Results 1 to 2 of 2

Thread: Infraction for delaoltenia: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1

    Infraction for delaoltenia: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Play-off 2023-2024
    User: delaoltenia
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:
    Un moderator nu trenuie sa se exprime astfel

    Message to User:
    Stii foarte bine motivul.

    Original Post:
    minoritare, ma kk pe opinia si pe fata ta, aici, pe administrativ si de cate ori am ocazia. si stii de ce cocalare, de la discutii strict legat de echipe, fotbal si alte rahaturi ce le am permis unui basinos din zalau care mi a atacat familia si mai ales copiii.
    drept dovada stau mesajele sterse de catre delaparis. n am zis nimic atunci dar mi am rezervat dreptul sa ti iau mamicuta in pl si tot ce ti este drag pe lumea asta. te inseli amarnic daca ai impresia ca interventia unui alt cocalar csa ist schimba datele problemei, un alt ipocrit, dupa chipul si asemanarea ta.
    cam asa sta treaba, bai amaratule ipocrit, SA TI IAU IN P#LA STIRPEA FEMININA DE FLORARESE.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,476
    Reputatie
    0
    Am primit!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •