Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 92 of 92

Thread: Adrian Paunescu

  1. #85
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Delia, eu plang doar cand se naste un om.
    Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar pentru mine versurile lui Paunescu, au o cantitate prea mare de sirop. lucru total nociv pentru diabetul meu estetic.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #86
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    totdeauna mai e loc si pentru o "dulciurica"! multumesc yo!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  3. #87
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Delia View Post
    Imi inchipui ca Tyler, intre "I wanna be sedated" si "Too drunk to fuck" asculta si Tatiana Stepa, varsand si cateva lacrimi...
    poate intr-o seara omul e mai melancolic si are dispozitia necesara si pentru cei doi copaci care scartiie intr-o singura usa ... ia zi tu tyler
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  4. #88
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    nu mai zic nimic, ca ma emasculez pe threadurile astea. ma duc la luptele de pe Intern. Ce spui, Ulysses, mergi si tu?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #89
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    lasa-l pe Uly aici ca e pe duca

  6. #90
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    nu mi-e frica , am zeita mea ocrotitoare
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  7. #91
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    hehe, vezi ca in afara de zeita ocrotitoare mai sunt zeii cei rai p'acolo...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #92
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    vezi ca zeita si-a terminat tura

  9. 1st March 2008, 22:23
    Reason
    incepe sa sune a reclama

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •