View Poll Results: Cine e cel mai dubios patron/presedinte din Liga 1?

Voters
441. You may not vote on this poll
  • JJ Becali

    199 45.12%
  • Borcea

    75 17.01%
  • Copos

    32 7.26%
  • Gh.Pinalti Stefan

    6 1.36%
  • Porumboiu

    10 2.27%
  • Padureanu

    8 1.81%
  • Paszkany

    21 4.76%
  • Iancu

    44 9.98%
  • Condescu

    7 1.59%
  • Mititelu

    22 4.99%
  • Altul

    5 1.13%
  • Iacov

    12 2.72%
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 151

Thread: Cel mai antipatic/dubios presedinte/patron din Liga 1

  1. #85
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Mitica, cine altul ?
    Acum e suparat foc si face urat.Iata ce declara inteligenta sa:
    "Am pus numai juristi in componenta comisiilor, fosti arbitri si fosti fotbalisti, oameni care cunosc fenomenul, carora le-am spus ca in cazul in care gresesc si nu respecta regulamentul va fi schimbata toata comisia."

    Am pus , le-am spus etc.etc. ca pe feuda proprie. Huo !

  2. #86
    sport legend paul30's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Spania, Alicante
    Posts
    1,313
    Reputatie
    1
    sf. jiji cu soborul de preoti in teren

  3. #87
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    în concluzie ... ăștia ne fac de rușine ...
    dar marea problemă este că tot prostul și hoțul a făcut bani grămadă în România post-decembristă și acum e mare om de afaceri și patron de echipa în Liga 1 ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  4. #88
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    auzi stire :

    Gigi Becali si-a cumparat un Maybach si mai scump

    Finantatorul Stelei, Gigi Becali, va renunta la vechiul sau Maybach pentru ultimul model 62 S-long, lansat la Beijing in noiembrie 2006, si care il costa aproximativ 650.000 de euro, adica peste 20 de miliarde de lei vechi. Nababul din Pipera a luat decizia de a-si schimba masina, dupa ce patronul echipei FC Arges, Cornel Penescu, si-a achizitionat de curand acelasi model, 62 S, anuntand ca "acesta este mult mai tare decat Maybach-ul lui Becali". "Cand l-a auzit pe Penescu, ce a zis despre Maybachul lui, Gigi s-a interesat in aceeasi zi cum poate sa-si ia si el un Maybach mai scump, ca el nu suporta sa fie niciodata pe locul 2! Oricum, am inteles ca masina lui Gigi va avea optiuni mai multe decat a lui Penescu si ca va costa si mai mult, nu doar 550.000 de euro, cat a dat patronul lui FC Arges", ne-a marturisit un apropiat al lui Becali. Si atunci cand si-a cumparat primul Maybach, pe care a platit 500.000 de euro, finantatorul "ros-albastrilor" a declarat ca "am luat-o ca sa dovedesc ca am bani si ca sa le fac in ciuda dusmanilor, care ma cred analfabet!".


    omu asta a dat dovada pt a 8959284 oara ca e ...prost !... si atunci, cum naiba sa nu fie cel mai antipatic patron din Liga 1 ?

  5. #89
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    25
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Blitz. View Post
    auzi stire :

    Gigi Becali si-a cumparat un Maybach si mai scump

    .... masina lui Gigi va avea optiuni mai multe decat a lui Penescu si ca va costa si mai mult, nu doar 550.000 de euro, cat a dat patronul lui FC Arges", ne-a marturisit un apropiat al lui Becali. Si atunci cand si-a cumparat primul Maybach, pe care a platit 500.000 de euro, finantatorul "ros-albastrilor" a declarat ca "am luat-o ca sa dovedesc ca am bani si ca sa le fac in ciuda dusmanilor, care ma cred analfabet!".


    omu asta a dat dovada pt a 8959284 oara ca e ...prost !... si atunci, cum naiba sa nu fie cel mai antipatic patron din Liga 1 ?
    Ce are sula cu prefectura?
    Cum puteți spune că jiji e antipatic? Nu vedeți cât umor brut zace în el? Ar trebui clonat! Ce fain ar fi un campionat cu 18 președinți ca el! Toți în Maybach....

  6. #90
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blitz. View Post
    care ma cred analfabet!".
    cine dracu te crede Gigi analfabet ... tu nu ești analfabet
    ești doar un pic handicapat
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  7. #91
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    in poll merita si panarama ala de muresan care cerea penaltiuri moaca inainte de meci,iar dupa,desi castigase,mai facea si scandal in leg cu arbitrajul.culmea e ca anul trecut cand lui nogo i-a fost anulat un gol perfect valabil(intrase juma de metru in poarta mingea) papagalul de muresan nu a mai cerut arbitri straini,normal doar ii convenea sa fie ajutat.un mare ipocrit muresan asta,nu o fi cel mai antipatic dar merita sa apara in poll
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  8. #92
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    25
    Reputatie
    0
    Sunt tare acrii strugurii?
    De 4 ani vă batem la Galați, nu pricep cum nu pricepi că așa e normal!

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ursule mai lasa-ma cu acei struguri acrii, e o infrangere, consider eu nedreapta si cu asta basta... Voi cei de la Cluj prea faceti din tantar armasar. Stai tu linistit ca vor veni ele si infrangerile.
    Si ca sa fiu ontopic cel mai antipatic patron mi se pare Jiji urmat indeaproape de Borcica.

  10. #94
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    25
    Reputatie
    0
    jiji nu e antipatic! El e distractiv!
    Și da, o să și pierdem. Dar numai câteva meciuri. Nici măcar câte degete ai tu la o mână! (Sper că n-ai 33)

  11. #95
    sport legend paul30's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Spania, Alicante
    Posts
    1,313
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blitz. View Post
    auzi stire :

    [B]Si atunci cand si-a cumparat primul Maybach, pe care a platit 500.000 de euro, finantatorul "ros-albastrilor" a declarat ca "am luat-o ca sa dovedesc ca am bani si ca sa le fac in ciuda dusmanilor, care ma cred analfabet!".

    Aaaaa.... deci cu un Maybach nu esti analfabet? Nu? Atunci 15.000.000 de romani care au Dacia, Trabant, Oltcit sunt analfabeti? Ce logica interesanta.

    Asa era pe la stana, ala cu "boata" mai mare era cel mai destept.

  12. #96
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    nicolae bara este dubios...cum a zis si marius niculae un bisnitar care spala bani

  13. #97
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    top 3 se stie..dar de ce numai ei...Mircea Sandu si Dumitru Dragomir sunt cumva in vacanta sau ce?

  14. 11th August 2007, 16:36

  15. 11th August 2007, 16:41

  16. #98
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    21
    Reputatie
    1

  17. 11th August 2007, 16:44


  18. 11th August 2007, 16:46

  19. #99
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Dubiosi si antipatici....astia care au fost membri fondatori la cooperativa..ii stiam morti si au inviat din nou : Jenel cu Fanel
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  20. #100
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    gheorghe stefan mie chiar simpatic.......lam votat pe 'capos'....sia stricat echipa cu mainile sale...cea avut si cea ajuns:-j....asta nu merita sa fie presedinte de club
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  21. #101
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    dupa ultimele declaratii pentru galateni se detaseaza unul singu:boul de meeemeee stoica,persona non grata in Galati.din pacate vad ca nu e in poll.
    Presedintele clubului Unirea Urziceni, galateanul Mihai Stoica (foto), a avut mai multe iesiri necontrolate la finalul partidei cu Otelul. Oficialul ialomitenilor a proferat injurii la adresa gruparii la care a lucrat in perioada 1991-2002, strigand in fata unor reprezentanti ai clubului ros-alb-albastru, dar si in prezenta observatorului partidei ca nu mai vrea sa auda de Galati. "Ma p.. pe Galati! Sa ajungeti sa va bateti la retrogradare!", a spus Stoica.
    dovada imbecilitatii acestui specimen,i-a intrecut pana si pe becali sau borcea
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  22. #102
    sport legend paul30's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Spania, Alicante
    Posts
    1,313
    Reputatie
    1
    mumu stoica asta nu merita sa pierdem timpul de a vorbi despre el, a fost un linge-n c... la steaua pana s-au saturat aia de el si l-au ejectat. Nu pot sa uit cum a fost in stare sa loveasca cu pumnul un suporter al propriei echipe si nu inteleg lipsa de reactie a celorlalti suporteri stelisti la lipsa de respect pe care a avut-o acest "zero" fata de cei care vin la fiecare meci.
    prostiei

  23. #103
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    gigi becali dc pt ca persecuta toti stelisti dornici de o iesire la stadionc ???**** becali

  24. #104
    junior Truica Madalin's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    JJ becali...pt ca nu e sanatos saracu
    Lumea se intreaba [COLOR="RoyalBlue"]DE CE?[/COLOR]Noi pentru tine am face [COLOR="RoyalBlue"]ORICE[/COLOR]!!!
    [COLOR="Blue"] Universitatea Craiova[/COLOR]

  25. #105
    incepator ralu_u_craiova's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    am votat cu becali...motivele se stiu.......dar nici borcea nu e departe...doar ca ala e un pik mai inteligent...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •