View Poll Results: Care credeti ca va fi rezultatul meciului de la Braila?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Bate Brasovul

    2 50.00%
  • Egal

    1 25.00%
  • Bate Braila

    1 25.00%
Results 1 to 7 of 7

Thread: Dacia Unirea Braila - FC Brasov

  1. #1
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1

    Dacia Unirea Braila - FC Brasov

    Sambata 22 octombrie la Braila vom vedea daca Steagu poate ridica pretenti al promovarea directa in sezonul acesta. Orice alt rezultat decat victoria ne arunca departe de Ceahlaul si reduce sansele de a mai prinde locul 1. Sincer, dupa ultimele 2 rezultate sunt pesimist, de cand a venit Manea echipa nu joaca nimic, dovada cele 2 rezultate de 0-0 cu Precizia si Botosaniul.

  2. #2
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Era mai bine cu Multescu?
    Eu va doresc sa bateti dar mie imi e gandul la meciul nostru care vine si e extrem de dificil (nu spun mai mult fiindca am deschi thread pentru asta ).
    Haide Steagu !!!
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  3. #3
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Multescu e un antrenor cu o carte de vizita totusi si niste rezultate. Si echipa era pe un drum bun. In afara de primele 2 meciuri de afara am jucat ceva (ceea ce nu a fost cazul sambata) si am castigat pe linie. Oricum e o idee tampita sa schimbi antrenorul dupa 6 etape cand erau sperante de mai bine. Categoric Multescu nu trebuia adus, dara daca tot l-ai adus macar il lasai pana in iarna.
    Mai greu de vazut atata incompetenta ca la noi!

  4. #4
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Nu zi de doua ori ca-ti dau exemple de nu le poti duce, din curtea noastra.
    Intra pe UTA si o sa vezi postat de RedBaron cateva din gafale conducerilor care s-au perindat pe la noi, incepand de la ultima promovare si pana in prezent.
    Oricum sper sa nu fie decat ceva de moment la voi, schimbarea tacticii poate.
    La noi schimbarea a avut efectul asteptat, deocamdata.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  5. #5
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Am citit, si imi suna foarte familiar. ceea ce ma irita este ca la noi sunt bani, n-am mai avut de mult probleme financiare, dar din pacate sunt aruncati efectiv pe fereastra.
    Am mari emotii la meciul asta, pt ca intalnim o echipa care a rupt tot acasa, inclusiv Ceahlaul si Forex.

  6. #6
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Dacia Unirea Braila nu prea vrea sa promoveze anul asta, ca n-au bani !
    Dar cred ca poate bate echipele de pe primele locuri (vezi cu Ceahlaul si Forex Bv.)

  7. #7
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Dacia e o echipa buna, si prinde Brasovul in criza asa ca meciul este de 1X2. Se poate ca Manea sa fie data afara daca Steagu pierde rusinos (de fapt orice alt rezultat decat o victorie concludenta este rusinos pt noi).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •