Page 154 of 159 FirstFirst ... 54104144152153154155156 ... LastLast
Results 3,214 to 3,234 of 3321

Thread: Bilete castigatoare!!!

  1. #3214
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Dă-te-n kilu' meu! Nu mai pune din astea verzi ca ma-mbolnăvesc!

  2. #3215
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Am avut o gramada de bilete ratate la un meci la RG-ul asta, pe tot felul de blaturi in afara RG-ului, asa-mi trebuie daca pun si alte prostii incercand sa am 6 meciuri ca sa maresc o cota, chiar ieri am pierdut 1400 pe Germania la volei pe biletul sigur pus cu 700 de lei dar mi-a iesit ala mai nesigur cu 300 si per total am iesit aproape tot cu cat am inceput. Dar vreau sa postez Halepul din finala care mi-a adus ceva macar pt RG-ul asta sa nu raman chiar cu mana-n fund!
    Bilet castigator 09.06.2018.jpg
    Greu am gasit meciul 6 ca sa maresc la Nadal, si am impartit biletu in doua, o data cu Germania, apoi cu Franta in loc de Germania si ambele echipe au fost aproape sa ma culce, Arabia a avut ocazie de 2-2 dupa 2-0 la pauza si penalty nedat iar Franta a egalat cu chiu cu vai la final!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3216
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bravo, ba! Hai sa facem un topic de cota 2 pe zi, sa ne smardoim acolo.

    Am luat si eu azi 120 da lei cu 5 pariati, dar nu ma sparg in figuri p-aici, ca altii
    Last edited by Capitanu.Burcea; 11th June 2018 at 23:53.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  4. #3217
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Foarte bine ai facut!


    Sincer acum n-am chef de cote de 2-3 pe zi dupa ce mi-a tras-o blatista de Germania la volei pe biletul sigur ieri la 14 mil luandu-mi tot sporul iar azi am pierdut doar pe Giorgi, m-a pus dracu sa pun pe panarama aia, cand Mayer cu cota de 1.50 era Dumnezeu si n-am putut sa-l scot la licitatie cum se cuvine.


    Nu mai am multi bani dar in meciurile astea de rahat din turnee pregatitoare de iarba e riscant de investit cand nu mai ai fonduri, eu ma duc direct pe meciurile din grupele de la mondial, totul mi-e sa se termine inainte de Wimbledon, sa scot banu atunci!


    O sa vin cu ele maine sau poimaine cand am timp!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #3218
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    N-am mai revenit, dar tot Germania mi-a tras-o cu Mexic, si egalul m-ar fi tinut in lupta sa le scot toate 3 biletele.
    Dupa ce-am pierdut saptamana trecuta 4 bilete la rand in 4 zile pe cate-un meci, azi a iesit o amarashtanie, si aia greu in prelungiri la Anglia.
    Bilet castigat 19.06.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #3219
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cu bulanele goale inainte, tovarasi!
    Attached Images Attached Images
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #3220
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Bravo Dogule!

  8. #3221
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Multu, s-auzim de verde la toata lumea!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  9. #3222
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cu emotii mari, in prelungiri dar iesit, bravo!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #3223
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cel mai amarat bilet din ultimul deceniu! Vai de curu meu de sarantoc!
    Bilet castigat 10.07.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #3224
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    In sfarsit, eram pe luna asta in groapa cu 600 de lei si cu acesti 1100 sunt pe plus cu 500! M-am scos!
    Am fost cu 800 in groapa joi si vineri dar am scos ceva, m-am adus pe 200 in minus dar sambata am pus un pariu de 250 ca eram sigur si biletu principal pierdut doar pe pwlele alea de Ajax ce 80 de minute n-au fost instare sa dea acasa un gol cu Heracles dupa ce-n CL dadusera gramezi, si evident au luat si s-a terminat 1-1. Si am ajuns iarasi pe minus 450. Duminica/ieri am pus aceste 4 bilete de 150 de lei aprox total, deci pe minus 600 dar fiind castigatoare am scos 1100 deci pe plus 500. Daca sambata am avut acel ghinion scarbos, ieri am avut noroc la Slovan Bratislava cat incape, mi le-am facut grabit ca de obicei biletele si-am lasat in baza W1 pe Slovan, cota 1.07 ce era sa ma-ngroape dar au egalat in minutu 90 si mi-a dat cota 1. Se vede lejer ca m-am grabit ca nici n-am sesizat ca Bayern exista in grila de pariuri, altfel era clar de pus. Ma rog, e bine cand se termina cu bine.

    Bilet castigator 4 din 12.08.2018.jpgBilet castigator 3 din 12.08.2018.jpgBilet castigator 2 din 12.08.2018.jpgBilet castigator 1 din 12.08.2018.jpg

    Cota 1.71 pe Halepino who gives you the stick!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #3225
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bravo, coae, tine-o tot asa!

  13. #3226
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Dupa unu pierdut pe Ajax au venit 4 total de 1100, apoi dupa unu pierdut pe Murray cu Pui nenorocit au venit alte doua cu 1200 total, hai ce-ncet, incet ne intram in mana cu tot cu ghinionul cu tot!
    Bilete castigatoare 2 14.08.2018.jpgBilete castigatoare 1 14.08.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #3227
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si ne-am intrat cu: TIRTY MILLION! Not bad before the USO!
    In ultimele 6 zile, nu castigasem decat tot o data la 2 zile, pana ieri si azi cand au iesit consecutiv!Bilet castigator 1 16.08.2018.jpg Bilet castigator 3 16.08.2018.jpgBilet castigator 2 16.08.2018.jpg
    Emotii la Djokovic pentru 10 mil din cele 19, condus cu 2-6 1-3 a revenit si-a batut!
    Bilet castigator 17.08.2018.jpg
    Aici au fost emotii doar la Selby, a condus cu 3-1 si-a jucat totusi frame decisiv batand 4-3.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #3228
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #3229
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cât ai luat ,mă, la aggregate, ca nu se vede nimic pe telefon

  17. #3230
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    In toate cele 8 zile, vreo 55 din care 10 au fost datoria!
    Din cele 45 ramase, vreo 5 au fost banii mei care i-am decartat cred.
    Ieri n-a mai mers shpilu' dar tot e bine, mai scadem 450 dar ii punem noi la loc, nu-i problema.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #3231
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Uneori merita sa bagi si pariuri din astea la "bulan" pe langa alea pseudo-sigure... care pariuri sigure bineinteles ca nu mi-au iesit.
    Cat am tremurat insa la Basel...
    Unbenannt.jpg

  19. #3232
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ioi cat am strans io din cur la Chelneru' Ciung conduce 3-1 si de-acolo prostu face 4-6 2-5 intoarce 4-6 7-6 6-0 2-0 si abandoneaza ala si pierd 300 de lei pe bilet! Adica ori ma fute favoritu, ori abandoneaza idiotu alalalt, ori rau, ori foarte rau!
    Am pierdut un bilet cu peste 4000 de lei doar pe Aga pe primu tur de USO dar Doamne-ti multzam ca mi-a iesit si asta, ca mi-am scos parleala ca ma prostisem aprig in ultima saptamana si pierdusei vreo 3000 de lei, 1000 online, 2000 pe bilete inainte de USO si pe USO, inclusiv 700 de lei pariati pe bilete pierdute pe Halep, Agut si Edmund si apoi fugit rapid si pus 400 de lei pe cele 2 bilete, cel de peste 4000 pierdut pe Aga si cel iesit de aici: (plus 450 puse ieri pe bilete din care mi-au iesit toate meciurile de ieri, jumate de tur 1 dar mai am cele de azi, jumate de tur 2)
    Bilet castigat 27.08.2018.jpg
    Unde mai adaugi ca mi-a venit "cadou" saptamana trecuta taxa 1200 la cica profit pe 2013 de 25000 lei de la ANAF!
    Fute-si-ar profitu ca io am bagat in anu ala peste 40000 de mii de lei cred, care profit gatzii maa-tii de handicapati imputiti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #3233
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Bilet de consolare dupa ce-am pierdut 50 de milioane pe Muguruza ca n-am vrut sa pun contra!
    Bilet castigat 28.08.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #3234
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Dupa multe bilete la mustata care m-au costat toti banii facuti pe AO si inca si mai multi de-am ajuns lefter, in fine mi-a iesit ceva, 2 bilete puse cu 4 respectiv 17 lei, cu 3 meciuri bulanoase rau: Chelsea egaleaza in min 92, Nikushor dupa ce ia primu set, isi pierde serva la 5-5 in decisiv dar bate-n tiebreak si Ciocanov tot de la set castigat cat pe ce sa piarda meciul cu Lopez, avand break avans in decisiv, cade cu break in spate, dar intoarce si el si bate. Mai tre cate un pic de noroc dupa atata ghinion. Acu macar am bani de o apa minerala.
    Bilete 11.03.2019.jpg

    PS: Vad ca n-am postat biletele de la AO castigatoare... hmm, ciudat. Tin minte ca le-am pus, poate in alta parte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •