Page 27 of 77 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 547 to 567 of 1607

Thread: Pentru moderatorii Onlinesport

  1. #547
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Si ma acuzi pe mine ca ti-am zis ce ti-am zis...

    Ia uite:

    Quote Originally Posted by Nico
    Si cum explici atunci faptul ca de fiecare data se reaccidenteaza ?...e terminat, Gica...tu esti baiat destept si ti-ai dat seama de mult...


    2.De unde stiu ca e mahar in vestiarul Stelei?...de la un amic care este in grupa la facultate cu nevasta unui jucator stelist...nu ii dau numele aici,ca poate ii fac probleme cine stie...in orice caz,ca vad ca le ai cu arhivele si astea...cauta a cui sotie de fotbalist din lotul Stelei studiaza jurnalismul la Bucale...
    Dupa cum vezi, COMPLET off-topic..
    Cum poti sa dai replica unui mesaj off-topic fiind on? Spune tu...


    Quote Originally Posted by Chioru
    Cocosel, ce-are maharaia (sic!) din vestiarul Stelei cu coatele in gura aplicate vrasmasilor? O fi terminat, nu zic nu, din pacate, dar de aici pana la necroze verzi pe pereti e drum lung. Ti-am zis io, stii de la frati-tu, ala care umbla cu necroza-n gura, vezi mormintele-i, mortii, moartele, etc
    raspunsul a fost la obiect. Chestiile cu morminte nu-s jigniri atat timp cat sunt des folosite de userul respectiv.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  2. #548
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Sergio_D, in seara asta simpatia mea pentru tine s-a vaporizat. Cunosti proverbul ala latin: Amicul inamicului meu este inamicul meu.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #549
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Cunoastem! Si totusi, facusem si eu o declaratie de complezenta, nimic mai mult!

  4. #550
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Eu chiar glumeam in postul de mai sus, parol. E dreptul tau sa ai o opinie si daca asta crezi, e normal sa spui ceea ce crezi.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #551
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    too late Sergio, faptul e consumat, esti pe lista neagra

  6. #552
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Eu chiar glumeam in postul de mai sus, parol. E dreptul tau sa ai o opinie si daca asta crezi, e normal sa spui ceea ce crezi.
    Si de ce crezi ca am luat in serios mesajul tau?
    Cred totusi ca stim amandoi cum stau lucrurile, iar orice alte cuvinte sunt de prisos.

  7. #553
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Si spune-i lui pustiulica asta de Iuli ca daca-i trage fi-miu doua palme il trimite la culcare, si fi-miu e in clasa a doua primara, sa aiba grije...
    Ai probleme grave si tu...cine te-a bagat in seama pe tine? Tu nu ai voie sa postezi pe forum? Desigur ca vorbeam de andrei...dar nah, logica...
    .

  8. #554
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Doamne Dumnezeule!!

    Pun si eu o intrebare... Sapy este un milog?
    Atentie, eu nu afirm acest lucru, deci nu il jignesc. E doar o intrebare inocenta...

  9. #555
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    hai ma sergio, lasa-i in pace, au niste probleme pt care nu trebuie ironizati sau luati la misto. pune-te in locul lor si o sa vezi ca nu e deloc usor.

    cred ca mai bine ori nu ii mai bagati in seama pe valea plangerii, ori le scoateti banul.

  10. #556
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Da, are niste probleme grave. Asta ar trebui sa ne puna niste semne de intrebare. Lasand gluma la o parte, ar trebui sa se sesizeze cineva, sa ia legatura cu un psiholog, ceva... e grava problema.

  11. #557
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Si ajungeti la vorba mea...
    .

  12. #558
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    degeaba ii dam sfaturi, nu il ajuta cu nimic. chiar va rog sa nu mai postati pe valea plangerii

  13. #559
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    de ce? ne distram si noi ...

  14. #560
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=215965


    Asta e jignire? :|

    Reverse va rog
    Last edited by iuli; 1st February 2008 at 10:10.
    .

  15. #561
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Dupa tine ce crezi ca e ? Trolling? Tot 2 puncte ai fi luat . Depinde de moderatorul de pe sectiunea respectiva cum decide sa-ti aprecieze postul : trolling,jigniri usoare,jigniri la adresa moderatorilor ...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  16. #562
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Hai ma lasa-ma...peste tot te bagi si esti un moderator pe film, atat.

    Ce am zis acolo? Ca nu are absolut nicio treaba daca spune asa ceva; nici nu stii despre ce e vorba.
    .

  17. #563
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Threadul este dedicat tuturor moderatorilor. Mi-am spus parerea,nu trebuie sa tii cont de ea.Asteapta sa vezi si parerea altora
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  18. #564
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Lol...o fi dedicat, dar aici tu nu ai ce face. Vezi pe film daca reclama cineva ceva.

    Thread despre nr. 1 mondial la sf anului:
    kooler: Rafael Nadal binenteles cu argumentul ca joaca din ce in ce mai bine pe hard....
    eu: Dar nu ai o treaba omule...unde ai vazut ca joaca din ce in ce mai bine pe hard? Cum a dat de adversari tari, cum a luat-o categoric. Youzhny, Tsonga...
    kooler: Anu trecut sferturi la AO si anu' asta semifinala.
    eu: Absolut nicio treaba nu ai...zi si pe cine a batut ca sa ajunga in semifinale si in ce hal a luat-o acolo...hai ma, mai bine taci.
    .

  19. #565
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Lol...o fi dedicat, dar aici tu nu ai ce face. Vezi pe film daca reclama cineva ceva.

    .
    Bine,domnule administrator de forum

    Hai iuli,fara suparare,meritai avertizat acolo ... Revizuieste-ti comportamentul daca vrei sa fii bagat in seama in ceea ce priveste nemultumirile tale. Atata timp cat intri mereu in conflict cu userii/moderatorii, nu vad cum ti s-ar putea da dreptate. Cred ca postarile tale ar fi mai interesante fara expresiile "nu ai nici o treaba" , "esti papagal" etc ... Nu esti obligat sa imi asculti sfatul
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  20. #566
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Iuli=purcelusul isteric al forumului

  21. #567
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    spune nu abuzurilor moderatorilor

    http://img81.imageshack.us/img81/473...207378vyt3.gif
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •