Page 51 of 51 FirstFirst ... 41495051
Results 1,051 to 1,068 of 1068

Thread: Stiri si noutati la Otelul Galati

Galatean mandru megastar's Avatar
    Reputatie
    1
    Astăzi, de la ora 17.00 pe stadionul Siderurgistul, SC Oțelul Galați a făcut un nou spectacol în fața propriilor suporteri reușind o partidă foarte frumoasă care dă tuturor celor implicați în proiect, socios, antrenori și jucători, speranțe pentru viitorul sezon al Ligii a IV-a. Adversarii noștri, Unirea Braniștea, au terminat în sezonul trecut pe locul 3 în Liga a IV-a, așa că antrenorul Stelian Bordieanu poate considera partidă de astăzi un test bun pentru ceea ce va fi din septembrie.
    Scorul a fost 9-0 pentru SC Oțelul Galați, golurile echipei noastre fiind marcate de: Pavel (2 goluri),Gheorghe, Codreanu Ruben, Buteseacă, Țâmpău, Smadu, Postelnicu și Radu.
    Primul 11 trimis în teren de Stelian Bordieanu este următorul: Bordieanu, Neagu, Scutaru, Codreanu Ruben, Ciurea, Postelnicu, Tudosă, Napârlică, Radu, Gheorghe, Buteseacă.
    Au mai intrat pe parcursul meciului: Vlasie, Țâmpău, Baștină, Paduraru, Hanghiuc, Mocanu, Smadu, Pavel, Lepădatu, Cristof.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

2. 29th August 2016, 16:45
    Reason
    Comentarii penale si fara rost.

Reputatie
    1
    Sa stii ca am vazut 3 generatii la meciuri. Bunici, tati ( sau mame) si copii. Se pare ca ai avut dreptate.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

4. 30th August 2016, 10:12
    Reason
    Comentarii penale si fara rost.

Reputatie
    1
    Decat Carpaci si cu calul in casa....

6. 30th August 2016, 19:47

portocaliu
    Reputatie
    1
    Timache, acum fara misto dar chiar asa faceti in Banat? Adica intrati cu bocancii in casa oamenilor fara sa fiti invitati?
    Nu e in regula ce faci pe aici

Hai mai bine sa numaraam alea Poli dincolo ... avem de munca
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

8. 31st August 2016, 09:53

Reputatie
    1
    Hoti sunt aia care au facut bani cu motorina la sarbi prietene nu noi. Chiar vrei sa vorbim despre moralitate?
    Eu spun sa revenim la fotbal.

10. 31st August 2016, 15:37

Reputatie
    1
    Scuze si eu am uitat ca la voi cinstea si onoarea nu sunt relevante.
    Chiar nu vrei sa vorbim de fotbal?

12. 31st August 2016, 17:49

13. 1st September 2016, 18:46

Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Reputatie
    0
    Nu mai hrani trollii, pentru ca le sterg postarile.
    Au suficiente locuri unde isi pot regurgita frustrarile.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

15. 3rd September 2016, 11:14
    Reason
    Mizerii

16. 3rd September 2016, 11:53
    Reason
    Mizerii

sport legend
    Reputatie
    0
    cititi dunarea batrana si ascotelul si veti intelege totul despre specia galateana. a fost o emulatie totala intre sociosi pana in momentul in care s-a ajuns la cotizatie , adica la bani.

sport legend
    Reputatie
    0
    cititi repede aceasta informatie pana nu vine MODERATORUL SATAN cu cenzura!

Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Reputatie
    0
    Site-ul dunareabatrana.ro nu mai functioneaza, iar pe ascotelul.ro sunt stiri de la meciul cu Independenta si un interviu.
    Despre ce vorbesti sau iar ai scapat prea multe medicamente pe gat si le-ai combinat cu pufoaica?

Mesajele vi le stergeam pe alea tampite, care nu aveau nici o legatura cu subiectul, asa cum procedeaza si alti moderatori pe sectiunile echipelor lor.
    Spre exemplu, eu una dintre putinele mele sanctiuni o am de la moderatoarea de pe Dinamo pentru ca m-am bagat in vorba mai putin decat voi pe aici.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

sport legend
    Reputatie
    0
    ba functioneaza dunarea batrana , " moderatorule galatean -maghiar" . Doar ca e moarta. De cand ati cerut ca strejerii sa vina cu bani nu mai intra nimeni acolo.
    Asta e spiritul galatean.

Reputatie
    1
    Hai ca iti explic eu tim poate pricepi. Dunarea Batrana in acest moment e in conservare. Toata lumea e focalizata acum pe ridicarea site-ului oficial si strangerea de fonduri.
    Am uitat de ceva si bine ca acum mi-am amintit. Ti-am promis ca te anunt cand ajungem la 101 suporteri cotizanti si am uitat sa o fac. Te anunt acum, am trecut de 101 . Te anunt cand ajungem la 1001

arogant,de mic cip's Avatar
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Site-ul dunareabatrana.ro nu mai functioneaza....
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Dunarea Batrana in acest moment e in conservare.
    baciul ungurean si cel moldovean...
    bai dar hotarati-va o data si dati un comunicat comun,de exemplu functioneaza dar in conservare,ce atata va tot place sa zapaciti lumea pe aici...
    granita la Orsova!

Reputatie
    1
    Site-ul e in picioare, pentru a nu se pierde informatii, dar e clar ca nu mai functioneaza in sensul ca nu mai apar stiri acolo. Greu cuvantul asta conservare asa-i?

sport legend
    Reputatie
    0
    ho mah ca eu am inteles, vroiai sa spui imbalsamare, nu-i asa?

ros albastru delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    Am revenit pe arena marilor victorii. Suntem singurul club sportiv din țară care ne întreținem stadionul, cu toate facilitățile lui
    ..........

Am promovat în Liga a 3-a având tribunele alături, în cel mai entuziasmant mod. Încă o dată, felicitări bravilor noștri jucători și antrenorilor Stelian Bordieanu și Eugen Baștină

...........

Am ținut steagul sus în Seria 1 din Liga a 3-a, suntem în plutonul fruntaș și foarte aproape de un nou vis, o nouă promovare. Bravo jucătorilor și antrenorilor! Tuturor celor care au contribuit la revenirea în prim plan a acestui simbol local, Oțelul, vă mulțumesc și vă transmit cele mai sincere aprecieri și urări de sănătate

............

Urmează 2018, anul promovării și consolidării. Trebuie să promovăm în Liga a 2-a, iar Galațiul unit nu poate avea adversar. Nu vom reuși nimic fără implicarea și participarea tuturor forțelor din oraș și din județ. Noi, singuri, suntem neputincioși. Noi doar dăm manifestul de cinste, onoare și devotament pentru Oțelul, pentru Galați. Suntem garanția, certă și dovedită, că tot ceea ce a fost rău în istoria noastră a dispărut și nu se va ma repeta. Oțelul Galați înseamnă forță, onoare și tradiție la poarta Moldovei. Vremurile frumoase sunt cele care vor veni
    http://m.liga2.prosport.ro/liga-3/st...meaza-16912046
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

sport legend
    Reputatie
    0
    Nu uitati: 3(trei) generatii.......

sport legend
    Reputatie
    1
    Asta inseamna un B T de calitate: https://amp.dcnews.ro/otelul-a-dispa...ei_701523.html

Tags for this Thread