View Poll Results: Gigi Becali, inger sau demon?

Voters
75. You may not vote on this poll
  • Omul potrivit, cel ce va "ridica" Steaua

    40 53.33%
  • Conducator mediocru, nu va ajuta Steaua

    13 17.33%
  • Nu are ce cauta la Steaua

    15 20.00%
  • Nu stiu

    7 9.33%
Page 72 of 73 FirstFirst ... 226270717273 LastLast
Results 1,492 to 1,512 of 1520

Thread: Gigi Becali

  1. #1492
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    asa bre, ca nu reiesea.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #1493
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Loup de Mer View Post
    Ca o coincidenta interesanta, Gigi Becali s-a nascut de Ziua Strumfilor (25 Iunie), ca si echipa Rapid.
    Foarte naspa vremuri pentru Gigi. Nici Rapidul nu o duce grozav. Messi (n. 24 iunie) nu a trait nici el prea glorios in ultima vreme. Si eu sunt nascut cam in aceeasi perioada, deci aceste chestii de conjunctura astrala nu ma bucura deloc.
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  3. #1494
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Loup de Mer View Post
    Foarte naspa vremuri pentru Gigi. Nici Rapidul nu o duce grozav. Messi (n. 24 iunie) nu a trait nici el prea glorios in ultima vreme. Si eu sunt nascut cam in aceeasi perioada, deci aceste chestii de conjunctura astrala nu ma bucura deloc.
    La puscarieeee/ Lou'-de-Me' la puscarieeeee(...)
    Bre, da' afaceri cu Armata, faci? Ai si matale macar un teren pe care sa-l pui la bataie?
    "Dixi et salvavi animam meam"

  4. #1495
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    La puscarieeee/ Lou'-de-Me' la puscarieeeee(...)
    Si Messi !

    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Bre, da' afaceri cu Armata, faci? Ai si matale macar un teren pe care sa-l pui la bataie?
    Nu e bine sa faci afaceri cu posesorii de arma
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  5. #1496
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Loup de Mer View Post
    Si Messi !

    Nu e bine sa faci afaceri cu posesorii de arma
    Si din inchisoare Messi e in stare sa dea gol impotriva lui Real Madrid!

    Pai tot taranul are macar o coasa. o furca, ori un cutit prin casa! In cazul asta, cu cine mai faci afaceri: cu sugarii?
    Te referi la arme de foc, asa-i? In ciuda convingerilor tale, nea Gigi a fost foarte multumit de afacerea incheiata cu reprezentantii Ministerului Apararii...
    "Dixi et salvavi animam meam"

  6. #1497
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Babiuc a avut aprobarea CSAT pentru schimbul de terenuri. Intreaga poveste este o mizerie care va iesi la iveala dupa plecarea individului de la Cotroceni.

  7. #1498
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Becali nu este asa nevinovat precum arata. A falsificat, a mintit........................

  8. #1499
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    In cazul asta, cu cine mai faci afaceri: cu sugarii?
    sugarii ajung in functii, asa se zice
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  9. #1500
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    George Michael, nascut in aceeasi zi ca George Becali, a fost externat din spital, la 2 saptamani dupa ce si-a faultat craniul

    http://www.realitatea.net/george-mic...a_1192626.html

    Poate va fi externat si Gigi !
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  10. #1501
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    Marti,4 Iunie 2013

    gigi becali condamnat in "dosarul valiza",trei ani cu executare.
    Nori negri la orizont pentru Steaua,riscam excluderea din cupele europene sau retrogradarea in liga inferioara.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #1502
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Si daca ne retrogradeaza Dario stelistii adevarati o sa sustina in continuarea echipa, altele nu au fost retrogradate pentru blaturi ( fara numar ) intr un campionat, noi o sa fim retrogradati pentru o premiere ca sa nu faca non-combat care nici macar nu s-a finalizat. Noi sa fim sanatosi, in rest: Forzza Steaua!
    Bafta, Reghe!

  12. #1503
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    Asa va si vreau prieteni,stelisti adevarati,trup si suflet pentru culori.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #1504
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Babiuc a avut aprobarea CSAT pentru schimbul de terenuri. Intreaga poveste este o mizerie care va iesi la iveala dupa plecarea individului de la Cotroceni.
    Este adevărat și nimeni nu vorbește despre asta! Iar când spui CSAT, gândul te duce imediat la președintele țării!! Și când te gândești ce persoane ar putea fi anchetate dacă să fac săpăturile în continuare. În dosarul ăsta și în altele.

  14. #1505
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Procurorii au cerut 4,au dat 3.Decizia lu peste prajit....tot 3 face din celalalt dosar(cel cu mapn).Deci nu face mai multa parnaie,ci doar are 3 pedepse.2 de 3 ani,si 1 de 2 ani.lol

  15. #1506
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Asa va si vreau prieteni,stelisti adevarati,trup si suflet pentru culori.
    Mi se pare ceva normal, Dario. Daca, Doamne Fereste, Steaua se desfiinteaza eu nu mai am echipa favorita.
    Bafta, Reghe!

  16. #1507
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    lumea se comporta de parca becali ar fi fost condamnat pentru meciuri trucate. el a dat bani pentru a se juca corect ultimul meci, pe care oricum u cluj l-a pierdut si cu un penalty dubios facut atunci de un jucator strain.

    deci e exclusa retrogradarea stelei...doar ca din pacate probabil ca va fi exclusa din UCL...

    sa-i vedem atunci pe pandurii in UCL...o sa fie amuzant...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  17. #1508
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    ionut,nu ai dat upgrade la ultimele dorinte gorjene,cica pandurii vor fi declarati campioana romaniei pe sezonul 2012-2013.dupa spusele lu coco,ala.tu iti dai seama despre ce vorbim?!

  18. #1509
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    ionut,nu ai dat upgrade la ultimele dorinte gorjene,cica pandurii vor fi declarati campioana romaniei pe sezonul 2012-2013.dupa spusele lu coco,ala.tu iti dai seama despre ce vorbim?!
    )

    ce treaba are posibila excludere din UCL, cu locul terminat in campionat in 2012-13...

    o sa apara probabil la fel ca in turcia...steaua campioana, dar Excluded from European competitions si atat.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  19. #1510
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Snake_21 View Post
    Mi se pare ceva normal, Dario. Daca, Doamne Fereste, Steaua se desfiinteaza eu nu mai am echipa favorita.

    Nu stiu cum sa-ti spun aici,in fata monitorului,cuvintele mi se par reci si fara sens...in fine,cred ca ne vom imputina randurile daca cel mai negru scenariu va fi dus la indeplinire.Ciobanul plateste pentru aroganta,trufie si prostie,noi pentru faptul ca iubim un club condus vremelnic de acest idiot.
    Constat fara a fi surprins,stiam asta de mult,ca adevaratii stelisti sunt mult mai putini decat marea masa care tzopaia la victorii sau lingea mana ciobanului doar pentru faptul ca avea ocazia sa-l vada in carne si oase.Mergem inainte,avem familii,prieteni,viata are un sens.
    Dar fotbalul fara Steaua??!!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #1511
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    )

    ce treaba are posibila excludere din UCL, cu locul terminat in campionat in 2012-13...
    .
    eh,oltean,ma...
    breiching nius!soc!soc!!!acum am fost informat ca UEFA il va declara pe ibeh drept golgeterul ligii 1.nu stiu ce au cu rusescu,nici titlu de golgeter nu-l lasa....ce oameni..

  21. #1512
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    @Swedish, ti-am zis ca Vadim a stiut mai multe decat presa? 3/4 a "nimerit" nebunu

    1. inchisoare cu suspendare pt sechestrare -done
    2. inchisoare cu executare pt terenuri - done
    3. inchisoare cu executare pt valiza- done
    si mai zicea ca (4)Steaua ii va fi luata - De cine? Dracu stie, sper doar sa fie adevarat ca e un plan bine pus la punct

    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Nu stiu cum sa-ti spun aici,in fata monitorului,cuvintele mi se par reci si fara sens...in fine,cred ca ne vom imputina randurile daca cel mai negru scenariu va fi dus la indeplinire.Ciobanul plateste pentru aroganta,trufie si prostie,noi pentru faptul ca iubim un club condus vremelnic de acest idiot.
    Constat fara a fi surprins,stiam asta de mult,ca adevaratii stelisti sunt mult mai putini decat marea masa care tzopaia la victorii sau lingea mana ciobanului doar pentru faptul ca avea ocazia sa-l vada in carne si oase.Mergem inainte,avem familii,prieteni,viata are un sens.
    Dar fotbalul fara Steaua??!!
    Daca ai sti matale cati suporteri patimasi a alungat ciobanului, ti-ai schimba parerea despre condamnarea asta.
    Contrar opiniei majoritare, eu sper sa ne excluda din UCL fiindca doar asa avem sanse sa scapam de puscarias.

    Last edited by eventHorizon; 4th June 2013 at 19:52.
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •