Page 117 of 523 FirstFirst ... 1767107115116117118119127167217 ... LastLast
Results 2,437 to 2,457 of 10964

Thread: FC Barcelona

  1. #2437
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Catalunya is not Spain

  2. #2438
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1

  3. #2439
    OLTEAN spinU's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    Barcelona a demonstrat ca merita sa castige campionatul inca de anul trecut cand daca mai erau cateva etape il lua si atunci...
    [FONT="Comic Sans MS"][B][COLOR="Blue"]UNIVERSITATEA[/COLOR] doar in [COLOR="Blue"]CRAIOVA[/COLOR][/B][/FONT]

  4. #2440
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Fiesta continua azi in Barcelona in imagine puteti vedea cum vor celebra catalanii cel de-al 17-lea titlu al Barçei
    Attached Images Attached Images
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  5. #2441
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Mda , felicitari Barcelonei pt titlul de Campiona a Spaniei, pardon a fotbalului de teatru

    Bah Catalane, pe bune felicitari dar de ce era necesara plictiseala aia cu plimbatu mingii, oricum erati campioni nu puteati sa le mai dati una la aia? Ati avut si ceva noroc ca nu ati pierdut, banii cheltuiti pe petrecere caci titlul oricum era al vostru. V-a mai ajutat si arbitrul un 11m pt Levante uitat pe teava, doua rosii , cartonase desigur, unul pt Magician si unul pt Deco. Plus ca imprumutatu' ala era sa va bage mortu in casa

    Any way felicitari

    P.S Care e regula de departajare in fieful teatrului, pardon again al spectacolului in caz de egalitate de puncte la sf sezonului intre doua echipe ce lupta pt un obiectiv? Lamureste-ma ca nu am chef sa caut prin toate threadurile sau pe nush ce fituici de opereta
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  6. #2442
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    P.S Care e regula de departajare in fieful teatrului, pardon again al spectacolului in caz de egalitate de puncte la sf sezonului intre doua echipe ce lupta pt un obiectiv? Lamureste-ma ca nu am chef sa caut prin toate threadurile sau pe nush ce fituici de opereta
    mai ushor cu mistourile in caz de egalitate de puncte, se iau in considerare meciurile directe, care in acest sezon favorizeaza pe Barça (3-0 in tur si 2-4 in retur).

    Ambele echipe s-au multumit cu rezultatul de egalitate stabilit in minutul 60 si de aceea nu au incercat sa majoreze diferenta pe tabela de marcaj Levante a facut un pas mare pentru a se salva de la retrogradare iar Barça si-a adjudecat cel de-al 17-lea titlu de campioana astfel se explica faptul ca in ultimele 30 de minute jucatorii Barçei nu au mai fortat, stiau ca sunt campioni

    cat despre fazele controversate inca nu ma pronunt, pentru ca nu am reusit sa vad nici un rezumat al meciului
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #2443
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Merci de informatie.
    Parerea mea sincera, fara misto e ca dupa cum a jucat Barca sezonul asta merita titlul cu prisosinta insa nu avea nevoie de circul ala. Sincer, si circul se datoreaza in special conducerii care a facut prea mult tam -tam inainte de meci. Daca pica avionul, Doamne fereste, si crapau toti ce se alegea? Pana nu e matematica gata , cred ca e mai bine sa taci.
    De exemplu doar ieri Poli a scapat matematic de retrogradare.

    Despre fazele controversate chiar nu ai ce sa vezi au fost asa cum au fost, itzi spun eu ca neutru, insa titlul oricum era la voi. Trebuia sa luati doua rosii si un 11 m.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  8. #2444
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    felicitari barçelonei, sper sa treca inca 5 ani pana la urmatorul titlu
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  9. #2445
    junior mircea4u2's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Romania
    Posts
    81
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte
    felicitari barçelonei, sper sa treca inca 5 ani pana la urmatorul titlu

    nu prea se poate intampla asa ceva!

  10. #2446
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Milan
    Despre fazele controversate chiar nu ai ce sa vezi au fost asa cum au fost, itzi spun eu ca neutru, insa titlul oricum era la voi. Trebuia sa luati doua rosii si un 11 m.
    Ce sa faci...a dat Laporta banul pt a sarbatori mai repede titlul ....
    Catalane, sa nu va mai aud cu arbitrajele pt Real...pt ca anul asta ati fost mai ceva ca Juventus ...
    In schimb, titlu' meritat de catalani, dupa o pauza de 6 ani...

  11. #2447
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    comule lasa vrajeala toata spania (inclusiv marca) zice ca Barça a castigat pe meritul ei titlul... numai tu esti singurul ''desptept'' care declara contrariul
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  12. #2448
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Da ma...ati meritat titlu...
    Dar si arbitri au fost cu voi ...
    Pana si I|Milan zice ca v-au ajutat arbitrii in meciul asta...capital zic eu...

  13. #2449
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Ce Campioni,Catalane?Daca tu poti sa-i numeshti asha bravo tie,eu nu pot....deci nu am pt. ce sa-i felicit!!....sau daca ma gandesc bine o sa-i felicit ca au fost mai jmecheri ca restul FELICITARI
    ...Iker Casillas

  14. #2450
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Mai are rost sa zic ceva..?vad ca va ofticati cum ca ar fi tinut arbitrii cu noi, deshi eu cred ca vb doar invidia, nu zic ca nu s`a greshit in favoarea Barçei dar shi voi ati fost ajutati la greu...asha ca Forza Barça ale ale ale, ale ale ale... !!!..merci ptr felicitari dragi rivali...(ca sa nu ziceti ca suntem nesimtiti)...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  15. #2451
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by N0_NaM3
    ..(ca sa nu ziceti ca suntem nesimtiti)...
    voi nu, dar eto al vostru e la greu! rusinica!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  16. #2452
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Macar isi permite sa faca declaratii de acest gen pacat ca nu pot spune acelashi lucru de Martins de exemplu si oricum i-a multumit lui Florentino pentru faptul ca l-a lasat sa plece la Barça si nu suporterilor de la madrid care l-au facut urangutan
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  17. #2453
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Uite ca a castigat si Barcelona titlul dupa 6 ani de pauza...si deja fair-playul a disparut de pe Nou Camp...
    Samuel..."the nigga" Eto'ont....iese la atac...
    Dupa ce in aceiasi seara "multumeste" presedintelui Florentino Perez pt ca l-a lasat sa joace la Barcelona...acesta ataca echipa Real Madrid...
    Eto'o a instigat la scandari anti-madrid..."Madrid, cabrón saluda al campeón"..care inseamna "Madrid, fraiere, saluta campioana"...
    :degete: Eto'ont :degete:
    :degete: FC Barcelona :degete:

  18. #2454
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    comule, nu stiu de ce te agiti atat e ceva normal aici in spania... aceasta scandare se aude pe toate stadioanele din peninsula (la fel cantau si suporterii valencieni anul trecut ) si permite-mi sa te corectez, scandarea era adresata suporterilor de la real (nu echipei), care in el clasico l-au facut urangutan... am scris si mai sus dar vad ca nu ai citit
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  19. #2455
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    , a fost adresata Madridului ... asa scrie presa italiana
    si e putin probabil ca sa nu stiti ca in Madrid mai exista o echipa , ai caror suporteri , au fost deranjati de afirmatia "urangutanului"

    ete cum va faceti voi "prieteni" ... cu cata lejeritate ... de invidiat
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  20. #2456
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Da, deci ati atacat 2 echipe ...
    Urangutanul tau nu prea stie ce este fair-play-ul

  21. #2457
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    acelashi lucru' il pot spune si eu despre ''suporterii'' hahalacticilor si al celor care mai nou joaca doar in interTonto

    de exemplu si figo s-a luat de catalani acu' 2 ani deci nu vad de ce te agiti atat...
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •