Results 1 to 12 of 12

Thread: Ca sa-l parafrazez pe gabilove.......

  1. #1
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0

    Ca sa-l parafrazez pe gabilove.......

    ........vreau sa va aduc la cunostinta faptul ca cei care au mizat altceva decat 1, pentru meciul Bacau-Steaua, au pierdut.
    de ce ?
    se pare ca gigi a ramas dator la o partida de zaruri (babaroase, cred, jocul gentlemanilor) cu aproximativ 400 000 parai.


    8)
    Schumi? the only one!

  2. #2
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Hai sa nu fim carcotasi. 8) Cu toate ca atunci cand vine vorba de cei doi, orice e posibil. :oops:

    Totusi, ce legatura are gabilove cu treaba asta? :?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  3. #3
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    eu cred ca erau zarurile lui Piti , alea masluite
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #4
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sergio
    Hai sa nu fim carcotasi. 8) Cu toate ca atunci cand vine vorba de cei doi, orice e posibil. :oops:

    Totusi, ce legatura are gabilove cu treaba asta? :?
    poi nu gabilove a aruncat zvonu "blat la pitesti" ??


    Schumi? the only one!

  5. #5
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    gabilove, mai ai putin si o sa-l bagi in anonimat de tot pe Charles Darwin , deja ejti vedeta ))). Iti e drag a?? nebunule .... ;>>>>> Incepem sa devenim invidiosi toti ... Chiar, ca uitasem sa te intreb, ce detalii poti sa-mi dai despre blatul dintre Atletico Bosegeni si Avântul Pocreaca , cica cei de la atletico au acceptat sa lase cele 3 puncte in schimbul unei banitze de grâu. Nu sunt sigur , deocamdata doar zvonuri . Am citit despre asta prin Gazzetta dello Sport,Marca , France Futbool , si intr-un articol ni s-a sugerat(noua, cititorilor) sa ne consultam cu tine , ca esti expert in demascarea blaturilor . Astept lamuriri. Multumesc anticipat !!!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  6. #6
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    gabilove, mai ai putin si o sa-l bagi in anonimat de tot pe Charles Darwin , deja ejti vedeta ))). Iti e drag a?? nebunule .... ;>>>>> Incepem sa devenim invidiosi toti ... Chiar, ca uitasem sa te intreb, ce detalii poti sa-mi dai despre blatul dintre Atletico Bosegeni si Avântul Pocreaca , cica cei de la atletico au acceptat sa lase cele 3 puncte in schimbul unei banitze de grâu. Nu sunt sigur , deocamdata doar zvonuri . Am citit despre asta prin Gazzetta dello Sport,Marca , France Futbool , si intr-un articol ni s-a sugerat(noua, cititorilor) sa ne consultam cu tine , ca esti expert in demascarea blaturilor . Astept lamuriri. Multumesc anticipat !!!
    cu toate ca nu a putut raspunde direct in fata sustinatorilor si admiratorilor, gabilove a dorit sa transmita urmatoarele :
    " nu va lasati indusi in eroare ! doar eu stiu adevarul ! aceste zvonuri sint lansate pentru a distrage atentia de la oribilul blat ce se prefigureaza la meciul Victoria Spermezau contra Progresu Cuzdrioara. Nu va lasati mani****ti, ascultati la mine, tata blaturilor si mama pronosticurilor adeverite !"

    mai-mai ......
    Schumi? the only one!

  7. #7
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1

    utol;

    habar aveti de fotballll

  8. #8
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1

    Re: utol;

    Quote Originally Posted by gabilove
    habar aveti de fotballll
    Gabilove, ai dreptate, noi nu ne prea pricepem... Chiar, spune-ne si noua, din vastele tale cunostinte, cati jucatori sunt intr-o echipa? Si cam ce forma are mingea, e rotunda, ovala sau cubica, noi inca nu am aflat si suntem dornici sa mai sorbim de la izvorul cunoasterii care s-a intrupat in persoana ta.

  9. #9
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    oaspetele, sa recunoastem, gabilove da dovada de o inteligenta iesita din comun ... E una dintre persoanele care ma face sa devin mai optimist . Atata timp cat exista persoane cum este gabi , viitorul suna bine!!
    tudose ,intâi explica-i ca fotbalul este un sport, nu sutn desenele animate la care se uita el in fiecare zi ...
    Amor de lejos, felices los quatro....

  10. #10
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    oaspetele, sa recunoastem, gabilove da dovada de o inteligenta iesita din comun ... E una dintre persoanele care ma face sa devin mai optimist . Atata timp cat exista persoane cum este gabi , viitorul suna bine!!
    ai dreptate !
    de altfel, io unu am inceput sa pun bazele primului fan-club gabi"the big"love .
    sint sigur ca se vor infiinta mai multe.
    Schumi? the only one!

  11. #11
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    omule, le spusai la toti pe mIRC ca vrei sa infiintezi un fan club gabi"the Big"love, si sa vezi cum navalira toti pe mine, am privatele full, toti vor s se inscrie. Majoritatea sunt fanatici. Deja incepura contructia mai multor site-uri . Deci in concluzie, nebunaticul asta de gabilove, are un succes nebun !! Chiar sunt invidios , :x
    Amor de lejos, felices los quatro....

  12. #12
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    stai linistit si gandeste-te ca noi l-am descoperit !!

    cu siguranta ca ne va da functii importante in staff-ul sau, poate chiar sefii fan-clubului personal !!
    Schumi? the only one!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •