ti spun ceva,Noi i-am facut pe lovini campioni si tot NOI in marinimia noastra i-am salvat pe steluta de la retrogradare!
    asa ca hai sa privim la noi in gradina!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  13. #181
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Ii adevarat ca si chiar fatada la blocuri ii ros-albastra?
    Ii adevarat ca 30% din membrii PNG sunt buzoieni?
    Ii adevarat ca nu aveti galerie si aia care sunt in galerie sunt membrii cotizanti la IASS?
    I adevarat ma majoritatea care sunteti din Buzau sunteti niste muritori de foame si ati avut noroc cu "Ductil Buzau" o intreprindere inviata dupa '89 si care ii la un pas sa dea ortul?
    Ii adevarat ca sunteti satelitul lui s(al)teaua?
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  14. 4th May 2008, 09:23

  15. #182
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sunchase View Post
    porcul de mititelul s-a lasat la mana oierului. infragere cu cska, cu buzaul.

    sa vedeti ce atitudine pentru meciul urmator cu ceahlaul..
    yo am spus demult chestia asta .....pacat de fani
    https://t.me/pump_upp

  16. 4th May 2008, 11:53

  17. #183
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Hmmm..dupa meciul cu steaua m-am jurat ca nu mai de vb auothton pina nu dispar jegosii astia..gen Mititelu si Feacli din fotbalul romanesc... A fost blat si cu steaua si cu Buzaul./../.. am s[pus-o dupa meciul cu steaua ...RUSINE ....De fapt nu sintem numai noi de vina...asta e liga lui mitica,,acum mai ramina sa faca si dinamo blat cu steaua si putem sa desfintam forumul...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  18. #184
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Comedie cu Florin Costea actor principal...
    .

  19. #185
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Blu3Lion,
    Lung a gresit flagrant la gol...Pe langa faptul ca nici macar nu a plonjat dupa ea, NU POTI SA IEI GOL CU CAPUL DE LA 16 METRI, decat daca ti-o da Drogba sau Inzaghi sau Jorgensen, nu subnutritul ala brazilian sau ce dracu e...
    De Costea ce sa mai zicem...

    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    yo am spus demult chestia asta .....pacat de fani
    ...si de istoria echipei.

  20. #186
    sport legend
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    craiova
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    mai tacethi hraq din gura ca nustiti nimic despre acest fenomen.una -doua blat.craiova a jucat relaxat la fel cum a jucat si costea,iar buzaul a bagat un gol norocos.este final de campionat si jucatorii nu risca sa se accidenteze,asa ca daca iese ceva,bine daca nu iar bine.

  21. #187
    CRANG SUPPORTER Forza-Dinamo's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Buzau, Romania
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferdininho View Post
    Ii adevarat ca si chiar fatada la blocuri ii ros-albastra?
    Ii adevarat ca 30% din membrii PNG sunt buzoieni?
    Ii adevarat ca nu aveti galerie si aia care sunt in galerie sunt membrii cotizanti la IASS?
    I adevarat ma majoritatea care sunteti din Buzau sunteti niste muritori de foame si ati avut noroc cu "Ductil Buzau" o intreprindere inviata dupa '89 si care ii la un pas sa dea ortul?
    Ii adevarat ca sunteti satelitul lui s(al)teaua?
    Nu la toate.

    EDIT: Da chiar, daca ar fi fatada blocuilor ros-albastra care-ar fi problema? Ca doar culorile Gloriei astea sunt...

  22. #188
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    @fernadinho pot sa spun doar
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  23. #189
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,884
    Reputatie
    0
    in mod sigur craiova putea mai mult...
    prin aceasta victorie buzaul face un pas important in evitarea retrogradarii...sa vedem ce face ceahlaul azi cu poli...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •