Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 196

Thread: Cel mai infricosator film....

  1. #85
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Dreamcatcher-de recomandat

  2. #86
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    dreamcatcher??? e cel mai naspa film pe care (cica) l-am vazut vreodata. pana la faza cu alienul e chiar ok, promite, dar eu cand a aparut alienu am oprit filmul. bleah.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #87
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    am räs de m-am spart cänd am väzut faza. Nu m-am oprit 20 de minute , apoi m-am uitat la ultimele minute..si am räs de minune din nou. Un bun film pentru regizori oligofreni

  4. #88
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    undead e cea mai tare comedie cica horror, dreamcatcher e o porcarie, pacat de morgan freeman, ala e film...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  5. #89
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Young and restless mi se pare cel mai infricosator,mai ales ca nu se mai termina odata!:ras-plans:
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  6. #90
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    hehehe, sa stii :ras-plans:
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  7. #91
    junior clawd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    http://localhost/
    Posts
    103
    Reputatie
    1
    Comedii horror (cica) mai dragute (pe care le-am si vazut)... ar fi "Slither" si "Shaun of the Dead"...
    [u]Being drunk is feeling sophisticated without being able to say it.[/u]
    "[b]F[/b]ornication [b]U[/b]nder [b]C[/b]onsent of the [b]K[/b]ing" [b]it[/b]!

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1
    In The Ring 1 nu ma sperie atat de mult cand apare aia mica, Samara, cat ma sperie atmosfera aia si toate lucrurile alea carora nu le intelegeam semnificatia (femeia care-si pieptana parul, de exemplu ). Imi place mai mult ambiguitatea decat cine stie ce vampir sau monstru pictat astfel incat sa arate infricosator. Oricum, am cam trecut de varsta cand ma speriam la filmele de groaza, ma sperie acum mai mult filme de genul Requiem for a dream.

  9. #93
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pe mine m-a cam plictisit requiem for a dream... dar e destul de traumatizant...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. #94
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Daca vreti sa va plictisiti in timp ce asteptati nu stiu ce faza tare horror...uitati-va la See no Evil.
    Chiar daca unii l-au recomandat ca film horror, scenariul este penibil iar in rest....no comment.
    Imi e dor de un film cum au fost Scream si Pasarile la vremea lor....dar un nou Hitchkcock destul de greu de gasit.
    Din ultimii ani mi-a placut The Village....(scenariul si intriga ...frumos potrivite pe jocul actorilor).

  11. #95
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    am vazut si eu din greseala the village... pacat de sfarsit, ca in rest e interesant filmul... parca m-am si speriat, nu mai tin minte
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  12. #96
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    finalul in The Village a fost f bun si surprinzator si filmul a fost destul de bun
    Requiem for a dream excelent
    The Ring 1 de groaza nu a fost, insa dupa ce l-am vazut am ramas nebun dupa naomi watts

    night of the living dead superb !!!
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  13. #97
    procrastination dannymoga's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    La Chaux-de-Fonds
    Posts
    275
    Reputatie
    1
    mie the ring si saw mi-au placut...mai sunt si altele de exemplu: The Grudge, The Lake House, Darkness, Deadbirds etc...
    Singura durere suportabila, e durerea altora

  14. #98
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    la saw eu cred ca am fost singura care se intreba inca de la inceputul filmului cine naiba e ala care sta intins pe podea si daca e mort altfel e bine realizat, e interesanta ideea si atmosfera, dar nu m-am speriat.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  15. #99
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    sicer p mn din astea relativ noi m-a km speriat the grudge si mi-a plaqt si saw...da nu m'a speriat...

  16. #100
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    hmmmz...dark water..da varianta japoneza,nu remake'ul amerikn..d obicei filmele japoneze sunt mult mai inficosatoare si mai bn faqte...nu's chiar atat d comerciale
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  17. #101
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Pe mine m-a ingrozit cel mai mult seria Omen (3 parti).
    Aveam vreo 10 ani si inchiriase taica-miu casete video cu toata seria si am vazut-o intr-o singura zi!
    Va imaginati ce bulversat am fost o buna periaoda de timp!
    Un alt film terifiant a fost "Infernul", pe care l-am vazut tot pe la varsta respectiva pentru prima oara. A doua oara cand l-am vazut aveam vreo 16 ani, dar mi s-a parut la fel de terifiant!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  18. #102
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    Hostel, aparut in 2006. Cica ar fi inspirat din realitatea est-europeana, trafic de organe... cu adevarat sangeros. il (foarte) recomand celor pasionati de acest gen de filme.

  19. #103
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    hostel a fost bun, insa sa exagerat mult , cica iesea lume de la cinematograf vomitat in SUA de cata cruzimea era in film, mie nu mi sa parut prea de groaza dar a avut cateva faze destul de interesante
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  20. #104
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    shutter m'a bagat in sperieti. aseara m'am uitat numa la 20 min din the grudge. si acesta m'a bagat in sperieti. am tipat puri si simplu la faza din pod. azi la pranz pe lumina m'am hotarat sa ma uit din nou la faza din pod insa am pus camera video sa imi filmeze reactia. desi am vazut faza a doua oara la fel m'am speriat super naspa.

  21. #105
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gignteam View Post
    aseara m'am uitat numa la 20 min din the grudge. si acesta m'a bagat in sperieti. am tipat pur si simplu la faza din pod. azi la pranz pe lumina m'am hotarat sa ma uit din nou la faza din pod insa am pus camera video sa imi filmeze reactia. desi am vazut faza a doua oara la fel m'am speriat super naspa.
    ce tare esti ...bine ca nu am fost langa tine cand ai tipat

    Si eu am vazut filmul de mult timp , îi chiar tare....hai sa iti recomand un film horror finut.....The Amityville Horror............nu-i chiar asa horror ...sa te uiti la film si dupa aia sa postezi pe forum sa imi spui cum a fost filmul.
    Last edited by White Shadow; 19th November 2006 at 21:54.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •