Page 1 of 77 1231151 ... LastLast
Results 1 to 21 of 1605

Thread: Pentru moderatorii Onlinesport

  1. #1
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1

    Pentru moderatorii Onlinesport

    This message has been deleted by miril. Reason: Ultima atentionare pentru limbaj!
    Am fost atentionat pentru limbaj desi limbajul respectiv apartinea lui Tyler Durden.
    Rog moderatorul de mai sus sa rectifice "atentionarea".
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  2. #2
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Miril e un moderator foarte bun, nu cred ca are nevoie sa ii atragi atentia. Oricum daca tot ai deschis treadul pune si tu un link sa vada tot poporul la ce te referi.

  3. #3
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Un rapidist, Tyler Durden:

    #640 Topic Infiintarea clubului CFR/RAPID-"un mister pierdut in negura vremii"
    viitorul lui apropiat se arata a fi mormantul
    #455
    poate niste ceferisti te-au sodomizat cand erai mic
    #402
    imbecila de mata,
    #771 Topic Rapid-Steaua
    iti recomand eu pe cineva pe care s-o iei la misto ( si pe buna dreptate): chiar pe cea care te-a facut.
    Acesta era mesajul sters de catre moderatorul Miril si pentru care am primit "ultima atentionare pentru limbaj".

    Rectifica, Mirile. "Atentioneaza-ti" protejatul. Ha.... ha.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  4. #4
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    exista avertisment la asta #771 Topic Rapid-Steaua asa ca nu inteleg unde bati

  5. #5
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ce dracu nu intelegi, ma?

    Ii arat aluia cat de mizerabil e el si-i citez opera si vine Miril si ma atentioneaza pentru limbaj, ce v-o place sa faceti asa pe nestiutorii...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  6. #6
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    n-o fi inteles miril ca tu il citati pe Tyler. O fi crezut ca e creatia ta proprie si personala


    am modificat eu la "offtopic"

  7. #7
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    la ce e pe treadul ala nici nu ma mira..

    Ce ne place noua nu e treaba ta Chiorule.. oricum chiar nu era clar ce vroiai sa spui iar stilul tau de a explica este foarte ciudat

  8. #8
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Am fost atentionat pentru limbaj desi limbajul respectiv apartinea lui Tyler Durden.
    Rog moderatorul de mai sus sa rectifice "atentionarea".
    Ia nu mai suferi aiurea pe-aici.
    Mereu te nemultumeste cate ceva.
    Acum chiar m-am bagat in discutie cand am vazut ca te-ai luat de un Nationalist.

  9. #9
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Corect, Gica, nu se intelege ca este Tyler ci ca sunt cuvintele tale. Da Report Post de acum incolo si fa quote cand este cazul sa se inteleaga cine citeaza pe cine.
    N-are nimeni nimic cu tine, in principiu. Mea culpa daca am gresit.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  10. #10
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1


    Adica dau quote, scriu ca e opera rapidistului si tu faci confuzii?

    E lata, Mirile!
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  11. #11
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by george_fcn View Post
    Ia nu mai suferi aiurea pe-aici.
    Mereu te nemultumeste cate ceva.
    Acum chiar m-am bagat in discutie cand am vazut ca te-ai luat de un Nationalist.
    Tinere, nu ma deranjeaza ca te bagi aiurea, ma deranjeaza ca te declari Nationalist. Incearca si tu niste discutii cu progresistii mai batrani...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  12. #12
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Tinere, nu ma deranjeaza ca te bagi aiurea, ma deranjeaza ca te declari Nationalist. Incearca si tu niste discutii cu progresistii mai batrani...
    Vorbesc...si cu cei batrani si cu cei tineri.
    Ma deranjeaza ca puteai sa scrii asta si printr-un pm adresat lui Miril.

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    PAna la urma eu tot nu inteleg unde e problema ...

    Din cate am vazut mesajele au fost sterse pentru ca erau off-topic toate ... ale lui Gica si Tyler ...

    miril a procedat corect ...

    Hai Gica mai lasa un pic mania persecutiei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    PAna la urma eu tot nu inteleg unde e problema ...

    Din cate am vazut mesajele au fost sterse pentru ca erau off-topic toate ... ale lui Gica si Tyler ...
    a modificat Yoyo in off topic mesajul lui Gica

  15. #15
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Gica, pentru ca sunt de buna credinta, ti-am dat in prealalbil un PM, in plus Tyler fusese sanctionat pentru cele citate de tine mai devreme. Inca o dovada ca n-am nimic impotriva ta este ca am inchis un topic cu GC, presedinte. Gica, sa fim rezonabili, nu mai fi suspicios, mi-am facut mea culpa si, repet, foloseste Report Post si Quote de acum inainte ca sa se inteleaga cine citeaza pe cine.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #16
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    el foloseste Quote, doar ca sterge cine e autorul mesajului la care face referire.. cum ziceam: ciudat

  17. #17
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Mai spun odata si cu asta am terminat, este incredibil cat de mult va place sa o fredonati, deci:

    1.Nu aveam nevoie sa trec numele la citate pentru ca scrisesem sus ca este vorba despre opera individului dupa care am pus doua puncte.
    2.Era logic ca ii dau exemple rapidistului din propria opera pentru ca si el face exact ca multi dintre voi, adica face pe prostul iar cand vede ca i se da peste bot schimba subiectul.
    3.Individul este tinut in continuare in brate, nu mai intereseaza asta, eu nu am vrut si nici nu ma intereseaza ca ala sa fie banat sau avertizat, eu i-am aratat cat de mizerabil este. Daca as fi dorit asta dadeam report post atunci cand avusesera loc mizeriile.
    4.Ai inchis topicul cu presedintele? La cat de fixisti sunt cateodata moderatorii OLS ma mir ca l-ati tinut si atat la interne... dar Mirile... ce reason ai folosit... cata grija ai avut... parca l-ai fi gadilat pe burtica ca pe un pisoias ce a gresit confundand ghemul de lana cu fata de masa.

    In fine, spor la treaba...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  18. #18
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Mai spun odata si cu asta am terminat, este incredibil cat de mult va place sa o fredonati, deci:

    1.Nu aveam nevoie sa trec numele la citate pentru ca scrisesem sus ca este vorba despre opera individului dupa care am pus doua puncte.
    Vrei tu sa arati ca roata nu e buna sub actuala forma si ca ar fi mai buna una trunghiulara.. exista Quote prin care se vede clar cine e autorul, dar nu, tu vii, pui numele separat cu doua puncte si apoi stergi numele lui din Quote. Te scarpini la urechea stanga cu mana dreapta pe dupa cap. Eu nu am nimic cu tine si nici cu celalalt, dovada ca nu m-am bagat pana sa vad treadul asta, insa am vazut ca majoritatea mesajelor in care jignea sau provoca au fost sanctionate, asa ca nu inteleg de ce spui ca e tinut in brate. In rest.. numai de bine.

  19. #19
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Gica, tu ai impresia ca lumea sta in priza cand tu esti pe forum? Ai folosit un procedeu care s-a dovedit vulnerabil, am oprit topicul cand l-am descoperit si, presupun ca, virgula, ca si tine am alte lucuri de facut decat sa fiu cu ochii tot timpul pe niste persoane care se cred adulte dar care nu sunt in stare sa respecte un regulament simplu si aici nu ma refer strict la tine, ci in general. Cred ca am dezbatut prea mult pentru o nimica toata. In fine, spor la treaba si tie!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #20
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    nu e neaparat sa fi sters numele lui de acolo. Se poate sa fi dat copy/paste la ce a scris Tyler, iar mai apoi in fata citatului se scrie [QUOTE ] iar la urma se scrie [/QUOTE ] si sa ii apara ca un citat, dar fara sa scrie pe cine a citat...

  21. #21
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    sau asa.. oricum tot pe din dos e..

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •