Results 1 to 4 of 4

Thread: Chioru vs tchibos

  1. #1
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1

    Chioru vs tchibos

    In urma unui mesaj mizerabil postat de tine te provoc aici in Arena OLS-ului sa-mi arati cat de "demn" sau "nedemn" esti mataluta in postura de forumist/moderator OLS. Ia arata-ti muschiu aici, ma, tchibos!
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  2. #2
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Arata-mi mesajul mizerabil mai intai, apoi voi decide daca intru sau nu in Arena. Oricum daca o voi face, sigur nu va fi pana in sarbatori.

  3. #3
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Nu-ti arat nimic, la cate tampenii esti in stare sa scrii si sa faci nu conteaza care a fost mesajul. Iti atrag atentia ca am sa-ti iau la bani marunti toate porcariile pe care le-ai scris si am sa-ti demonstrez ipocrizia si fatarnicia de care esti in stare.
    Nu am sa tin cont daca vei participa sau nu aici si atat timp cat imi va fi permis am sa continui sa te fac praf.

    tchibos, esti un cacacios si am sa ti-o demonstrez, puiule.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  4. #4
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Nu e nicio Arena.

    Tchibos e moderator si nu mai are voie sa participe in Arena ... scrie pe carta ...

    Daca vrea sa participe atunci trebuie sa ceara explicit scoaterea de la moderare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •