Page 2 of 154 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 22 to 42 of 3218

Thread: Offtopic

  1. #22
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    pui toate revistele intr-un colet. cat de greu poa' sa fie?
    Never Die Easy

  2. #23
    sport legend titans_rulez's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    bucharest
    Posts
    671
    Reputatie
    1
    )))))))))))))))))
    super misto spus...
    pai ma omule...eu nici macar nu stiu cum iese acest sporting news...este cotidian...saptamanal, lunar.....
    cum pot eu sa ii spun cuiva...stii pune toate revistele intr-un colet...daca acel cineva tre' sa astepte vreo 60 de luni?...)))))sau de saptamani....sau chiar zile....
    ca am eu o vaga impresie ca nu vin toate o'ata....
    Born for NFL....

  3. #24
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    ))))))))))))))))Maaaa acum mi-am dat seama. Sunt bolnav ce sa fac...am avut febra 40 aseara...am fost la spital...se cunoaste )
    Cre'ca ma gandeam ca-s dinainte...sau cine stie la ce ma gandeam...credeam ca se vorbeste de greutate )) da in fine...
    O sa iti trimit eu in fiecare luna cate una daca e ...pana in vara (ca ma intorc iar aici)
    Never Die Easy

  4. #25
    sport legend titans_rulez's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    bucharest
    Posts
    671
    Reputatie
    1
    ma omule sper sa te faci repede bine...sa savurezi drumul catre super bowl al pescarusilor...
    ma bucur ca ne-am pus pe aceeasi orbita...))
    insa...sincer mi-a picat fata cand am vazut totusi diferenta de preturi....sunt 300 de dolari....eu nici macar nu visez la salariul asta....))))
    Born for NFL....

  5. #26
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Revista e saptamanala. IN SUA, costurile postale intra in pretul de $19.97.
    M-am uitat si eu.
    Build The Monster

  6. #27
    sport legend titans_rulez's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    bucharest
    Posts
    671
    Reputatie
    1
    ba sa fiu al draq....adik...pretul a 60 de scrisori practic....usa-romania...sau mai bine spus colete...este 300 de dolari?....oarecum justificat....
    Born for NFL....

  7. #28
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Daca e saptamanala ti le poate trimite cienva odata la 2 luni, cel putin si tot e ceva, itit vin 8 reviste dintr-o data.

  8. #29
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Offtopic Pe 16 ajung in Chicago, unde am obtinut si transfer la college ...Am si multe rude si prieteni acolo Asa ca o sa fiu "vecin" cu Codrut Dar tot Seahawk si Sonic voi ramane
    Never Die Easy

  9. #30
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Ahaa, lasa ca te vad eu cum devii fan al Bulls si fan Bears in cateva luni
    Mai este un roman care locuia in Indianapolis, mare fan Pacers (Adrian de pe forumul de NBA), care s-a mutat la Chicago. I-am spus si lui ca va deveni fan Bulls, am sa va urmaresc la amandoi evolutia
    Build The Monster

  10. #31
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Mai, poate o sa-i simpatizez. Dar odata ce o echipa imi intra in suflet numai iese de acolo... Asa ca Seahawk forever Btw noi jucam cu Chicago anu viitor? ca numai am linku' ala cu viitorii adversari
    Never Die Easy

  11. #32
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Seahawk cand incepe "nebunia" ? stii tu ce vreau sa spun , in septembrie ?.......sunt un parior si imi place la nebunie sa pariez in NFL.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  12. #33
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Stiu ca esti parior Si mie imi place la nebunie sa pariez in NFL Asa ca da, asteptam luna septembrie
    Never Die Easy

  13. #34
    sport legend titans_rulez's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    bucharest
    Posts
    671
    Reputatie
    1
    treaba e sa ramana si cu nickul asta si sa isi faca si altu bearsu'...
    sa fim si noi mai multi...))))))))
    oricum lovie smith face trupa frumoasa in chicago....
    Born for NFL....

  14. #35
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    De obicei bag o miza mare doar pe trei meciuri din toata etapa , e suficient , cotele sa nu fie prea mici pt ca am observat ca se prind destul de greu.

    In ultima etapa ( asa sa spune etapa sau trebuie sa bag o denumire Made in USA ? ) am castigat foarte mult pt ca au fost echipe care au lasat-o mai moale pt ca deja au fost calificate in play-off si yo am stiut acest lucru ,......am avut grija sa ma informez in legatura situatia echipelor , da , stiu , in NFL echipele lupta corect in ultima etapa , bla bla bla , oare chiar asa a fost ? au luptat corect ?

    Sa auzim de bine si astept cu nerabdare luna septembrie sa incep sa imi pierd banii in NFL , pt ca la fotbal am pierdut destul......daca ar fi etapa in fiecare luna yo as renunta la pariurile din fotbal.

    Respect din partea Umbrei
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  15. #36
    sport legend titans_rulez's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    bucharest
    Posts
    671
    Reputatie
    1
    ce viziune frumoasa am si eu asupra pariurilor....'rar sufletu' al draq al valenciei si egalul lor de doi lei cu malaga...cum ma imbogateam eu cu cateva milioane bune si imi luam placa video bestiala...
    Born for NFL....

  16. #37
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Doamne ca tot de Valencia dau peste tot , am plecat de pe "Pariuri Sportive" pe threadul asta ca sa uit de weekendul trecut cand am pierdut 3.100.000 si surpriza , dau de Valencia.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  17. #38
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Seahawk
    Mai, poate o sa-i simpatizez. Dar odata ce o echipa imi intra in suflet numai iese de acolo... Asa ca Seahawk forever Btw noi jucam cu Chicago anu viitor? ca numai am linku' ala cu viitorii adversari
    Just teasing, pai nu tineai cu Sacramento Kings ?

    Sa stii ca jucati cu Bears, si inca in Chicago, asa ca ai posibilitatea sa mergi la meci.
    Build The Monster

  18. #39
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Am observat. Prea tare. Si am mai auzit o faza tare cum ca Romania o sa dispute un turneu amical in Chicago... Am uitat echipele cu care o sa jucam totusi si mi'e lene acum sa fac un research

    p.s. cu sacramento a fost doar o "aventura" ) din cauza lu' Bibby Sonics si Seahawks - the ones and only true luvs
    Last edited by Seahawk; 9th March 2006 at 11:32.
    Never Die Easy

  19. #40
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Pai scrie pe OnlineSport.
    Joaca 3 meciuri, cu Uruguay, Columbia si Irlanda de Nord, dar numai doua sunt in Chicago, celalalt este in L.A.
    Build The Monster

  20. #41
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    abia astept meciurile :d
    Never Die Easy

  21. #42
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    As vrea sa stiu de unde sau daca pot descarca meciuri de fotbal american de pe net...cum fac astia cu wrestling'ul de exemplu...pls..ori de care...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •