Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 113

Thread: dinamo o rusine nationala

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1

    dinamo o rusine nationala

    cainilor rusinica,rusinica ........ce va mai bucurati cand a pierdut Realul din Giulesti la Bruxelles,saraciilor ati pierdut la o echipa de pe locul 10 din Rusia !!!!!!! asta e valoarea vostra ,bulanul care l-ati avut cu Sahtior nu s-a mai repetat !

    doamne ce bucurie a fost aseara in Piata Rosie !!!! v-au batut taticii vostri comunisti !

  2. #2
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Ne-au batut spre fericirea fratelui nostru micut si colorat de acasa…Asa mai ai si tu bucurii…E trist ca urmezi modelul Rada Celnegrusifaradepata…Sanatate si sa ajungeti si voi sa va intristati macar ca noi, in turul II UEFA. Deocamdata n-ati prea avut ocazia decat prin preliminarii. Pe mine nu m-a bucurat infrangerea voastra, tu vad ca faci deja topicuri si asta spune multe…
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  3. #3
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,903
    Reputatie
    0
    Din pacate, Dinamo si-a revenit la forma obisnuita in cupele europene... In primul tur am vazut altceva.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Nu va feceti griji pentru Dinamo caci DINAMO este CEA MAI BUNA din ROMANIA.Nu DINAMO face de rusine ROMANIA ci alte echipe, stiti voi care - cele care nu reusesc sa treaca nici de preliminarii, pierzand puncte pentru coeficientul de tara la UEFA, iar DINAMO trebuie sa joace ca sa le recupereze. Si le-a recuperat.
    Sigur ca mie imi pare rau ca DINAMO a pierdut, dar nu-i nici o tragedie.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  5. #5
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,903
    Reputatie
    0
    Ferko, ati trecut si voi O SINGURA DATA de primul tur, fiind umiliti in al doilea, si tot sunteti cu gura mare?

    Tin sa-ti aduc aminte ca acum un an nu ati avut nici macar 10 minute speranta ca v-ati putea califica cu Bruges.

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    utilizator gura mica ca v-am batut de 6 ori consecutiv ,suntem spaima voastra ............asa e cum zici tu mici si negriciosi dar voi ce sunteti niste javre comuniste ,blatiste si ........dar ce dracu mai romanule mai ai tupeu sa vorbesti cand au facut aia misto de voi ,s-au oprit la 4......ascunde-te javra !

  7. #7
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Hai ma potoleste-te si nu mai fa atata galagie nici tu, ca doar nu ai cu ce sa te lauzi...

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    ma laud ma ,ca va batem cand vrea ........noastra ! ce darcu ma D. ce jucati ma voi ? nimic ca de obicei si va credeti cea mai buna echipa din tara ,ce dracu ma credeai ca jucati finala cu steaua !?

    te salut smechere ! am si eu un frate dinamovist ! poate bem o bere dupa returul cu liverpool ! am baut toata noaptea cu englezii in Irish pe Titulescu !

  9. #9
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Vad ca se adevereste ceea ce am spus ; limbajul tau deosebit de “colorat” cu nuante de rrom arata calitatea ta de Rada…Am tupeu sa vorbesc atunci cand vreau, aveti 6 victorii consecutive dupa zeci de infrangeri consecutive. Ne-au batut si? Sa ajungeti si voi sa adunati cate puncte a adunat Dinamo in cupele europene si pe urma mai vorbim. Trebuie sa vorbesti doar tu acum? Vezi ca s-ar putea sa va vina si voua randul din nou prin preliminarii, ca mai departe... Cat despre blaturi mai usor, Nea Savarina e un expert in produse de cofetarie. Si in propaganda utecista.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    caine uita-ma !

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Noi nu ne credem, ci suntem cei mai buni. Chiar daca muriti de ciuda.
    Noi am facut blaturi - cand a trebuit sa salvam Rapidul de la retrogradare, ca a fost ordin de partid adica al clasei conducatoare - intrebati-l pe Red Nik (Nick cel Rosu de la Dinamo cand a dat gol fara sa vrea si n-a mai stiut ce sa faca de frica ca v-a pierde Rapidul - poate de asta a ajuns la Rapid), voi le faceti acum - chiar pentru jocul de la Timisoara deja se stie ca va fi BLAT , in speranta ca Rapid sa castige campionatul si Timisoara sa ajunga in Cupa UEFA. Visati numai - visul vostru se v-a transforma intr-un cosmar. Nici una nu v-a ajunge sa joace in cupele europene.
    Noi avem cu ce sa ne laudam in cupele europene - voi numai cu vorbe.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    ferko cred ca si tie iti este rusine de tine ! esti penibil ! de fapt esti mare tantalau sa fii din Arad si sa tii cu dinamo ! esti abcd mobra !

  13. #13
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    the_big:OOOO TU "mare" frustrat......ai uitat de complexele belgiene si de de ideiile de adevarat lider ale lui Copos?
    Care e problema?Nu mai avem voie sa tinem cu echipe din Bucuresti daca suntem din alta localitatea???Nu uita,ca toti admiratorii coniacului Unirea sunt rapidisti!

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    moldovene te tradeaza mirosul de vodka !

  15. #15
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    Ferko taci draq ca esti penibil. Cat despre rezultatu` lu dinamo nu stiu ce sa zic... poate doar ca eram in extaz, daca mai pierdea si steaua sigur aveam orgasm aseara !!Ete vezi unde am ajuns??? Nici femeile nu mai reusesc sa-mi provoace orgasm, e de ajuns o infrangere ca aia de aseara si de marti seara cand si lazie tot cu 4-0 si-a furat-o !_
    Forza Stiinta !!!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Matrix cum a fost golul lui Cassano ? am adormit prin min 80....

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    Ferko taci draq ca esti penibil. Cat despre rezultatu` lu dinamo nu stiu ce sa zic... poate doar ca eram in extaz, daca mai pierdea si steaua sigur aveam orgasm aseara !!Ete vezi unde am ajuns??? Nici femeile nu mai reusesc sa-mi provoace orgasm, e de ajuns o infrangere ca aia de aseara si de marti seara cand si lazie tot cu 4-0 si-a furat-o !_
    Forza Stiinta !!!
    Penibil este Matrix98.
    Stai rau de tot daca nici femeile nu-ti mai provoaca orgasm. Incearca altceva. Si lasa-te de conmentat fotbal ca esti pe langa.
    Si inca ceva eu nu ma-m legat de Stiinta. Nici cand au mancat bataie acasa de al DINAMO.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the_big
    ferko cred ca si tie iti este rusine de tine ! esti penibil ! de fapt esti mare tantalau sa fii din Arad si sa tii cu dinamo ! esti abcd mobra !
    Eu nu te-am facut tantalau chiar daca asa te simti. Nici penibil nu sunt.
    Tot DINAMO este cea mai buna ! Tin cu echipa care joaca fotbal bun.

  19. #19
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    Ferko taci draq ca esti penibil. Cat despre rezultatu` lu dinamo nu stiu ce sa zic... poate doar ca eram in extaz, daca mai pierdea si steaua sigur aveam orgasm aseara !!Ete vezi unde am ajuns??? Nici femeile nu mai reusesc sa-mi provoace orgasm, e de ajuns o infrangere ca aia de aseara si de marti seara cand si lazie tot cu 4-0 si-a furat-o !_
    Forza Stiinta !!!
    Ma gandeam ca te duce capul putin dar nu. Tu inca te crezi asuprit, esti opsedat mai omule, ai probleme mari. Nu e vorba de a fi roman...Dinamo va sparge si dupa era Netoiu(a Craiovei) iar rusii aseara nu ca i-au spart pe Dinamo, au jucat singuri...pricepi, au jucat singuri. Deci imagineaza-ti ce ar fi patit Stiinta lui Gigel, defapt orice echipa de provincie.... Nu am cuvinte pentru tine, din acest moment o sa te ignor complet....
    Ai spus-o singur onanistule....cine itzi provoaca tie orgasm.....ai un creier bolnav...Nu-ti da de gandit?

    Nu sunt eu Dinamovist, dar imi pare rau pentru ce s-a intamplat aseara, pacat ...pentru fotbalul nostru..asta e. Sper din suflet sa le dati macar un 1-0 la Bucuresti sa mai luam ceva puncte.

    Iar in ce priveste Steaua, consider ca au fost ajutati de teren, desi ei au fost in mare mai tehnici. Spun ca au fost ajutati de teren prin prisma faptului ca ei joaca in Ghencea destul de des in mocirla.....Englezii nu au parte de asemenea gazoane.....

    Sper sa va calificati baieti.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  20. #20
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the_big
    moldovene te tradeaza mirosul de vodka !
    Din pacate nu-mi place alcoolul...dar daca tu tii cu ardoare la prejudecati am sa tin si eu ,dar asta e VALABIL doar pt TINE(nu si pt oamenii care incearca sa discute pe forum nu doar sa-si reverse frustrarile...)
    Esti din Bucuresti(probabil) sa incepem...Sud...Sud=Prostie...esti rapidist de Rapid=tigan...esti tigan=prost...vezi cum e ciclica istoria
    Repet asta a fost doar pentru tine nu pt ceilalti fanii ai rapidului,sau bucuresteni,olteni si nici macar pt rromi!

    Sper ca Dinamo sa castige acasa(chiar daca nu se califica)E important pt punctajul echipelor romanesti in clasamentul UEFA asta e valabil si pt Steaua...care ar fii frumos sa se califice!

  21. #21
    sport legend adbogdan's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    444
    Reputatie
    1
    The big, e dreptul fiecaruia sa se bucure sau nu dupa meciul de aseara al lui Dinamo. Nu-i inghiti pe Dinamo ? Foarte bine, da' nu-mi dau seama de ce trebuie neaparat sa te manifesti asa.
    E clar ca in momentul de fata Rapid are o echipa mai echilibrata decat Dinamo, si deci are sanse serioase sa ia campionatul. Castigati titlul de campioana, mergeti in preliminariile CL si aratati-ne de ce sunteti in stare.
    Acolo se vede adevarata valoare a unei echipe, nu in 'trosneli' pe diverse forumuri.
    Si-apoi, daca tot e vorba despre cat de bune sunt echipele romanesti in cupele europene, rapidistii ar trebui sa-si faca probleme pentru la anu inca de pe acum, fiindca Spartak a jucat aseara cu 3 clase peste ceea ce a jucat Rapid la meciul ala de 4 - 3. Si Spartak e totusi o echipa de locul 10 in Rusia, nu uita ! Sau gresesc ?

    Referitor la meci. N-ar fi prea multe de spus, dar e totusi clar ca avand un portar mediocru, doi fundasi laterali experti in gafe si pe Burca figurant in teren nu puteam emite prea multe pretentii. Proportiile scorului sunt exagerate, dar victoria si calificarea lui Spartak e perfect meritata. Cel putin rusii astia au aparare. Cand vom avea si noi poate totul va fi altfel.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •