Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 119

Thread: Decebal Radulescu : Orice s-ar fi intamplat in meciurile de ieri, cfr era campioana !

  1. #43
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Steaua a dat bani sa-i motiveze pe cei de la UTA, iar cfr a denuntat asta pt ca i-a anuntat cei de la UTa.... nu inteleg ce vrei sa spui, cum intra asta in contradictie cu supozitiile de blat?

  2. #44
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Hai sa-ti spun cum a decurs:
    U-isti: Romania, Romania !!
    Raspuns CFR-isti: Romania, Romania !!
    U-isti: Afara, afara, cu ungurii din tara !!
    CFR-isti: Meszaros, Meszaros!!
    U-isti: ... ( tacere )...
    plimba ursu,ai fost tu in galerie sa stii cum au decurs lucrurile?
    P.S toti cfr-isti trebuie sa inteleaga odata pentru totdeauna,voi nu existati pe niciun plan in ROMANIA,poate in ungaria da.
    P.S 2 indiferent ca vom juca in liga 2 noi tot stelisti vom ramane,tot pentru steaua ne vom da viata.

  3. #45
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    daca se adeveresc vorbele astea, si Steaua si U Cluj vor fi depunctate sau vor suferii alte sanctiuni mai are cineva vre-o indoiala ca ungurii sunt "behind the curtain" si au lovit 2 simboluri romanesti dintr-un foc iar scopurile pt care a fost creeata aceasta echipa cfr depasesc granitele sportului.....
    UltraSlayer, daca te dai asa mare roman, de ce nu pui mana pe o carte de gramatica de clasa a III-a?
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  4. #46
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    iar o dati in rehaturi ieftine care n-au legatura cu topicul? sunt greseli care se fac frecvent...nu le-am inventat eu stai linistit.....

  5. #47
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Eu, personal, nu pot lua lectii de patriotism de la unul care masacreaza constant limba tarii mele
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  6. #48
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    "o masacreaza"... ba nebunule si tu suferi de mania persecutiei?

  7. #49
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Casual Italy View Post
    plimba ursu,ai fost tu in galerie sa stii cum au decurs lucrurile?
    Nu, a fost un prieten apropiat care mi-a spus inca de iesri ceea ce am scris mai sus.

    Quote Originally Posted by Casual Italy View Post
    P.S 2 indiferent ca vom juca in liga 2 noi tot stelisti vom ramane,tot pentru steaua ne vom da viata.
    Poate tu, dar sclavii?

    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    din pacate se pare ca Goga s-ar fi autodenuntat.... si se pare ca Goga n-a vrut sa plece de la U la timisoara pt ca e "unul dintre oamenii cfr-ului care v-au retrogradat".....

    daca se adeveresc vorbele astea, si Steaua si U Cluj vor fi depunctate sau vor suferii alte sanctiuni mai are cineva vre-o indoiala ca ungurii sunt "behind the curtain" si au lovit 2 simboluri romanesti dintr-un foc iar scopurile pt care a fost creeata aceasta echipa cfr depasesc granitele sportului.....
    Poti veni cu ceva original sau doar cu citate din becali sau vc tudor? Esti penibil!!

  8. #50
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    din pacate se pare ca Goga s-ar fi autodenuntat.... si se pare ca Goga n-a vrut sa plece de la U la timisoara pt ca e "unul dintre oamenii cfr-ului care v-au retrogradat".....

    daca se adeveresc vorbele astea, si Steaua si U Cluj vor fi depunctate sau vor suferii alte sanctiuni mai are cineva vre-o indoiala ca ungurii sunt "behind the curtain" si au lovit 2 simboluri romanesti dintr-un foc iar scopurile pt care a fost creeata aceasta echipa cfr depasesc granitele sportului.....


    http://www.cancan.ro/2008-03-03/Cine...-CFR-Cluj.html
    Hai sa fim seriosi, oricum daca Goga pleaca la cfr pentru mine este un nimeni as vrea sa plece la timisoara sau dinamo sau oricine in afara de Steaua si Cfr. Timisoara ar castiga mult daca l-ar lua pe GOGA.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  9. #51
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Becali: "Este echipa masonilor unguri!"

    La emisiunea Fanatik Show din 12.02.2008, Gigi Becali a facut o declaratie soc. "CFR e echipa masonilor unguri", a spus patronul Stelei. Cu aceeasi ocazie, Becali a lansat o adevarata ploaie de invective la adresa conducatorilor clujeni. Paszkany si Muresan nu
    s-au obosit sa raspunda decat ca, pentru acest gen de afirmatii, echipa lui Becali ar trebui depunctata.


    opa.....cum se leaga toate :twisted:

  10. #52
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post

    pt ca sa fie retrogradata Steaua esti tampit ?
    Pentru blaturi, coruperi de arbitri, motivari de adversari.

    Pentru miile de doivezi care exsita ca e cancerul fotbaqlului romanesc.

    Pentru ca asa zic regulamentele ca trebuie sa se intample cu blatistii.

    Pentru ca ar fi cea mai mare realizare a fotbalului romanesc.

    Pentru a scoate in strada intreaga romaniei.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  11. #53
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Casual Italy View Post
    plimba ursu,ai fost tu in galerie sa stii cum au decurs lucrurile?
    P.S toti cfr-isti trebuie sa inteleaga odata pentru totdeauna,voi nu existati pe niciun plan in ROMANIA,poate in ungaria da.
    P.S 2 indiferent ca vom juca in liga 2 noi tot stelisti vom ramane,tot pentru steaua ne vom da viata.
    p.s.3 : oare cate puncte o sa faca in campionatul Ungariei echipa de hochei a Stelei

  12. #54
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    "o masacreaza"... ba nebunule si tu suferi de mania persecutiei?
    Tinere, care e ala ce deschide thread-uri patriotarde si care se crede persecutat de catre unguri? Nu eu sunt ala ce ar trebui sa fie pe sectie la Balaceanca, ca studiu de caz pentru un sindrom paranoic
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  13. #55
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Hai sa fim seriosi, oricum daca Goga pleaca la cfr pentru mine este un nimeni as vrea sa plece la timisoara sau dinamo sau oricine in afara de Steaua si Cfr. Timisoara ar castiga mult daca l-ar lua pe GOGA.
    dupa meci Silvasan i-a reprosat lui Goga ca nu si-a aparat corect sansele, acum totul se leaga. ..

    nu e vorba de unde sa ajunga, nu cred ca se mai risca sa ajunga la cfr iar la Steaua nu mai are cum sa ajunga....e vorba ca daca se adeveresc aceste supozitii goga este un om de nimic....

    danpuric get a life dude....lasa-ne dreq in pace....

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post


    Poate tu, dar sclavii?

    aia care ii vezi meci de meci la Nord si la Sud o sa sustina echipa neconditionat.aaa,am uitat si de cativa baieti de la T2.
    P.S nu ma intereseaza de provinciali,poate sa faca ce vor,oricum pentru noi ei nu exista.

  15. #57
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    dupa meci Silvasan i-a reprosat lui Goga ca nu si-a aparat corect sansele, acum totul se leaga. ..

    nu e vorba de unde sa ajunga, nu cred ca se mai risca sa ajunga la cfr iar la Steaua nu mai are cum sa ajunga....e vorba ca daca se adeveresc aceste supozitii goga este un om de nimic....
    Hai lasa acuma ca nici Goga nu ii robot. Goga putea sa plece gratis in vara avand mai multe oferte de la echipe de mijlocul clasamentului pe bani mai multi decat la "U". O semnat un nou cantract pe doi ani si o ramas la "U" pentru 30.000 de euro. In iarna o primit o oferta de 200.000 de euro salar lunar si nu o vrut sa plece.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  16. #58
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Poate tu, dar sclavii?
    La fel ar fii si la voi marea majoritate nu ar mai venii la meci
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  17. #59
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Hai lasa acuma ca nici Goga nu ii robot. Goga putea sa plece gratis in vara avand mai multe oferte de la echipe de mijlocul clasamentului pe bani mai multi decat la "U". O semnat un nou cantract pe doi ani si o ramas la "U" pentru 30.000 de euro. In iarna o primit o oferta de 200.000 de euro salar lunar si nu o vrut sa plece.
    pai tocmai asta zic si eu, de ce crezi ca n-a vrut sa plece la mult mai multi bani? nu pentru ca ii lua din alta parte ? nu cumva face parte din aia 2 jucatori infiltrati de la cfr care sa va retrogradeze?

    sincer la cum ati jucat nu meritati sa retrogradati, doar "ratarile" incredibile si "ghinionul" incredibil v-a retrogradat.....think about it

    un jucator asa atasat de culorile alb-negre nu ar fi lasat-o "mai moale" cu cfr niciodata
    Last edited by illazio; 8th May 2008 at 19:27.

  18. #60
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    pai tocmai asta zic si eu, de ce crezi ca n-a vrut sa plece la mult mai multi bani? nu pentru ca ii lua din alta parte ? nu cumva face parte din aia 2 jucatori infiltrati de la cfr care sa va retrogradeze?

    sincer la cum ati jucat nu meritati sa retrogradati, doar "ratarile" incredibile si "ghinionul" incredibil v-a retrogradat.....think about it
    Care o fost contributia lui GOGA la retrogradare????
    Mai degraba PARK, Martin Tudor si altii.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  19. #61
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    pai tocmai asta zic si eu, de ce crezi ca n-a vrut sa plece la mult mai multi bani? nu pentru ca ii lua din alta parte ? nu cumva face parte din aia 2 jucatori infiltrati de la cfr care sa va retrogradeze?

    sincer la cum ati jucat nu meritati sa retrogradati, doar "ratarile" incredibile si "ghinionul" incredibil v-a retrogradat.....think about it
    M-am lamurit cu tine, esti nebun... Vorbesc foarte serios, daca si crezi ceea ce zici, suferi de o anumita boala psihica. Du-te si te trateaza

  20. #62
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    ratarile?

    ti-am zis eu nu inteleg cum un jucator asa atasat de U Cluj ar fi lasat-o mai moale cu CFR... de ce a vrut sa-l bata Silvasan dupa meci?

  21. #63
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    pai tocmai asta zic si eu, de ce crezi ca n-a vrut sa plece la mult mai multi bani? nu pentru ca ii lua din alta parte ? nu cumva face parte din aia 2 jucatori infiltrati de la cfr care sa va retrogradeze?

    sincer la cum ati jucat nu meritati sa retrogradati, doar "ratarile" incredibile si "ghinionul" incredibil v-a retrogradat.....think about it

    un jucator asa atasat de culorile alb-negre nu ar fi lasat-o "mai moale" cu cfr niciodata
    Hai ca asta chiar e tare, deci Goga si-a prelungit contractul de la "U" pe banii CFR ca sa ii retrogradeze in timp ce ceilalti jucatori se rupeau sa joace bine!
    Paranoia chiar nu are margini!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •