Page 55 of 77 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast
Results 1,135 to 1,155 of 1607

Thread: Pentru moderatorii Onlinesport

  1. #1135
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Atata poti??? esti mai prost decat credeam,sincer,fara suparare.Hai ca-mi pierd timpul cu tine.

  2. #1136
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    defavorizatul jigneste in continuare ... poate poate ia un ban , apreciez perseverenta , nu se lasa deloc

  3. #1137
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    Atata poti??? esti mai prost decat credeam,sincer,fara suparare.Hai ca-mi pierd timpul cu tine.
    tardiv, extrem de tardiv ti-ai dat seama
    Asa si?

  4. #1138
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    Bai, tu esti si prost si nesimtit. Si astea nu sunt jigniri, e purul adevar. Din partea mea, ma pis, nu imi ridica ban-ul niciodata, sa ramana ca dovada a imbecilitatii si spiritului tau de militian (comunist). Te-am intrebat ceva simplu si tu iti bati joc. Pentru ce am luat ban?
    "nu ma intereseaza forumul ols"
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    Da, ii multumesc pe aceasta cale lui miril. Cu Ulysses promit sa nu ma mai tiganesc, o sa incerc sa il evit, sper sa nu mai fie nici el asa agresiv.
    Legat de delaparis, parca niste scuze ar fi bune, insa las asta la latitudinea lui Am inteles motivatia lui si ca s-a atins un subiect sensibil (pentru el)
    "multumesc , oooo,multumesc , imi iau si angajamente , bine ca m-ati reprimit"

    penibil.ti-a fost frica de faptul ca ramai si fara viata "virtuala" dupa ce ai ratat in aia reala
    ps sa incerci bine!

  5. #1139
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    tardiv, extrem de tardiv ti-ai dat seama
    gata ,dupa aparitia ta, gradina zoologica este completa

  6. #1140
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    bineinteles ca odobenus rosmarus divergens imi da mie 10 puncte, dar lui ala care provoaca nimic, din nou. vacanta placuta pe malul marii Beaufort.
    ma rog, am terminat. puiului de odobenus rosmarus divergens i`am dat ignore.

  7. #1141
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Pentru ca n-am putut sa ma ,,exprim" pe alt thread care a fost inchis (abuziv) de care mai marii forumului o s-o fac aici in legatura cu subiectul The People vs Bumbescu.
    Probabil ca Bumbescu si-a facut multi dusmani prin stilul sau mai caustic si pentru ca nu e prea complezent cu cei ale caror opinii nu le impartaseste, insa cu toate astea Bumbescu ramane un tip care face o onoare Ols-ului ca mai posteaza din cand in cand p’aici.
    Totusi Bumbescule, asa cum spuneai chiar tu la un moment dat, faptul ca ai atatia dusmani poate ca ar trebui sa te puna putin pe ganduri.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #1142
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Dusmanii-i poarta pica da n-au valoare sa...

  9. #1143
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Balaci, eu nu m-am bagat niciodata in razboiul tau cu Bumbescu si nici n-am s-o fac. Cunosti faptul ca eu nu-mpartasesc opinia negativa a lui Bumbescu in privinta ta, insa Bumbescu ramane pentru mine unul din cei mai inteligenti oameni care posteaza pe Ols.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #1144
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    @ Tyler: nu am fost ironic...

  11. #1145
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Pentru ca n-am putut sa ma ,,exprim" pe alt thread care a fost inchis (abuziv) de care mai marii forumului o s-o fac aici in legatura cu subiectul The People vs Bumbescu.
    Probabil ca Bumbescu si-a facut multi dusmani prin stilul sau mai caustic si pentru ca nu e prea complezent cu cei ale caror opinii nu le impartaseste, insa cu toate astea Bumbescu ramane un tip care face o onoare Ols-ului ca mai posteaza din cand in cand p’aici.
    Totusi Bumbescule, asa cum spuneai chiar tu la un moment dat, faptul ca ai atatia dusmani poate ca ar trebui sa te puna putin pe ganduri.
    pe ce sa il puna?
    imposibil de facut asa ceva
    uita-te ce report post a dat si iti vei da seama ca nu poati sta el pe ganduri
    ganduri= gand= gandire .... el
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  12. #1146
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Pentru ca n-am putut sa ma ,,exprim" pe alt thread care a fost inchis (abuziv) de care mai marii forumului o s-o fac aici in legatura cu subiectul The People vs Bumbescu.
    Probabil ca Bumbescu si-a facut multi dusmani prin stilul sau mai caustic si pentru ca nu e prea complezent cu cei ale caror opinii nu le impartaseste, insa cu toate astea Bumbescu ramane un tip care face o onoare Ols-ului ca mai posteaza din cand in cand p’aici.
    Totusi Bumbescule, asa cum spuneai chiar tu la un moment dat, faptul ca ai atatia dusmani poate ca ar trebui sa te puna putin pe ganduri.
    Tyler, tu ca rapidist ar trebui sa ma intelegi.....numai ca la mine sloganul a ajuns "singur impotriva tuturor imbecililor"
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  13. #1147
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    @ Tyler: nu am fost ironic...
    Deloc...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #1148
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Totusi Bumbescule, asa cum spuneai chiar tu la un moment dat, faptul ca ai atatia dusmani poate ca ar trebui sa te puna putin pe ganduri.

    asa

    si PSG nu are bani de transferuri ....


    Nu inteleg sincer ce s-a intamplat acolo deoarece nu era thd contra ceva ... era doar o serie de citari anonime care aveau utilitatea lor pentru autori si cititori ... ceva "sanctiuni" plus virtuale decat cele "reale"
    A invadat gasca anticontrainteligenta profesionista tenace ... oameni cu spirit

    A fost inchis ... nu se mai putea in felul (halul) asta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #1149
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    faptul ca un om este inteligent nu ii da dreptul sa se poarte cum vrea
    poate face asta acasa la el si cu cine ii permite
    unui fotbalist de valoare nu ii este permis sa injure spectatorii sau colegii doar ca el da bine in minge ex: cantona
    unui super model nu ii este permis sa se poarte cum are chef doar ca este frumoasa ex: naomi
    cred ca intelegi ce vreau sa spun
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  16. #1150
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    asa

    si PSG nu are bani de transferuri ....


    Nu inteleg sincer ce s-a intamplat acolo deoarece nu era thd contra ceva ... era doar o serie de citari anonime care aveau utilitatea lor pentru autori si cititori ... ceva "sanctiuni" plus virtuale decat cele "reale"
    A invadat gasca anticontrainteligenta profesionista tenace ... oameni cu spirit

    A fost inchis ... nu se mai putea in felul (halul) asta
    Sper ca maine il veti redeschide....mai ales ca acolo eu nu ma certam si "perlele" erau puse sub protectia anonimatului pt a nu leza prea tare "gibonii".

    Nr zece@ esti mai jalnic decat un prezervativ spart......reportul ala l-am dat ca sa-ti arat cat de tampit esti si pe ce tema te-ai gandit sa faci misto(carti).
    Din pacate esti mult mai rau decat mi-am imaginat, si n-am fost bland in imaginatie sa stii...
    Last edited by Bumbescu; 23rd June 2008 at 23:22.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  17. #1151
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Pentru ca n-am putut sa ma ,,exprim" pe alt thread care a fost inchis (abuziv) de care mai marii forumului o s-o fac aici in legatura cu subiectul The People vs Bumbescu.
    Probabil ca Bumbescu si-a facut multi dusmani prin stilul sau mai caustic si pentru ca nu e prea complezent cu cei ale caror opinii nu le impartaseste, insa cu toate astea Bumbescu ramane un tip care face o onoare Ols-ului ca mai posteaza din cand in cand p’aici.
    Totusi Bumbescule, asa cum spuneai chiar tu la un moment dat, faptul ca ai atatia dusmani poate ca ar trebui sa te puna putin pe ganduri.
    Tyler , taci ca acum prinde balaci curaj cand vede cati dusmani am si ma provoaca in arena
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  18. #1152
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    anonomatule, reportul ala l-ai dat ca esti complet idiot si nu aveai ce sa arati pentru ca eu te tratez ca atare si nu am ce sa rezolv cu tine daca te jignesc
    o faci destul de bine singur
    m-am legat de carti pentru ca esti singurul de pe forumul asta care se tot lauda ca citeste
    toti citesc, dar nu li se pare ceva iesit din comun incat sa mai si semnalizeze
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  19. #1153
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    gata Bumbescu ... ai ceva de zis fara jigniri sau ai pauza azi ...

    LE: si tu nr.zece ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #1154
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    a inchis Hitler threadul

    si Stalin incepe cu amenintarile
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #1155
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    pariziene, cred ca ai gresit cand mi te-ai adresat
    eu nu l-am mai jignit in schimb el o face la fiecare post si va faceti ca nu vedeti
    are 4 report post si nu vedeti
    asta spune multe
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •