Page 12 of 77 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast
Results 232 to 252 of 1607

Thread: Pentru moderatorii Onlinesport

  1. #232
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,996
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Bah, degeaba te-ai dus in Franta, tot cu mania persecutiei ai ramas... nu poate fi dracul chiar asa bocciu...
    hai ca am exagerat aici si tu poti sa intelegi ... lasa un pic aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #233
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Ce telefon public ai tu? Unde puii mei e? Si oricum e prea tarziu acum, nu ma mai intereseaza.
    Daca ai citit blogul il vedeai acolo publicat de N binevoitori. Oricum in acel articol eu am pus un "poate". Puteam sa pun ca m-a amenintat poate Traian Basescu.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    hai ca am exagerat aici si tu poti sa intelegi ... lasa un pic aici
    Chiar asa e. Eu am inteles ca te citesc daca vor cu tot ce ai pe computer, pana si daca iti faci si calcule pe calculatorul din Windows. Deci sfatul meu, folositi calculatorul de birou.

  3. #234
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Vadim, s-a logat altcineva in afara mea de pe contul meu? Te-am mai intrebat asta...as vrea sa citeasca 2 persoane pe aici care cred altceva
    .

  4. #235
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Da, un "poate" foarte parsiv. Dar tot acolo ai spus ca l-am amenintat cu moartea lui Gigica dar eu doar i-o doream. Pe de alta parte am scris pe un site al stelistilor si pentru stelisti. Multi dintre ei simteau acelasi lucru. In fine, a trecut... sunt obisnuit cu astfel de lucruri.

    Un tip de pe aici oferea recompense sa dea de mine, cand i-am facut o propunere a inceput sa se balbaie, presupun... asta e, si el a pierdut ocazia.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  5. #236
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,996
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Un tip de pe aici oferea recompense sa dea de mine, cand i-am facut o propunere a inceput sa se balbaie, presupun... asta e, si el a pierdut ocazia.
    ... vorbeste mai clar ... ce drac ? ti-e frica de ceva ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #237
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ... vorbeste mai clar ... ce drac ? ti-e frica de ceva ?

    Ce-ar insemna clar? Nu-i stiu numele adevarat, nu-i stiu adresa, nici macar telefonul.

    L-am vazut in zona si mi-am adus aminte.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  7. #238
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,996
    Reputatie
    1
    hmm ... Gica ... nu prea

    Daca nu prinzi mingea la fileu atunci e greu pentru cei ca tine

    hai ca ma duc la culcare ...iar intre noi ... nu esti ceea ce pretinzi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #239
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    hmm ... Gica ... nu prea

    Daca nu prinzi mingea la fileu atunci e greu pentru cei ca tine

    hai ca ma duc la culcare ...iar intre noi ... nu esti ceea ce pretinzi
    Cei ca tine, ceea ce pretinzi, mingea la fileu... limbaj de... spartan. Ce-ai vrea ma? Sa-l dau in primire? Nu e cazul, nu mai e... cel putin.

    ps.Poate ca intr-o zi va avea noroc, cine stie?

    Tu, pakistanezule, faci parte dintr-o anumita categorie de oameni, nu mai vreau s-o numesc pentru ca acum sunt bine dispus. Dar ai grija...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  9. #240
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,996
    Reputatie
    1
    prins in fileu

    Hai Gica

    hai cu noi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #241
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ziceai ca pleci la culcare...

    Cu noi? Cacare aia, "noi"?

    Hai pa, io chiar plec la culcare...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  11. #242
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Adica daca-i fac o declaratie de dragoste lui Yoyo trebuie sa stie si Vadim?

  12. #243
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Un tip de pe aici oferea recompense sa dea de mine, cand i-am facut o propunere a inceput sa se balbaie, presupun... asta e, si el a pierdut ocazia.
    nu m-am balbait deloc , chiar poate fi verificat lucru asta de catre Vadim, daca tot are acces la p.m-uri. Faza e ca imi cereai telefonu' (la cat de ticnit esti chiar nu e indicat sa-ti dau eu tie telefonul), iar eu nu am fost de acord, eu am zis sa ne intalnim face to face, iar tie nu ti-a suras deloc ideea...
    Nu mai face pe braveheart ca nu e cazul...
    Last edited by Vadim; 27th November 2007 at 09:12. Reason: nu mai jigni
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #244
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Delaparis, nici macar ceea ce publici nu este proprietatea ta. Practic daca mie mi se strica serverul si se pierd toate mesajele nu ma poate trage nimeni la raspundere ca mesajele respective au fost sterse si ca le vrea inapoi. Platforma in totalitate apartine celui care o are in proprietate.
    Atunci e clar: daca cineva indeamna la uciderea celor de alta rasa sau la rasturnarea prin forta a formei de guvernamant pe OLS, tu esti cel care poate fi tras la raspundere, este?

    .
    Last edited by Benny; 27th November 2007 at 10:46.

  14. #245
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ca sa vedeti cine era omu' cu recompensa... taman el.
    Pariziene, hmmm, ai scapat sansa de a-l avea coleg... nu din vina ta, evident. Sacu' si peticu', cum ar zice un bun amic. Si cu Vadim zece care-i si intrece. Aferim!
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  15. #246
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    La cat esti de rau de gura, trebuie sa fie un pic tampit unul care a avut dispute cu tine pe forum ca sa iti dea numarul de telefon. Daca esti asa coios de ce nu ai vrut sa va intalniti?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  16. #247
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Gica Chioru;1700269]Ca sa vedeti cine era omu' cu recompensa... taman el.
    QUOTE]
    Gica, nu ma mira ca tu ai luat-o literal p'asta cu ofer recompensa...chiar esti un tip complet lipsit de simtul umorului, un individ cazon, care se ia foarte in serios si in general ia totul in serios.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #248
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    La cat esti de rau de gura, trebuie sa fie un pic tampit unul care a avut dispute cu tine pe forum ca sa iti dea numarul de telefon. Daca esti asa coios de ce nu ai vrut sa va intalniti?
    Ma asteptam sa se bage unu ca tine, esti la fel de panarama ca si ala. Pai ma bivole, tocmai d'aia am vrut sa vorbesc cu mizerabilul, ca sa-i ofer sansa vietii...

    Observ ca te bagi ca musca, este a treia oara cand faci asta, ar trebui sa va faceti un club, o brigada, Legione antichioru.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  18. #249
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    De unde stii ca nu ne-am facut? Oricum, sentimentele mele fata de tine mi le-am dezvaluit cu mult inainte ca Tyler sa-si faca un cont pe acest forum. Nu mai stau sa caut acum.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  19. #250
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    deci aveti grija dak va intalniti cu tyler sau cu datenshi...astia sunt periculosi...se pricep la ciordit...va fac la buzunare una doua...doar sunt fratii lu' mailat din legiune...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  20. #251
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    deci aveti grija dak va intalniti cu tyler sau cu datenshi...astia sunt periculosi...se pricep la ciordit...va fac la buzunare una doua...doar sunt fratii lu' mailat din legiune...
    mai meltean obosit, iar te bagi in seama aiurea cu glumele tale de tractorist flausat?
    Chiorule, tu chiar ai luat-o in serios p'aia cu recompensa? pai cum sa ofer ma recompensa cand eu nu dau 2 bani pe tine?!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #252
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Polar, poate in stagiunea viitoare mai schimbi si tu textele ca de astea ne-am plictisit pana peste cap. De fapt cred ca cer prea mult de la tine, tu nici limba materna n-ai fost in stare sa o inveti ca lumea.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •