View Poll Results: Petrolul - Dinamo

Voters
50. You may not vote on this poll
  • Bate Petrolul

    25 50.00%
  • Bate Dinamo

    25 50.00%
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 169

Thread: Optimi: Petrolul - Dinamo

  1. #64
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    daca stau sa ma gandesc bine, faptul ca dinamo a fost scoasa din cupa rom poate fi un dezavantaj pt Steaua...acuma dinamovistii se vor concentra mai mult pe jocurile din campionat, iar daca mai aveau si meciurile din cupa erau mult mai obositi...dar, totusi, parca e mai bine asa. m-am cam saturat sa-i tot vad pe caini in finala

  2. #65
    incepator
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    ... ei cred ca daca au nimerit un rezultat bun (ce-i drept) cu everton ...au convins ca nu mai fac blaturi ... ca pot castiga si fara arbitrii .... vai de capul vostru .... sunteti rusinea fotbalului romanesc ..si Gica Popescu daca ar fi baiat valabil ar incepe purificarea fotbalului cu retrogradarea in div C a echipei care ani de-a randu a furat fotbalul romanesc .... dar el vine exact pt o cauza inversa ...sa-l ajute pe presedintele care accidenteaza copii si fuge de la locul accidentului ...sa musamalizeze furaciunile lui borcica ...
    Last edited by Vadim; 26th October 2005 at 16:16. Reason: jigniri, la prima avertisment

  3. #66
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    adevarul e ca "EVENTUL " un cuvant prea des rostit de Borcea s-a pierdut .

    Acuma e care pe care in campionat. NU cred ca Dinamo va avea forta in retur fara Tamas si Zicu

  4. #67
    manager nicu26's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Dinamo este pe "val"-urile de titei care se vor varsa la Sofia.

  5. #68
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    aici nu-i vorba de oboseala,oricum arbitrii ii vor ajuta...fie ca joaca in cupa fie ca nu...

  6. #69
    incepator
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Da chiar au murit in spume dinamovistii ... si cee trist e ca Alejandro are dreptate ...
    aici nu-i vorba de oboseala,oricum arbitrii ii vor ajuta...fie ca joaca in cupa fie ca nu...
    Last edited by desdemona; 26th October 2005 at 16:25. Reason: avertisment pt limbaj (vezi mai sus), nu mai poci numele

  7. #70
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Sa vedem ce duma va mai baga borcica...dinamo nu va castiga campionatul!Nu o fi ajuns geanta cu bani acolo unde trebuia?
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  8. #71
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Au fost distrusi azi...nu vedeti ca nu mai ii un singur dinamovist pe forum. de grupele UEFA nu trec iar campionatul nul iau asa ca pot sa viseze pentru anul viitor.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  9. #72
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Prima bucurie pe ziua de azi, o astept pe a doua
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #73
    Stiinta! confusion's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    far far away
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    Oops! Felicitari ploiesteni! DINAMO = VARZA!!!
    Ma bucur ca am scapat de Plesan si compania.. vad ca va ajuta din plin!
    [COLOR="Blue"][B][CENTER] PENTRU NOI, VOI NU EXISTATI !!! [/CENTER][/B][/COLOR]
    [CENTER][B][COLOR="Blue"]anti bu[COLOR="Red"]CUR[/COLOR]esti![/COLOR][/B][/CENTER]

  11. #74
    senior
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    dar voi chiar suntei nebuni sau maniaci sau doar postati asa din lipsa de preocupare? daca dupa cum spuneti voi dinamo cumpara arbitrii pe capete azi de ce nu cumpara????
    sau azi nu era o zi importanta mai ales ca se juca un singur meci si nu tur -retur.
    dar inca o data cred ca duceti lipsa de preocupare si hai sa mai postati si voi ceva, nu uitati ca voi ati parasit cupa mult mai devreme asa ca gura mica
    [B][COLOR="Red"][SIZE="4"][CENTER]SOPRA TUTTI SIAMO NOI !![/CENTER][/SIZE][/COLOR][/B]

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Vivi Rachita , multumim

  13. #76
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    confusion?plesan?de ce..asta joaca fotbal?
    Desdemona-care ar fi a 2 a bucurie?C'mon tell us
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  14. #77
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    @desde: sa iasa din cupa nationalul, nu?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  15. #78
    senior zamolxe's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    232
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phlo
    dar voi chiar suntei nebuni sau maniaci sau doar postati asa din lipsa de preocupare? daca dupa cum spuneti voi dinamo cumpara arbitrii pe capete azi de ce nu cumpara????
    sau azi nu era o zi importanta mai ales ca se juca un singur meci si nu tur -retur.
    dar inca o data cred ca duceti lipsa de preocupare si hai sa mai postati si voi ceva, nu uitati ca voi ati parasit cupa mult mai devreme asa ca gura mica
    11m refuzat Petrolului!!!! ce mai vrei?
    in 1923 s-a nascut o legenda

  16. #79
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    pentru cei din ghencea
    azi a fost blat, a cumparat petrolul arbirtru....daca batea dinamo, asta o spuneati sigur....va faceti de ris zilnic cu aceste aberatii
    ce va bucurati ca a pierdut dinamo...hahaha, faceti chef
    Last edited by desdemona; 26th October 2005 at 16:53. Reason: atentionare pentru limbaj
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  17. #80
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phlo
    dar voi chiar suntei nebuni sau maniaci sau doar postati asa din lipsa de preocupare? daca dupa cum spuneti voi dinamo cumpara arbitrii pe capete azi de ce nu cumpara????
    sau azi nu era o zi importanta mai ales ca se juca un singur meci si nu tur -retur.
    dar inca o data cred ca duceti lipsa de preocupare si hai sa mai postati si voi ceva, nu uitati ca voi ati parasit cupa mult mai devreme asa ca gura mica
    Nu conteaza cat de repede o parasim, pentru ca si voi ati parasito. Va ajutat cu ceva ca ati parasito putin mai tarziu? si ziceati de noi ca am pierdut impotriva la o echipa de divizia B, eh va venit si voua randul. Si da, ati fost foarte ajutati de albitri in campionat turul asta, sunt destule exemple. Si nu numai stelistii au observat chestia asta ci si suporterii celorlalte echipe. Asa ca la pamant!! cainii verzi!!
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phlo
    dar voi chiar suntei nebuni sau maniaci sau doar postati asa din lipsa de preocupare? daca dupa cum spuneti voi dinamo cumpara arbitrii pe capete azi de ce nu cumpara????
    sau azi nu era o zi importanta mai ales ca se juca un singur meci si nu tur -retur.
    dar inca o data cred ca duceti lipsa de preocupare si hai sa mai postati si voi ceva, nu uitati ca voi ati parasit cupa mult mai devreme asa ca gura mica
    Hehe , la Petrolu antrenor e Vivi Rachita ...

  19. #82
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Azi n-a fot blat,erati siguri ca veti invinge,ati crezut ca sunteti prea buni pentru ei,da' na v-ati luat-o in barba fara arbitri.Asta e valoarea confirmata de la meciul cu olandezii...

  20. #83
    senior
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Menace
    Nu conteaza cat de repede o parasim, pentru ca si voi ati parasito. Va ajutat cu ceva ca ati parasito putin mai tarziu? si ziceati de noi ca am pierdut impotriva la o echipa de divizia B, eh va venit si voua randul. Si da, ati fost foarte ajutati de albitri in campionat turul asta, sunt destule exemple. Si nu numai stelistii au observat chestia asta ci si suporterii celorlalte echipe. Asa ca la pamant!! cainii verzi!!

    nu am cu cine discuta. omule tu inca ai o gandire comunista, daca zice unul ceva hopa si voi cu papagalul
    [B][COLOR="Red"][SIZE="4"][CENTER]SOPRA TUTTI SIAMO NOI !![/CENTER][/SIZE][/COLOR][/B]

  21. #84
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    pentru gastele din ghencea
    azi a fost blat, a cumparat petrolul arbirtru....daca batea dinamo, asta o spuneati sigur....va faceti de ris zilnic cu aceste aberatii
    ce va bucurati ca a pierdut dinamo...hahaha, faceti chef
    Bineinteles ca a fost blat, deaia nu a fost acordat penalty Petrolului...am dreptate? Deci cred ca tot cu albitri ati venit si azi dar ati avut o echipa mult prea slaba ca sa faceti ceva.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •